zbigniew zamachowski

  zbigniew zamachowski

  Zbigniew Zamachowski nie schodzi ostatnio z nagłówków prasy plotkarskiej. Wszystko ze względu na rozstanie z Moniką Richardson i plotki na temat nowej relacji. Zainteresowanie wokół aktora wzrosło, kiedy zaprezentował książkę "Zbyszek przez przypadki". Artysta zamieścił w niej wiele ciekawostek ze swojego życia prywatnego. Wśród wspomnień nie zabrakło także tych o pierwszej żonie.

  Mistrz Krzysztof Kieślowski. Jaki był naprawdę? Czy przywiązywał wagę do wyglądu zewnętrznego? Czy rzeczywiście był osobą wyjątkowo oszczędną? O tym, co najbardziej zaskoczyło ją w trakcie zbierania materiałów do biografii Krzysztofa Kieślowskiego, opowiedziała nam Katarzyna Surmiak-Domańska: "On był strasznie krytyczny wobec swoich filmów. Mówił o tym, że stosunkowo najlepiej mu wychodziły dokumenty ale tych robić nie chce, a fabularnych nie umie. (...) On twierdził, że w ogóle źle wybrał zawód". O wybitnym reżyserze opowiedział nam też Sławomir Idziak, który współpracował z nim przy wielu produkcjach filmowych: "Potrafił obserwować siebie z daleka. (...) Nie chciał się dostosować do tego co jest wokół".

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Zbigniewa Zamachowskiego, który jest jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów. Pan Zbigniew swoim doświadczeniem zawodowym dzieli się ze studentami Akademii Teatralnej w Warszawie. Jakiego uczy przedmiotu? Jak mobilizuje swoich studentów do nauki i pracy? Jak ważna w jego życiu jest muzyka? Jego córka Bronisława została nominowana do Orłów 2018 za film "Powidoki" w aż dwóch kategoriach: najlepsza drugoplanowa rola kobieca oraz Odkrycie roku. Czy jest dumny z córki? Czy raczej odczuwa strach? I jaki tytuł nosi jego praca doktorska?

  Dzisiaj będziemy mogli zobaczyć odcinek specjalny Milionerów. Wystąpią w nim: Borys Szyc, Zbigniew Zamachowski, Tomasz Karolak i Mateusz Winek. Przygotowali się do programu? Są zestresowani? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Czy Hubert Urbański zdradził jej choć jedną tajemnicę programu?

  Jak się okazuje, nawet w wigilijny wieczór na posterunku policji można znaleźć prawdziwą miłość. Na jej tropie są komisarze: Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski. Poszukiwana to Magdalena Różczka. Plan "Listów do M." odwiedziła Kinga Burzyńska.

  Perkusja, gitara elektryczna, semafor - tych instrumentów nie usłyszymy już w polskich kościołach. Czy dokument wydany przez polskich biskupów, dotyczący muzyki, która płynie z głośników w kościołach to novum? Jakie instrumenty dopuszcza? I czy taki dokument jest potrzebny? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to ks. Dominika Dubiela i Zbigniewa Zmachowskiego. Jaka wspólna przeszłość łączy aktora i organy?

  Wspólnie ze Zbigniewem Zamachowskim i Joanną Kurowską Marcin Prokop, Dorota Wellman i Agnieszka Jastrzębska wspominali tych, którzy odeszli w tym roku.

  Dla kogo luksusem jest "cisza i wolny czas", "gdy można poczytać książkę i posłuchać płyt", a dla kogo posiadanie pięknych rzeczy tworzonych z luksusowych tkanin przez polskich projektantów? Z Joanną Kurowską, Zbigniewem Zamachowskim, Bożeną Dykiel, Dominiką Ostałowską, Joanną Dark, Dorotą Goldpoint i Beatą Ścibakówną rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  Są ludzie, którzy mimo braku talentu wokalnego, śpiewają na okrągło. Dlaczego robią to innym? Ze śpiewającymi inaczej rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Miał również okazję kontemplować wątpliwy talent muzyczny swoich rozmówców ;)

  Córka Aleksandry Justy i Zbigniewa Zamachowskiego - Bronia zagrała w ostatnim filmie Andrzeja Wajdy - Powidoki. Otrzymała rolę córki głównego bohatera. Ile kandydatek musiała pokonać podczas castingu? Jak wyglądała współpraca z reżyserem? Bronię i jej mamę gościliśmy W Dzień Dobry TVN. Czy Pani Aleksandra mówiła córce, jak ma grać?

  Fundacja "Pomaganie jest trendy" zaprosiła do projektu gwiazdy, które miały przeczytać jedną bajkę. Trudność polegała na tym, że każda z osób czytała tylko po jednym zdaniu, nie wiedząc, jak to będzie współgrało z narracją pozostałych. Co jest celem akcji? I czy trudno było namówić gwiazdy do udziału w projekcie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przyłapała Zbigniewa Zamachowskiego i Joannę Koroniewską na pocałunku! I wcale się z tym nie kryli - całowali się na scenie teatru Kamienica. Jak się będę tłumaczyć swoim partnerom?

  Beata Ścibakówna, Joanna Koroniewska, Szymon Bobrowski, Tomasz Stockinger, Zbigniew Zamachowski. Wszyscy zamieszani w jedną intrygę! Do czego są zdolni w imię miłości? Na co by wydali 20 milionów? Co zrobili najbardziej szalonego dla miłości? W ślad za intrygą wyruszyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Na ekrany polskich kin właśnie weszła druga część filmu "Kapitan Ameryka". Anna Wendzikowska spotkała się z Anthonym Mackie oraz z Sebastianem Stanem. Anthony twierdzi, że był w Warszawie, poznał tam księdza i jadł kiełbasę. "Pojechałem do Polski, bo tam każda dziewczyna wygląda tak jak Ty", "Dziewczyny mnie przerażają". O męskiej przyjaźni, byciu superbohaterem nie tylko na ekranie, aktorzy opowiedzieli Ani Wendzikowskiej.

  Przygodę z filmem zaczynała w dzieciństwie. Teraz aktorstwo stało się dla niej pracą. Marzy o własnej restauracji . Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej opowiedziała o kategoryzacji, pięknie, pasji, jedzeniu i wyzwaniach. Czy starała się o role w "Igrzyskach śmieci" i "Nędznikach"? I czy żałuje, że ich nie dostała?