Gwiazdy

W jeziorze Piru znaleziono ciało. "Jesteśmy przekonani, że to Naya Rivera". Znamy już przyczynę i okoliczności śmierci gwiazdy "Glee"

Gwiazdy

Znalezione w jeziorze Piru ciało należy do zaginionej Nayi Rivery, aktorki znanej z amerykańskiego serialu "Glee". Informację tę potwierdził szeryf hrabstwa Ventura w stanie Kalifornia Bill Ayub. Poszukiwania trwały od środy, kiedy to 33-letnia aktorka wypłynęła z synkiem łodzią i nie wróciła na pokład. Okoliczności zdarzenia wciąż nie są jasne.

Naya Rivera - ciało znalezione w jeziorze

Szeryf hrabstwa Ventura w stanie Kalifornia Bill Ayub potwierdził, że znalezione w jeziorze ciało należy do zaginionej Nayi Rivery, aktorki znanej z amerykańskiego serialu "Glee".

33-letnia aktorka Naya Rivera zaginęła w środę 8 lipca wieczorem na jeziorze Piru w hrabstwie Ventura nieopodal Los Angeles. Wynajęła łódź, a na pokład zabrała - jak piszą amerykańskie media - swojego czteroletniego syna. Kilka godzin po wypłynięciu inny żeglarz znalazł dryfującą po jeziorze łódź z dzieckiem śpiącym na pokładzie. Powiadomił władze, które rozpoczęły poszukiwania.

Jak podało CNN, chociaż trudno było uzyskać informacje od dziecka, chłopiec powiedział, że oboje pływali wpław. Dziecko miało kamizelkę ratunkową, na łodzi znaleziono też kamizelkę ratunkową dla dorosłych.

W poszukiwaniach aktorki udział brali nurkowie i zespoły badające dno jeziora sonarem. Do ekipy dołączyła też zdruzgotana rodzina gwiazdy.

Policjanci w poniedziałek znaleźli ciało w jeziorze.

Biorąc pod uwagę miejsce, w którym znaleziono ciało, biorąc pod uwagę fizyczną charakterystykę ciała, ubrania oraz fakt tego, że w rejonie nie stwierdzono zaginięcia żadnej innej osoby, jesteśmy przekonani, że znaleźliśmy ciało Nayi Rivery

- przekazał szeryf Bill Ayub.

Naya Rivera - przyczyny śmierci

Członkowie rodziny aktorki zostali powiadomieni o odkryciu policji. Ciało 33-latki zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej w celu ustalenia przyczyn śmierci.

Nic nie wskazuje na to, by osoby trzecie przyczyniły się do śmierci, ani że było to samobójstwo

- powiedział w krótkim komunikacie szeryf hrabstwa Ventura.

Austopsja potwierdziła przypuszczenia ekspertów - Naya Rivera utonęła w sposób przypadkowy.

Wyniski sekcji zwłok wskazują na zatonięcie. Potwierdza to również stan ciała. Podczas sekcji nie stwierdzono żadnych urazów ani chorób. Z dochodzenia i badania nie wynika, żeby jakiekolwiek ​​narkotyki lub alkohol były przyczyną śmierci. Mimo to, próbki zostaną poddane testom toksykologicznym

- czytamy w komunikacie prasowym.

Naya Rivera - gwiazda "Glee"

Aktorka w serialu-musicalu "Glee" na antenie telewizji Fox grała postać Santany Lopez. Występowała w nim przez sześć lat - od 2009 do 2015 roku. Pojawiała się w prawie każdym odcinku.

Zobacz też:

Zmarła Kelly Preston. Żona Johna Travolty zmagała się z rakiem piersi. "Jej miłość i życie zostaną na zawsze w naszej pamięci"

Rodzina Nai Rivery przyjechała nad jezioro Piru. Ciało aktorki wciąż jest poszukiwane

Lea Michele w ogniu krytyki. Gwiazda serialu „Glee” oskarżana o rasizm i dyskryminację

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: x-news, TVN24

Pozostałe wiadomości