Urocze zdjęcie księcia Williama z dziećmi. W takiej odsłonie jeszcze go nie widzieliśmy

Książę William
Źródło: Dzień Dobry TVN
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Ostatnie miesiące to niewątpliwie trudny czas dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Na początku roku dowiedzieliśmy się, że u króla Karola III zdiagnozowano nowotwór, niedługo później księżna Kate przekazała, że także zmaga się z tym schorzeniem. Fani Windsorów nie mają więc ostatnio zbyt wielu powodów do uśmiechów, nic więc dziwnego, że celebrują każdy moment, który niesie za sobą powiew optymizmu. Na oficjalnym koncie na Instagramie księcia i księżnej Walii pojawiło się właśnie urocze zdjęcie następcy tronu z dziećmi. Powód jest szczególny.

Książe William: następca tronu Wielkiej Brytanii

Książę William, a właściwie Wilhelm Artur Filip Ludwik Mountbatten-Windsor, urodził się 21 czerwca 1982 roku w Londynie. Następca tronu Wielkiej Brytanii jest najstarszym synem króla Karola III i księżnej Diany. 42-latek jest też mężem i ojcem i razem z żoną, księżną Kate, jest tzw. "zawodowym członkiem rodziny królewskiej". Oznacza to, że oboje poświęcili swoje życie monarchii, a aktywności związane z obowiązkami książęcymi są jednocześnie ich pracą. Ostatni czas bez wątpienia nie jest dla nich jednak łatwy. Na początku roku księżna Walii przeszła operację jamy brzusznej, po której okazało się, że cierpi na nowotwór. Od tamtej pory Kate wycofała się z pełnienia obowiązków publicznych i w spokoju wraca do zdrowia poddając się kolejnym terapiom. Jej zniknięcie wzbudziło ogromny niepokój, a ostatnie pojawienie się podczas królewskiej parady urodzinowej Trooping the Colour dało fanom nadzieję, że księżna niebawem wróci do zdrowia i pełni sił.

Urodziny księcia Williama: urocze zdjęcie z dziećmi

21 czerwca na oficjalnym profilu książęcej pary na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie z prywatnego archiwum małżonków. Widać na nim księcia Williama z trójką jego dzieci: księciem Georgem, księżniczką Charlotte i księciem Louisem. Cała czwórka ewidentnie świetnie się bawi, przeskakując przez kępę trawy na piaszczystej wydmie. To pierwszy raz od dawna, kiedy widzimy ich tak beztroskich i uśmiechniętych. Pretekstem do wstawienia do sieci fotografii są, oczywiście, urodziny następcy tronu, stąd też wyjątkowy podpis: "Wszystkiego najlepszego Tatusiu, wszyscy bardzo Cię kochamy".

Pod zdjęciem nie brakuje, oczywiście, życzeń od internautów i zachwytów nad wyjątkową fotografią. "To prawdopodobnie najlepsze zdjęcie na tym profilu", "Ojcostwo: robisz to dobrze" - to tylko przykłady komentarzy, które znalazły się pod fotką. Fani domniemują, że autorką uroczego kadru jest księżna Walii Catherine, informacja ta nie została jednak potwierdzona.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także :

Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson Collection/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości