Ekspertka oceniła mowę ciała Księżnej Kate. Co zdradza jej zachowanie?

Księżna Kate pojawiła się na Trooping the Colour
Źródło: Dzień Dobry TVN
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Księżna Kate ze względu na problemy zdrowotne wycofała się z życia publicznego. Mówiło się, że nie będzie jej na paradzie z okazji obchodów urodzin króla Karola III. Stało się jednak inaczej i księżna pojawiła się na uroczystości. Jak się prezentowała? Co zdradzał jej język ciała?

Księżna Kate na Trooping the Colour

Trooping the Colour to uroczysta parada, która odbywa się z okazji urodzin monarchy. Uroczystość tradycyjnie odbywa się w czerwcu, w tym roku zaplanowano ją na sobotę, 15 czerwca. Na długo przed wydarzeniem brytyjskie media spekulowały, czy na ceremonii pojawi się Księżna Kate. Rodzina królewska nie odnosiła się do tych spekulacji, w końcu - sama zainteresowana - dzień przed uroczystością zapowiedziała swoją obecność.

Początkową żonę następcy brytyjskiego tronu można było zobaczyć w samochodzie, którym jechała na paradę. Później - razem z dziećmi - przesiadła się do karety. Podczas przejazdu księżna uśmiechała się zarówno do zgromadzonych na uroczystości Brytyjczyków, jak i fotoreporterów.

Księżna Kate pokazała się publicznie. Co zdradziła jej mowa ciała?

Daria Domaradzka-Guzik, ekspertka od mowy ciała w rozmowie z serwisem Plotek.pl bardzo dobrze oceniła postawę księżnej. - Klasyczna elegancja w ubiorze i postawie. Delikatne gesty, swobodny ruch przy wysiadaniu z karety. Serdeczny uśmiech do ludzi obserwujących paradę - stwierdziła w rozmowie z portalem.

Choć księżna prezentowała się nienagannie, to w jej wyglądzie specjalistka dostrzegła coś niepokojącego. - Przy większym zbliżeniu i sprawnej obserwacji można dostrzec lekko opuszczone kąciki oczu i ust, co często bywa jednym z wielu sygnałów smutku - wyjaśniła.

Ekspertka zwróciła również uwagę na to z jaką czułością księżna traktuje dzieci. - Zauważalna wyraźna i nieskrywana wylewność i serdeczność kierowana do swoich dzieci, delikatne przytulanie, głaskanie. To często widoczne zachowanie u księżnej - powiedziała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: KO

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Neil Mockford/Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?