ola żebrowska

  Aleksandra i Michał Żebrowscy powitali na świecie czwarte dziecko. Szczęśliwy tata wiadomością pochwalili się w mediach społecznościowych. W komentarzach nie brakuje gratulacji od fanów aktora.

  Aleksandra Żebrowska oczekuje narodzin czwartego maleństwa. Wielki dzień nadchodzi dużymi krokami. W związku z tym influencerka opublikowała w mediach społecznościowych odważne zdjęcie, na którym eksponuje ciążowy brzuch i poprosiła fanów o pomoc w doborze imienia dla swojej pociechy. Jakie propozycje mieli internauci?

  Zofia Zborowska: "Szanuję za tempo po Felku".

  Ola Żebrowska znana jest z tego, że w mediach społecznościowych pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa. Skąd czerpie siłę i energię do tego, by jednocześnie prowadzić dom, biznes i z humorem przedstawiać fanom swój świat? O tym opowiedziała w nowym odcinku Miasta Kobiet.

  Ola Żebrowska po raz kolejny zrobiła spore zamieszanie w sieci. Po raz kolejny skradła uwagę internautów, tym razem publikując zdjęcie, na którym widzimy ją zupełnie nago. Internauci na ten widok nie kryją zachwytu.

  Aleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie z wigilijnej wieczerzy. W przeciwieństwie do pozowanych fotografii przy choinkach, żona Michała Żebrowskiego postanowiła pokazać, jak naprawdę wyglądają święta w domu pełnym dzieci. Fani byli zachwyceni.

  Ola Żebrowska po raz kolejny uspokaja wszystkie mamy, zachęcając do wrzucenia na luz. Sama stara się nie wywierać na sobie presji w kwestii wychowywania dzieci. Zdjęcia, na którym żona aktora karmi piersią, cieszą się w sieci ogromną popularnością.

  Justyna Adamczyk wraz z mężem stworzyli rodzinę wielodzietną. Dziś cieszą się każdą chwilą, jaką mogą spędzić z 8 swoich dzieci oraz wnukami. Nie zawsze jednak jest to łatwe. Małżeństwo na co dzień mieszka w Dubaju. Jak radzą sobie z kontaktem z bliskimi na odległość?

  Internet uwielbia Aleksandrę Żebrowską za jej dystans do siebie. Matce trójki dzieci trudno jest czasami zapanować nad idealnym porządkiem w domu czy perfekcyjnym ubiorem i makijażem, jednak kobieta zupełnie się tego nie wstydzi, pokazując, jak wyglądają realia. Tym razem pochwaliła się jednym z żartobliwych sposobów na poprawę humoru.

  Justyna Adamczyk to kobieta inspiracja. Wychowała ósemkę dzieci, a kiedy pociechy dorosły, zaczęła realizować swoje pasje. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał mamę Oli Żebrowskiej, jak zaczęła się jej przygoda z jogą i życiem w Dubaju.

  Justyna Adamczyk to kobieta pełna życia i pasji. Jej serce zajmują rodzina, która należy do jednej z najbardziej licznych w polskim show-biznesie, a także joga. Mama Oli Żebrowskiej urodziła 8 dzieci. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał ją, czy od zawsze marzyła o wielodzietnej rodzinie.

  Aleksandra Żebrowska od dłuższego czasu odczarowuje w mediach społecznościowych obraz cukierkowego macierzyństwa. Tym razem doświadczona matka trójki dzieci podzieliła się z internautami zdjęciem z porannego stretchingu. Trzeba przyznać, że takiej odmiany ćwiczeń do tej pory nie znaliśmy.  

  Internet pokochał ją za szczerość, prawdę i pokazywanie życia bez filtra. Aleksandra Żebrowska od lat pokazuje świat takim, jaki jest, bez ogródek mówi o macierzyństwie, połogu i problemach dnia codziennego. Martynie Wojciechowskiej opowiedziała także o mężu, pierwszej ciąży i poronieniach. 

  Aleksandra Żebrowska kolejny raz przedstawiła w mediach społecznościowych prawdziwy obraz macierzyństwa. Żona znanego aktorka zadała fanom zagadkę. Jak myślicie, gdzie pod koniec dnia znajdziemy najwięcej okruchów?

  Ola Żebrowska po raz kolejny wykazała się ogromnym dystansem do siebie. Do sieci trafiło zdjęcie, na którym gwiazda zasłania twarz dłonią, by ukryć zmiany skórne. Prosty sposób wywołał niemałe poruszenie wśród fanów.

  Ola Żebrowska wie jak pobudzić do dyskusji swoich fanów. Niedawno w mediach społecznościowych zadała internautom małą zagadkę. Ci dostrzegli jednak coś więcej. W sieci komplementowali jej wygimnastykowane ciało.

  Aleksandra Żebrowska w mediach społecznościowych w żartobliwy sposób dokumentuje, jak naprawdę wygląda rodzicielstwo. Tym razem pokazała, czym się kończy długi spacer matki karmiącej bez dziecka przy piersi. - Skąd ja to znam. Najgorzej na spotkaniach biznesowych - skomentowała Anna Lewandowska.

  Aleksandra Żebrowska nie ukrywa, że wychowywanie dzieci nie jest prostym zadaniem. Ostatnio umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak bardzo jest zmęczona podróżowaniem z małym dzieckiem. Jaką radę miała dla innych matek? Jak zwykle mogliśmy liczyć na dawkę dobrego humoru.

  Tylko ktoś z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie może pozwolić sobie na takie zdjęcia i komentarze, jak matka trzech synów i żona Michała Żebrowskiego. Aleksandra Żebrowska wie, że nikt nie jest idealny, wykorzystała więc zabawny opis, by pokazać, jak ludzkie ciało może zmieniać się w kilka chwil.

  Ola Żebrowska po raz kolejny przełamała jedno z tabu wokół macierzyństwa. Niezwykle szczery wpis o wychowywaniu dzieci i godzeniu tego z prowadzeniem firmy poniósł się po sieci. Żona Michała Żebrowskiego napisała wprost, że często nie jest jej łatwo.

  Ola Żebrowska po raz kolejny wykazała się ogromnym dystansem do siebie. Żona Michała Żebrowskiego wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym sukienka odmówiła jej posłuszeństwa i rozdarła się od pachy do pasa. Ta sytuacja nie sprawiła jednak, że przestała się uśmiechać - wręcz odwrotnie.

  Już we wtorek 11 maja na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądą były prezydent Lech Wałęsa oraz Aleksandra Żebrowska - żona jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Prowadzący show nie ukrywa, że zapowiada się wyjątkowy odcinek.

  Ola Żebrowska po raz kolejny zdobyła uwagę internautów. Gwiazda wykazała się ogromnym dystansem do siebie, publikując wideo, na którym widzimy, jak zakłada na siebie bieliznę. Znaleźli się tacy, którzy uważali intymną scenę za niestosowną. Żona Michała Żebrowskiego odpowiedziała na hejterskie komentarze.

  Aleksandra Żebrowska z uśmiechem na twarzy pochwaliła się garderobą sprzed ciąży. Gwiazda pokazała, jak wyglądają prawdziwe realia i przyznała, że mimo wielkich chęci ledwo mieści się w ulubione spodnie. Fani żartowali: "Zbiegły się od nienoszenia pewno!".

  Ola Żebrowska jest mamą trójki dzieci. Żona Michała Żebrowskiego nie ukrywa, że po antybiotyki sięga w ostateczności i jest zwolenniczką naturalnych sposobów na poprawę odporności. Do takich należy między innymi picie syropu z cebuli. Jak sobie radzi z krojeniem tego warzywa? Na Instagramie zdradziła swój niezawodny sposób.

  Dla Aleksandry Żebrowskiej nie ma tematów tabu. Kobieta wielokrotnie poruszała w mediach społecznościowych problematyczne kwestie i przekonywała fanów, że nikt nie jest idealny. Niedawno żona znanego aktorka odczarowała kolejny problem dotyczący nietrzymania moczu. W komentarzach głos zabrały znane gwiazdy.

  Aleksandra Żebrowska kilka tygodni temu w poruszających słowach wyznała, że kilka razy poroniła. Teraz zdecydowała się opowiedzieć o tych tragicznych wydarzeniach w najnowszym wywiadzie. Zdradziła, że jej ostatnia ciąża również była zagrożona.

  Ola Żebrowska po raz kolejny rozczuliła internautów. Świeżo upieczona mama wrzuciła do sieci zdjęcie z kąpieli z dzieckiem. Zachwyceni takim widokiem fani, chętnie komentowali jej najnowszy wpis. Trudno oderwać wzrok od małego Feliksa.

  Aleksandra Żebrowska na początku sierpnia urodziła trzeciego syna. Świeżo upieczona mama postanowiła podzielić się z fanami osobistymi przeżyciami i pokazała prawdziwe oblicze macierzyństwa. Internauci docenili szczerość Oli.

  Aleksandra Żebrowska jest mamą z wieloletnim doświadczeniem, ponieważ wraz z mężem, Michałem, wychowuje dwóch synów. Początkowo odnalezienie się w nowej roli nie było dla niej proste. Mimo że Aleksandra miała wsparcie bliskich, zmagała się z wieloma lękami, a w środku targały nią sprzeczne emocje. Aktualnie Żebrowska spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Jak się dziś czuje?