Gwiazdy

Maria Peszek o relacji z partnerem i swoich wadach: "Jestem despotyczna"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Maria Peszek w "Mieście kobiet" - zapowiedź

Maria Peszek to niezwykle charakterystyczna polska artystka, która często wzbudza kontrowersje. Z pokorą podchodzi do faktu, że niektórzy nie akceptują tego, co robi. W programie "Miasto Kobiet" wokalistka szczerze opowiedziała o swoich wadach oraz związku.

Maria Peszek w programie "Miasto Kobiet"

Maria Peszek to jedna z najpopularniejszych artystek polskiej sceny alternatywnej. Piosenki, które pisze, mówią o prawie do bycia innym, o szukaniu własnej ścieżki, afirmacji odmienności, inności i wolności. Choć uważa się za "starą duszę", jak mówi - czuje się także "gówniarsko" młoda. Równocześnie zdaje sobie sprawę, że ma wiele wad. Jakich?

- Hiper perfekcjonizm, nienawidzę spóźnialskich i nienawidzę się spóźniać. Bardzo ciężko pracuję i wydaje mi się, że wszyscy powinni tak samo. Nie mam w ogóle wyrozumiałości, dlatego że ktoś ma inne priorytety, niż takie, jak ja. Myślę, że bardzo trudnym jestem współpracownikiem. Doświadczam tego w zasadzie każdorazowo, że moja siła i determinacja nie zawsze spotyka się z podobną determinacją i trudno mi jest to zrozumieć. Myślę, że to jest duża wada - wyznała Maria Peszek w "Mieście kobiet".

Wokalistka powiedziała również, że jej partner po 28 latach nie ma wyjścia i musi być taki, jak ona. Zdarza się jednak, że czasem jej docina.

- Ta uśmiechnięta, rozluźniona osoba potrafi być despotyczna. Jestem despotyczna - dodała Maria Peszek.

"Miasto kobiet" w TVN Style

"Miasto Kobiet" to program, który przez blisko 11 lat był obecny na antenie TVN Style. Po wakacjach ruszyła nowa odsłona popularnego talk-show. Jego gospodyniami zostały Olga Legosz, Aleksandra Kwaśniewska i Marzena Rogalska.

- Docieramy się coraz lepiej. Dzielimy się tematami, bo każda z nas jest inna, ma inne doświadczenia - podkreślała Marzena Rogalska w Dzień Dobry TVN.

Premiera najnowszego odcinka "Miasta kobiet" z Marią Peszek w TVN Style już w niedzielę 10 października o 12:30, a także w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN Style

Pozostałe wiadomości