Michał Żebrowski

  Michał Żebrowski

  Michał Żebrowski to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Przez lata był utożsamiany z rolami amantów i bohaterów narodowych. Dopiero za sprawą Instagrama, możemy zobaczyć go w nieco innej odsłonie. Ostatnio w mediach społecznościowych, artysta pokazał zabawne zdjęcie na którym w pierwszej chwili trudno go rozpoznać. On sam podpisał je: "Typ Starszy". W komentarzach fani nie omieszkali napisać, jakie było ich pierwsze skojarzenie, gdy zobaczyli fotografię

  Artyści borykają się obecnie z wielkim kryzysem. Przez wstrzymanie produkcji filmowych oraz zamknięcie teatrów, nie tylko nie mają środków do życia, ale też nie mogą oddawać się swojej pasji. Na oryginalne rozwiązanie tego problemu wpadł Player.pl i Teatr 6. piętro. Sztuki przenoszą się bowiem do Internetu. O szczegółach opowiedział Michał Żebrowski.

  Ola Żebrowska po raz kolejny rozczuliła internautów. Świeżo upieczona mama wrzuciła do sieci zdjęcie z kąpieli z dzieckiem. Zachwyceni takim widokiem fani, chętnie komentowali jej najnowszy wpis. Trudno oderwać wzrok od małego Feliksa.

  Karmienie piersią w miejscach publicznych to temat, który dzieli społeczeństwo. Jedni uważają to za coś zupełnie naturalnego, co nie podlega dyskusji. Jest też spora grupa osób uważających, że jest to czynność na tyle intymna, że nie powinno się tym widokiem epatować. Swoje stanowisko w tej sprawie przedstawiła Ola Żebrowska, która opublikowała zabawne zdjęcie, na którym karmi swojego synka.

  Aleksandra Żebrowska jest mamą z wieloletnim doświadczeniem, ponieważ wraz z mężem, Michałem, wychowuje dwóch synów. Początkowo odnalezienie się w nowej roli nie było dla niej proste. Mimo że Aleksandra miała wsparcie bliskich, zmagała się z wieloma lękami, a w środku targały nią sprzeczne emocje. Aktualnie Żebrowska spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Jak się dziś czuje?

  Na naszych kanapach gościliśmy dziś Aleksandrę i Michała Żebrowskich. Jak wygląda historia ich znajomości i miłości? Kto "gra pierwsze skrzypce" w tym związku?

  Wieczorne wyjścia np. na pokazy mody są wliczone w zawody aktorów. Czy Weronika Książkiewicz, Kasia Warnke lubią bywać? Czy gwiazdy wolą imprezować same czy ze swoimi partnerami? Jak długo szykuje się do wyjścia Michał Żebrowski i jego żona Ola? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiele gwiazd korzysta z porad stylistów. Należy do nich projektant mody Łukasz Jemioł. A kto ubiera Piotra Kraśkę, Sławka Uniatowskiego, Michała Żebrowskiego i Małgorzatę Sochę? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Paweł Deląg wraz z Michałem Żebrowskim wystąpili w czesko-słowacko-polskiej komedii romantycznej "Wszystko albo nic". Jak pracowało mu się na jednym planie z Czechami, którzy podobno poza innymi Czechami nie lubią nikogo? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spytał go również o życie uczuciowe...

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z aktorem Michałem Żebrowskim. Co go łączy z Ryanem Goslingiem? Czy żona na wpływ na to, jakie role wybiera? i Jak pracowało mu się na planie czesko-słowacko-polskiego filmu "Wszystko albo nic", który w Czechach pięciokrotnie pobił "La la land"?

  Cezary Pazura, Michał Żebrowski, Janusz Chabior, Paulina Chruściel, Cezary Żak i Anna Dereszowska - czy byli kiedyś swatani? A może sami próbowali łączyć w pary? Spytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak co roku, znane osoby kwestują po to, by ratować piękne warszawskie Powązki. Z Krystyną Demską-Olbrychską, Jackiem Kawalcem, Danielem Olbrychskim, Arturem Barcisiem, Arturem Andrusem, Michałem Żebrowskim i Krzysztofem Daukszewiczem spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman. Od ilu lat kwestują? Jak namawiają ludzi do wrzucania pieniędzy? Czyje groby odwiedzą tego dnia?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, co uważają za swój znak firmowy. Agnieszkę Maciejak wyróżniają legginsy, które nosi sama Sharon Stone. Dla Michała Żebrowskiego znakiem firmowym jest piękna żona czy jednak teatr? I dlaczego Kasia Sokołowska otwarcie przyznaje, że słuchawka wrosła już w jej ucho?

  Na balu Fundacji TVN "nie jesteś sam" Aleksandra Żebrowska była ubrana w przepiękną kreację z kolekcji La Mania. Czy to prawda, że Michał Żebrowski wybiera kreacje dla swojej żony? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ostatnio wśród polskich gwiazd zapanowała moda na wykonywanie ćwiczeń przy jednoczesnym podłączeniu pod prąd. To podobno bardzo skuteczny sposobów na zrzucenie wagi. Inny popularny sposób na schudnięcie to picie koktajlu z zielonego jęczmienia. Zobaczcie, jak odchudzają się polskie gwiazdy! Co stosuje Daria Widawska, Natalia Klimas, Kamila Baar, Tamara Arciuch, Małgorzata Socha i Weronika Książkiewicz? Która pije wodę, a która podczas ćwiczeń podłącza się do prądu?