Gwiazdy

Rodzina Nai Rivery przyjechała nad jezioro Piru. Ciało aktorki wciąż jest poszukiwane

Gwiazdy

Rodzina Nai Rivery przyjechała nad jezioro Piru. Ciało aktorki wciąż jest poszukiwane

Naya Rivera zaginęła na jeziorze Piru 8 lipca. Wraz z synkiem Joseyem wynajęła łódkę, z której wyskoczyła do wody. Niestety, nie wróciła potem na pokład. Tak zeznał 4-letni synek gwiazdy serialu "Glee". Nad jezioro przyjechała właśnie rodzina aktorki. 

Naya Rivera - trwają poszukiwania ciała 

Gwiazda serialu "Glee" w środowe popołudnie wynajęła ponton i zabrała swojego synka na wycieczkę nad jezioro Piru. Po trzech godzinach od wypłynięcia, załoga innej łodzi dostrzegła dryfującego samotnie 4-latka. Policja od razu przyjechała na miejsce. Na pontonie znaleziono kamizelkę ratunkową należącą do Rivery. Jej samochód zaś był zaparkowany nieopodal. 

Zakładamy, że doszło do wypadku i aktorka utonęła w jeziorze. Naszym celem pozostaje zabranie pani Rivery do domu i jej rodziny

- powiedział zastępca miejscowego szeryfa, Chris Dyer podczas konferencji prasowej. 

Nad jezioro przyjechała już rodzina aktorki - jej mama, tata, brat i były mąż. 

Policja do przeszukiwania trudnych terenów podwodnych używa specjalistycznego sprzętu m.in. sonarów. Przy prawie zerowej widoczności, nurkowie uciekają się do poszukiwań czuciowych. 

Rodzina gwiazdy została sfotografowana na miejscu zdarzenia - wstrząsające zdjęcia szybko trafiły do sieci. Jej matka, Yolanda, na ujęciach klęczy nad brzegiem jeziora. Ojciec, George, wskoczył do akwenu w ubraniach, by pomóc w poszukiwaniach córki. Nad jeziorem zaginioną aktorkę opłakują także brat Mychael i były mąż, Ryan Dorsey. Zrozpaczeni bliscy robią wszystko, by odnaleźć Nayę i tym samym mieć możliwość swego rodzaju zamknięcia tragedii. 

Fatum ciążące nad obsadą serialu "Glee"

Wraz z zaginięciem Nai Rivery wróciły hipotezy na temat fatum, jakie ciąży nad obsadą serialu "Glee". W 2013 roku zmarł jeden z głównych bohaterów - Cory Monteith. Przyczyną śmierci kanadyjskiego aktora było przedawkowanie narkotyków. 

Trzy lata później inny członek obsady "Glee", Mark Salling, popełnił samobójstwo, nie doczekawszy procesu za posiadanie dziecięcej pornografii. 

W 2014 roku życie odebrała sobie Nancy Motes, przyrodnia siostra Julii Roberts. Motes zostawiła list pożegnalny, w którym winą za swój zły stan psychiczny obarczyła swoją sławną siostrę. Nancy pracowała przy "Glee" jako asystent produkcji. 

Lea Michele zaś, jedna z główych postaci, prywatnie przed laty związana z Corym Monteithem, została ostatnio oskarżona o rasizm. Wyraziła swoje poparcie dla ruchu "Black Live Matters" w związku ze śmiercią George'a Floyda. To zmotywowało jej koleżankę z planu, by wyznać publicznie, że Lea przejawiała wobec niej zachowania rasistowskie. Jak stwierdziła, Michele "zamieniła jej życie w piekło". 

Zobacz także:

Gwiazda serialu "Glee", Naya Rivera, zaginęła. 4-letni synek aktorki: "Mama wyskoczyła z łodzi popływać i już nie wróciła"

Duffy wraca do muzyki pomimo traumy. Piosenkarka niedawno wyznała, że była więziona i gwałcona

Kelly Osbourne szczerze o uzależnieniu od narkotyków. "Nie sądziłam, że dożyję 35. roku życia"

Co sądzisz o tym artykule?
57
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0