Księżna Kate przeprasza. Wysłała oficjalny list

Księżna Kate
Księżna Kate przeprasza. Wysłała oficjalny list
Źródło: Max Mumby/Indigo/Getty Images
Chorująca na nowotwór księżna Kate wysłała list do Irish Guards (Gwardii Irlandzkiej). Jego treść została udostępniona w sieci. - Proszę przekazać przeprosiny - czytamy.

Księżna Kate przeprasza gwardię

W sobotę, 8 czerwca w Londynie odbywa się kluczowa próba przed paradą Trooping the Colour. Ze względu na chorobę nie bierze w niej udział księżna Kate, o czym się dowiadujemy z listu opublikowanego na profilu Irish Guards na platformie X.

- Bycie waszą pułkowniczką jest dla mnie zaszczytem i przepraszam, że nie mogę wziąć udziału w tegorocznym Colonel's Review. Przekażcie moje przeprosiny całemu regimentowi. Mam nadzieję, że znów będę mogła was reprezentować już bardzo niedługo - napisała żona księcia Williama.

Jak podkreśliła, jest dumna z całego regimentu przed Colonel's Review i paradą Tropping the Colour. - Doceniam wielomiesięczny wysiłek, jaki włożyliście w tegoroczną paradę i godziny trudu, które spożytkowaliście na dopracowanie szczegółów - dodała Kate, która przewodzi szarży podczas tegorocznych obchodów.

Brytyjska rodzina królewska

DD_20220909_Woroch_live_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy

Irish Guards odpowiedziała na słowa księżnej. - W dalszym ciągu życzymy Jej Królewskiej Mości powrotu do zdrowia i przesyłamy jej najlepsze życzenia - czytamy.

Trooping the Colour 2024

Uroczysta parada Trooping the Colour, która stanowi centralny punkt obchodów urodzin brytyjskich monarchów, odbędzie się w sobotę, 15 czerwca. Co roku, bierze w niej udział tysiące maszerujących żołnierzy i kilkaset koni, a punktem kulminacyjnym jest pojawienie się rodziny królewskiej na balkonie pałacu Buckingham oraz przelot myśliwców brytyjskich Królewskich Sił Powietrznych.

Król Karol III weźmie udział w paradzie Trooping the Colour 2024

Pałac Buckingham wydał oficjalny komunikat, w którym potwierdził obecność króla Karola III. Monarcha ze względu na swój stan zdrowia nie będzie prowadził inspekcji wojska konno, jak to było w poprzednich latach, ale planuje uczestniczyć, siedząc w powozie. Nie wiadomo jednak, czy księżna Kate będzie mogła wziąć udział. Szanse są jednak znikome.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

 Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: people.com

Źródło zdjęcia głównego: Max Mumby/Indigo/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości