Najnowsze informacje o stanie zdrowia Kate. Księżna pokazała, jak teraz wygląda

Najnowsze informacje o stanie zdrowia Kate. Księżna pokazała, jak teraz wygląda
Najnowsze informacje o stanie zdrowia Kate. Księżna pokazała, jak teraz wygląda
Źródło: GettyImages
Księżna Kate od kilku miesięcy choruje na raka. Tę druzgoczącą widomość przekazała w marcu za pośrednictwem oficjalnego komunikatu, w którym zaznaczyła, że poddała się chemioterapii zapobiegawczej. Od tego czasu każda informacja o stanie zdrowia żony księcia Williama elektryzuje jej fanów. Teraz w najnowszym komunikacie zdradziła, ile jeszcze potrwa jej leczenie.

Jak czuje się księżna Kate?

Księżna Kate 22 marca oficjalnie wyznała, że zachorowała na nowotwór. Od tego czasu zarówno jej poddani, jak i fani z całego świata martwią się stanem zdrowia księżnej. W mediach nie brakuje też spekulacji na temat przebiegu leczenia, a także miejsca jej hospitalizacji.

Najnowszy wpis w mediach społecznościowych Kate powinien położyć kres wszelkim domysłom. Księżna w piątek (14.06.2024 r.) opublikowała post, w którym podzieliła się szczegółami dotyczącymi jej samopoczucia. Na wstępie wyraziła wdzięczność za dobroć i serdeczność, którymi została obdarowana w tym trudnym czasie. - Byłam pod wrażeniem wszystkich miłych wiadomości pełnych wsparcia i motywacji, które otrzymywałem przez ostatnie kilka miesięcy. To naprawdę odmieniło świat Williama i mój. Pomogło nam obojgu przetrwać trudniejsze chwile - napisała.

Dalsza część tekstu poniżej.

Brytyjska rodzina królewska

DD_20220909_Woroch_live_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy

- Robię duże postępy, ale każdy przechodzący chemioterapię wie, że są dobre i złe dni. W te złe dni czujesz się słaby, zmęczony i musisz odpocząć. Ale w dobre dni, kiedy czujesz się silniejszy, chcesz jak najlepiej wykorzystać dobre samopoczucie - dodała.

Ile jeszcze potrwa leczenie księżnej?

Kate w obszernym wpisie postanowiła zdradzić pełnym obaw poddanym, ile jeszcze potrwa jej leczenie. - Leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, w których czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas osobisty na rzeczach, które dodają mi energię i pozytywne nastawienie, a także zaczynam już pracować z domu - napisała.

Żona księcia Williama wyraziła również nadzieję na pojawienie się na kilku najbliższych wydarzeniach. - Z niecierpliwością czekam na udział w paradzie urodzinowej króla w najbliższy weekend i mam nadzieję, że latem wezmę udział w kilku publicznych aktywnościach. Jednocześnie wiem, że jeszcze nie wyszłam na prostą - wyznała.

- Uczę się cierpliwości, szczególnie w obliczu niepewności. Przyjmuję każdy dzień takim, jaki jest, słucham mojego ciała i pozwalam sobie na wykorzystanie tego tak potrzebnego czasu na odzyskiwanie zdrowia. Dziękuję bardzo za nieustające zrozumienie, a także wszystkim, którzy tak odważnie podzielili się ze mną swoimi historiami - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości