Żebrowscy świętują 15. rocznicę ślubu. Pokazali archiwalne kadry. "Stary trochę posiwiał"

Tekst akapitu - 2024-06-21T140355
Źródło: Dzień Dobry TVN
Krótka piłka z Michałem Żebrowskim
Krótka piłka z Michałem Żebrowskim
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Aleksandra i Michał Żebrowscy są jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Małżeństwo świętuje właśnie 15. rocznicę ślubu. Z tej okazji zakochani podzielili się archiwalnymi kadrami. Jak zmienili się przez te lata?

Żebrowscy świętują rocznicę

Aleksandra i Michał Żebrowscy to jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Popularny aktor i jego ukochana pobrali się w 2009 roku. Małżeństwo wychowuje czwórkę dzieci: trzech synów i córkę. Partnerka Michała Żebrowskiego jest od niego młodsza o 15 lat. Niedawno artysta świętował 52. urodziny.

Aktor i jego żona chętnie dzielą się z fanami ważnymi chwilami z codzienności w mediach społecznościowych. W nowym poście na Instagramie para poinformowała o ważnym dla nich święcie - 15. rocznicy ślubu. Z tej okazji na ich profilach pojawiły się archiwalne zdjęcia. - 15 lat w sidłach - napisała żona Michała Żebrowskiego.

15 lat po ślubie

W poście Aleksandry i Michała Żebrowskich możemy zobaczyć, jak para prezentowała się na ślubie oraz to, jak aktor i bizneswoman zmienili się przez te lata. Fani pary od razu dopatrzyli się pewnych różnic. - Stary trochę posiwiał, ale Pani to podrzuci jakich kremów używa - napisała jedna z internautek. - Proszę o przepis na eliksir młodości, którego Pani używa - komplementowały Aleksandrę fanki.

W komentarzach nie zabrakło też życzeń dla jubilatów. - "Jeśli tylko wciąż tak na Siebie patrzycie, wszystko będzie cudownie", "W takich sidłach to dla Pana Michała sama przyjemność, kolejnych 100 lat w zdrowiu i szczęściu", "Kolejnych 15! Jesteście moją ulubioną sławną parą" - czytamy pod rocznicowym postem.

Rocznica ślubu
Rocznica ślubu
Źródło: Instagram Ola Żebrowska

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości