Monika Richardson

  Monika Richardson od kiedy zrezygnowała z pracy w telewizji, całkowicie zmieniła branżę. Czy jeszcze kiedyś wróci do dziennikarstwa? Gwiazda postawiła sprawę jasno.

  Monika Richardson podzieliła się sposobem na to, by cięte kwiaty dłużej zachowały świeżość. Jak wyznała, patent podpowiedziała jej pani z kwiaciarni.

  Monika Richardson w 10. rocznicę śmierci swojego brata pokazała w sieci jego zdjęcie. Filip Pietkiewicz zmarł w wieku 35 lat.

  Monika Richardson od kilku miesięcy jest szczęśliwe zakochana. Wyznała, w czym tkwi sekret szczęśliwej relacji z nowym partnerem.

  Córka Moniki Richardson obchodzi swoje święto. Z okazji urodzin dziennikarka postanowiła pokazać fanom kilka uroczych fotografii Zosi i złożyć jej życzenia. Fani nie mogą się nadziwić, że nastolatka jest tak bardzo podobna do mamy.

  Dziennikarka i publicystka Monika Richardson w 2021 roku rozwiodła się z aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Dziś zwróciła się na swoim koncie na Instagramie z prośbą do internautów, aby nie hejtowali jej byłego męża.

  Monika Richardson jest asertywną, pewną siebie kobietą sukcesu. A to, jak się okazuje, nie wszystkim się podoba. Gwiazda wyznała, że jest często krytykowana. Jednak nie ubolewa nad tym, ponieważ czerpie z tego pewne korzyści. Jakie?

  Monika Richardson wybrała się na pokaz mody ze swoją córką Zofią oraz partnerem. Pochwaliła się wspólnym zdjęciem z najbliższymi, a fani jednogłośnie stwierdzili, że nastolatka odziedziczyła urodę po mamie.

  Lada moment ukaże się książka "Zbyszek przez przypadki", czyli wywiad rzeka ze Zbigniewem Zamachowskim. Aktor opowiedział w niej m.in. jak poznał swoją trzecią żonę, Monikę Richardson. Ich życiowe ścieżki wiele razy się przecinały, zanim ostatecznie zostali parą.

  Monika Richardson przebywa obecnie na wakacjach w Hiszpanii. Mimo urlopu prezenterka wciąż jest w kontakcie z fanami. W mediach społecznościowych odpowiedziała na nurtujące pytania obserwatorki dotyczące rozstania z mężem. - Jak udaje się Pani iść do przodu po tym, co Panią spotkało? – pytała internautka.

  Każda praca wykonana w czynie społecznym jest godna pochwały. Często ludzie są zamknięci na potrzeby innych, nawet tych, którzy są ich sąsiadami i razem z nimi tworzą lokalną społeczność. Monika Richardson jest jednak daleka od takiej postawy. Zawsze całym sercem angażuje się w prace, które mogą przynieść dobro.

  Monika Richardson pokazała ujęcie zrobione w trakcie zmysłowego tańca z partnerem. Dziennikarka wyznaje zasadę, że życie jest tylko chwilą i należy się nią cieszyć. Romantyczna fotografia zauroczyła obserwatorów prezenterki.

  Monika Richardson chętnie dzieli się w sieci informacjami ze swojego życia prywatnego. Nie brakuje też wpisów na temat dzieci dziennikarki. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda pokazała zdjęcie swojego syna z dzieciństwa, ubolewając nad upływem czasu. Zdradziła także, czym zajmuje się jej córka i jakie ma plany.

  Monika Richardson powróciła do nazwiska pierwszego męża. Jej decyzja sprawiła, że w sieci zawrzało. Ostatecznie głos w sprawie zabrała sama zainteresowana.

  Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski czekają na pierwszą rozprawę rozwodową. Dziennikarka wraz z dziećmi zajmuje obecnie mieszkanie, które należy do nich obojga. Nie kryje, że chciałaby je zachować i pozostać na Żoliborzu.

  No cóż, trudno nie zauważyć, że Monika Richardson kwitnie. Czy to efekt luzowania obostrzeń i częstszych spotkań na imprezach towarzyskich, czy też pięknej aury, która w czerwcu nas rozpieszcza? Nie wiadomo. Niektórzy uważają, że tak wygląda po prostu zakochana kobieta.

  Monika Richardson jest znana z tego, że chętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego z obserwatorami i mediami. Jej ostatni, bardzo intymny wpis wywołał niemałe zamieszanie w Internecie. Dziennikarka w mocnych słowach odniosła się do zakończonego związku ze Zbigniewem Zamachowskim.

  Ostatnimi czasy Monika Richardson rozgrzewa nagłówki serwisów plotkarskich. Rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim na nowo podsyciło zainteresowanie jej życiem prywatnym. Teraz dziennikarka nie zamierza kryć się z nową miłością. Jej zdjęcie z partnerem wybudziło wiele emocji wśród obserwujących gwiazdę na Instagramie.

  Monika Richardson przechodziła ostatnio trudne chwile. Jej mąż, Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z ich mieszkania na warszawskim Żoliborzu w atmosferze skandalu. Dziennikarka przyznała później, że w małżeństwie od dawna nie układało się najlepiej, doszło nawet do zdrady. Wygląda jednak na to, że szczęście się do niej uśmiechnęło. Jej nowy partner, Konrad Wojterkowski, opublikował właśnie ich wspólne zdjęcie

  Monika Richardson jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dzieli się z fanami wieloma momentami ze swojego życia. Tym razem dziennikarka opublikowała w sieci zdjęcie córki. Podobieństwo obu pań jest wprost uderzające.

  Nic tak nie jednoczy niż wspólny wróg. Ukryte animozje, zawoalowane intrygi. Czy kobiece związki są trudniejsze niż te, które łączą mężczyzn? Czy mężczyźni są bardziej solidarni niż kobiety? Czy kobiety gryzą bardziej? O relacjach damsko–damskich, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawiały: dziennikarka Monika Richardson, aktorka i wokalistka Patricia Kazadi oraz psycholożka dr Joanna Heidtman.

  Polska bez ugrzecznionych uśmiechów i "szczera wredność" mieszkańców naszego kraju bardziej odpowiada Monice Richardson niż powierzchowność Anglików. W studiu Dzień Dobry TVN dziennikarka opowiedziała o swojej najnowszej książce "Pożegnanie z Anglią", w której opisuje trudy życia za granicą. Dlaczego Monika Richardson wróciła z emigracji?

  Obok popularnego pytania: „Skąd się biorą dzieci?”, pojawiają się te zgoła inne, na miarę naszych czasów: kim była Monika Lewinsky, co to jest wojna i terroryzm? Jak odpowiadać na tego typu pytania zapytaliśmy: dziennikarkę Monikę Richardson, prawnika Barbarę Falandysz oraz psychologa dziecięcego Justynę Korzeniewską. Czy dzieci Moniki Richardson, w obliczu ostatniej burzy medialnej na jej temat, pytają o coś o co do tej pory nie pytały?

  Historia dwóch kobiet, które zdecydowały się na wspólną podróż. Po zakończeniu podróży napisały książkę i zamieściły w niej zdjęcia z podróży bursztynowym szlakiem. Lidia Popiel i Monika Richardson wybrały taki szlak, który wiódł z Cesarstwa Rzymskiego nad Bałtyk, czyli z Rzymu do Gdańska. - Myślę, że jeśli opowiesz całą tę historię to nikt nie przeczyta książki - mówiła Lidia Popiel do Moniki Richardson w studiu Dzień Dobry TVN. My zachęcamy do lektury książki "Polki na bursztynowym szlaku" i do wysłuchania opowieści o tym, jak ta książka powstawała i jak przebiegała ich podróż. Od czego zależy kolor bursztynu?

  Pro-Am to popularne na całym świecie turnieje, w których profesjonalny tancerz tańczy w parze z amatorem. Agustin Egurrola postanowił wypromować tego typu turniej także w Polsce. Chętnych do udziału nie brakuje. Tancerze znani z „Tańca z Gwiazdami” oraz gwiazdy, które brały udział w programie, powoli zaczynają treningi. Prezenter pogody Bartek Jędrzejak był na pierwszej, wspólnej próbie uczestników: Weroniki Marczuk, Moniki Richardson i Pawła Stalińskiego.

  Co wolno, a czego nie wolno kobiecie w ciąży? Co może jeść przyszła matka? Czy znajomi i rodzina udzielali Wam "dobrych rad", gdy byłyście w ciąży? Jak radzić sobie z natłokiem informacji i jak je selekcjonować? Co zrobić, by nie popaść w ciążową paranoję? O to zapytaliśmy Monikę Richardson, Agnieszkę Cegielską, Katarzynę Laskowską oraz położną Annę Kalinowską Garbalę.

  Szkoła za 60 tysięcy? Czy warto tyle płacić za edukację dziecka? Czy zapisując dziecko do elitarnej, renomowanej szkoły rodzice chcą od razu zaprogramować je na sukces? Czy wysyłając dzieci do takich szkół nie wychowamy ich na zarozumiałych snobów? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN Olgę Fibak i Monikę Richardson.

  Kilka tygodni temu jeden z amerykańskich portali internetowych opublikował „dekalog mężatki”, który sugerował paniom, co wolno mężatce, a co jest jej absolutnie zabronione. W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psychologiem Piotrem Mosakiem, Anną Zejdler- Ibisz, Moniką Richardson i Joanną Gocławską – Mazur. Czy w Polsce istnieje niepisany dekalog "dobrej żony"? Czy w XXI wieku wracamy do obyczajów rodem z powieści Jane Austen?