Gwiazdy

Monika Richardson z córką i ukochanym. Fani zachwycają się Zosią. "Piękna jak mama"

Gwiazdy

Monika Richardson

Monika Richardson wybrała się na pokaz mody ze swoją córką Zofią oraz partnerem. Pochwaliła się wspólnym zdjęciem z najbliższymi, a fani jednogłośnie stwierdzili, że nastolatka odziedziczyła urodę po mamie.

Nowy związek Moniki Richardson

Monika Richardson jest obecnie w szczęśliwym, nowym związku z producentem filmowym Konradem Wojterowskim. Prezenterka zaczęła się z nim spotykać po rozstaniu ze znanym aktorem Zbigniewem Zamachowskim, z którym spędziła niespełna 10 lat. Wcześniej była jeszcze dwukrotnie mężatką.

Z pierwszym mężem, Willem Richardsonem, amerykańskim dziennikarzem i podróżnikiem, wzięła ślub w 1995 roku, a po pięciu latach się rozwiedli. Z kolei w sierpniu 2001 roku wyszła za Jamiego Malcolma, pilota. Doczekali się dwójki dzieci: 20-letniego Tomasza oraz 16-letniej Zofii. Monika i Jamie rozstali się po 11 latach.

Teraz dziennikarka odnalazła szczęście u boku Konrada, z którym chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych. Razem rozwijają pasje, podróżują i widać, że dobrze się ze sobą czują.

Monika Richardson z córką

Monika na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z córką i ukochanym. We trójkę wybrali się na pokaz mody. Na tę specjalną okazję przywdziali eleganckie stroje. Richardson nie kryje radości, że po wielu miesiącach przebywania w domu z powodu pandemii, powoli wraca do normalności.

- Nasza paczka na pokazie autorstwa wspaniałej Basi Piekut w Białymstoku. Jest pysznie! Covid precz! A moja Zośka piękna, nie? - napisała gwiazda.

Fani zachwycają się w komentarzach nastoletnią Zosią. Nie mają wątpliwości, w kogo się wdała. - "Córka piękna jak mama", "Piękną ma pani córkę", "Wow! Zosia", "Córka prześliczna", "Cała mama. Piękne dziewczyny", "Ale podobna do mamy", "Śliczna mama, śliczna córka" - czytamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Monika Zamachowska: Kultura zdycha w tym kraju. Będzie ciężko Polaków namówić, żeby znowu chodzili do kina czy teatru

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości