przyjaciel

  przyjaciel

  Przyjaźń dla wielu osób jest najważniejszą relacją w życiu, opartą na szczerości, lojalności, zaufaniu, akceptacji i zrozumieniu. To wspólnota doświadczeń i możliwość polegania na sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Swoimi historiami w Dniu Przyjaciela podzielili się z nami aktorzy Zosia Zborowska i Michał Koterski oraz dziennikarka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

  74-letni Aleksander Doba zmarł w poniedziałek 22 lutego 2021 roku po tym, jak spełnił swoje marzenie. Zdobył szczyt Kilimandżaro i zasnął... na kamieniu. Łukasz Nowak, organizator wyprawy wyjaśnił w Dzień Dobry TVN, co się stało, a himalaista Leszek Cichy opowiedział o niezwykłej przyjaźni z podróżnikiem.

  Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie - głosi znane przysłowie. Okazuje się, że także w bogactwie, co udowodnił George Clooney. Aktor ujawnił historię kryjącą się za niezapomnianą niespodzianką, jaką sprawił swoim najbliższym. Każdej z 14-u osób niespodziewanie sprezentował milion dolarów. Chciał w ten sposób podziękować za to, co dla niego zrobili, zanim stał się hollywoodzką gwiazdą.

  Sarsa przyszła w sobotę do studia Dzień Dobry TVN z Guzikiem. Wokalistka dostała małego pieska w prezencie. Sarsa w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że suczka działa na nią terapeutycznie, dzięki niej więcej się uśmiecha :)

  Z badań University of Cambridge wynika, że dzieci czerpią więcej satysfakcji z relacji ze zwierzętami domowymi, niż z bratem czy siostrą! O tym jak ważną rolę w wychowaniu dzieci odgrywają zwierzęta rozmawialiśmy dziś z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Ludwikiem Dornem i Rafałem Rutkowskim. Podzielacie ich zdanie?

  W jednym z najcięższych więzień w Polsce - w zakładzie karnym w Wołowie - skazani poddawani są psiej resocjalizacji. Zobaczcie, jak na nich wpływa kontakt z psami i jak wyglądają zajęcia.

  Synowa i teściowa to dwie kobiety kochające tego samego mężczyznę. Czy mogą żyć w zgodzie i nie rywalizować ze sobą? Czy teściowa i synowa mogą się ze sobą przyjaźnić? O tym, jak ułożyć sobie relacje z teściową rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Daviną Reeves-Ciarą, psychologiem społecznym Biancą-Beatą Kotoro i aktorką Joanną Drozdą. Jak wyglądają ich realcje z teściowymi, a jak twoje? Czy twoja teściowa jest twoim wrogiem, czy przyjacielem? Czy mówisz do niej "mamo"?

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman została poniżona! A ponieważ Marcin Prokop jest jej oddanym przyjacielem, on również dał się poniżyć. W jakich okolicznościach do tego doszło? Zobaczcie! :)

  F*ck friend lub shagbuddy. To przyjaciel z korzyściami. Z seksualnymi korzyściami. To taki związek, w którym przyjaciele za dnia stają się kochankami w nocy. Bez zobowiązań. A co jeśli się w sobie zakochają? Filip Chajzer to sprawdził. Gdzie można znaleźć takiego przyjaciela?

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman udowodniła dzisiaj, że powiedzenie: "Na przyjaciół zawsze można liczyć" jest trafne w jej przypadku. Co zrobiła, aby przywrócić sprawność Marcinowi Prokopowi? Macie takich przyjaciół? :)

  Pisarka Małgorzata Kalicińska nie wybaczyłaby prawdziwemu przyjacielowi zdrady. A czego nie wybaczyłby przyjacielowi aktor Andrzej Deskur lub felietonistka Agata Passent? Jakie są granice przyjaźni? Co może zniszczyć wieloletnią przyjaźń? Gościem Dzień Dobry TVN był także Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.