Michał Żebrowski w żałobie. "Kochamy Cię"

Tekst akapitu - 2024-05-27T121713
Źródło: Dzień Dobry TVN
W tym miejscu nie boją się mówić o śmierci
W tym miejscu nie boją się mówić o śmierci
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Michał Żebrowski podzielił się w mediach społecznościowych poruszającym wyznaniem. Aktor pożegnał swojego przyjaciela Igora Ostrowskiego. Fani artysty przekazali kondolencje. - Niech spoczywa w pokoju - pisali w komentarzach.

Michał Żebrowski w żałobie

Michał Żebrowski to znany aktor. Wystąpił m.in. w filmach takich jak: "Sęp", "Ogniem i mieczem" czy "Pręgi". Prywatnie jest mężem Aleksandry Żebrowskiej - influencerki i bizneswoman. Para doczekała się czwórki dzieci - trzech synów: Henryka, Franciszka i Feliksa, oraz córki Łucji.

Artysta jest aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go ponad 235 tysięcy osób. Właśnie tam aktor pokazuje swoją codzienność, w tym rodzinne chwile.

W nowym poście Michał Żebrowski podzielił się smutną wiadomością. Artysta jest pogrążony w żałobie, ponieważ zmarł jego bliski przyjaciel Igor Ostrowski.

Igor Ostrowski - kim był?

Igor Ostrowski był ekspertem od kwestii związanych z prawem mediów. Przyjaciel Michała Żebrowskiego obejmował urząd wiceministra w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, był też prawnikiem i działaczem na rzecz osób LGBT+. Miał również swój udział w tworzeniu oscarowego filmu Ewy Puszczyńskiej, czyli "Strefy Interesów". W ostatnim czasie pełnił funkcję partnera w kancelarii Dentons. Jak czytamy na stronie tvn24, "doradzał wiodącym europejskim i amerykańskim nadawcom radiowym i telewizyjnym, a także międzynarodowym operatorom telekomunikacyjnym i spółkom z branży IT w zakresie kluczowych kwestii dotyczących ich działalności w Polsce i pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej".

Michał Żebrowski udostępnił czarno-białe zdjęcie z przyjacielem. - Igor, kochamy Cię - napisał. W komentarzach nie zabrakło słów wsparcia od fanów i znajomych aktora.

- "Wyjątkowy człowiek, kochany Igor, tak ciężko to przyjąć do wiadomości", "Niech spoczywa w pokoju", "Ach Igor nasz kochany, niech spoczywa w pokoju", "Już chodzisz po Niebieskich Górach", "Wszyscy kiedyś staniemy po drugiej stronie...i znów się spotkamy" - pisali pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/INSTGARAM

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?