rocznica

  rocznica

  Agata i Piotr Rubikowie mają powody do świętowania. Para w tym roku obchodzi 14. rocznicę ślubu. Z tej okazji zarówno muzyk, jak i modelka opublikowali w sieci archiwalne zdjęcia z pamiętnego dnia. "Należy Ci się medal z kości słoniowej!"– napisała Agata.

  Jak powstała piosenka "Satisfaction"? O tym dowiesz się w Dzień Dobry TVN.

  70 lat temu rozpoczęto budowę najpopularniejszego budynku w Polsce.

  Jak wygląda program obchodów?

  "On się nigdy nie zestarzeje".

  Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się dzięki pomocy ekspertów z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para stanęła na ślubnym kobiercu cztery lata temu. Z okazji kwiatowej rocznicy tancerka opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający post.

  "Pobiła rekord Beatlesów".

  Z tej okazji artyści wydali nowy singiel .

  Królowa Elżbieta II będzie obchodziła 70-lecie panowania. Z tej okazji Pałac Buckingham opublikował nowe zdjęcia. Królowa przyglądała się podarkom z poprzednich jubileuszy. Część mediów zaniepokoiła się zdrowiem monarchini.

  Dawid Woliński: "Medal się należy".

  "Tej nocy straciłem dom"

  13 grudnia będziemy obchodzić 40. rocznicę jego wprowadzenia.

  30 listopada w Google Doodle upamiętniony został profesor Lotfi Zadeh. Był światowej sławy naukowcem w zakresie matematyki, który otrzymał wiele doktoratów honoris causa, także w Polsce. 

  Aktor przygotował ukochanej wyjątkową niespodziankę.

  Emma Watson, Rupert Grint i Daniel Radcliffe w nowej produkcji. Jest zwiastun

  "Myśleliśmy, że trzeba będzie się zamknąć".

  Pasażer: "Myślałem, żeby nagrać jakieś pożegnanie".

  Mijają 43 lata, od kiedy kolegium kardynalskie w Rzymie wybrało metropolitę krakowskiego kardynała Karola Wojtyłę na papieża Kościoła katolickiego. Przyjął on imię Jan Paweł II. Jego 27-letni pontyfikat był ważnym rozdziałem w historii Kościoła na świecie.

  12 października Google uhonorował postać Heleny Modrzejewskiej. Z okazji 181. rocznicy urodzin legendarnej, polskiej aktorki w wyszukiwarce internetowej, zamiast klasycznego logo, pojawiła się grafika z jej wizerunkiem. Kim była wybitna artystka?

  Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po walce z rakiem trzustki. Jej śmierć wstrząsnęła całą Polską. Uwielbiana aktorka na zawsze pozostała w pamięci i sercach rodziny, przyjaciół i widzów. Jak ją wspominają?

  Czego mogą się spodziewać fani?

  "Kochał to, czym była ta płyta".

  O jaki przebój chodzi?

  Natalia Kukulska uczciła pamięć zmarłego ojca. Od śmierci słynnego kompozytora minęło już 11 lat. Piosenkarka sięgnęła do rodzinnego archiwum, gdzie znalazła fotografię z lat 80.

  O poranku 11 września 2001 roku w bliźniacze wieże World Trade Center wbiły się porwane przez terrorystów samoloty. Największy w historii zamach wprawił w szok cały świat. Przerażenie nowojorczyków mieszało się z poczuciem bezsilności. W sumie zginęło wtedy blisko 3 tys. osób.

  Mijają 24 lata od śmierci księżnej Diany. "Królowa ludzkich serc" ciągle wzbudza emocje wśród Brytyjczyków. Zresztą, nigdy nie przestała być ich ulubienicą. Maciej Czajkowski, dziennikarz i były współpracownik BBC opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN o międzynarodowym fenomenie księżnej Walii.

  Małgorzata Kożuchowska, choć jest aktywna w mediach społecznościowych, to bardzo rzadko dzieli z fanami swoim życiem prywatnym. Tym razem jednak aktorka postanowiła zrobić wyjątek i zamieściła na swoim koncie na Instagramie wyjątkową fotografię.

  17 sierpnia 1991 roku - ta data jest uznawana za początek Internetu w Polsce. Jednym z uczestników tego sukcesu był Tadeusz Węgrzynowski, autor pierwszego polskiego e-maila. W Dzień Dobry TVN opowiedział, jak wyglądał ten proces.

  Historia ich związku mogłaby się nadawać na scenariusz do komedii romantycznej. Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik poznali się w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Szybko między nimi zaiskrzyło, pokochali się, a teraz spodziewają się pierwszego dziecka. Właśnie świętują dwa i pół roku małżeństwa.