Maria Peszek

  Maria Peszek

  Zachowanie Aleksandry Koniecznej podczas tegorocznej gali wręczenia Orłów było szeroko komentowane. Teraz popularna aktorka w mediach społecznościowych zamieściła wymowny wpis, by uciąć wszelkie spekulacje.

  "Jestem despotyczna"

  Maria Peszek poinformowała wszystkich fanów o odwołanej trasie koncertowej. Artystka przyznała wprost, że z powodu braku sił, zmuszona jest zawiesić letnie występy. "Najważniejsze to zadbać o siebie, powodzenia" – wspierali internauci.

  Maria Peszek jest artystką znaną ze swej bezkompromisowości. W tekstach piosenek odważnie wyraża swoje poglądy, a na scenie daje upust swojej żywiołowej naturze. Nie inaczej jest w przypadku jej najnowszego teledysku, gdzie pokazała się nago. "Ave Maria", którego premiera odbyła się w piątek 2 lipca, zapowiada płytę pod tym samym tytułem.

  Tak o rodzeństwie mówi ich tata. "Bardzo dawno się razem nie bawiliśmy w teatr" - przyznała Maria Peszek. Nad jaką sztuką pochyliła się wspólnie ze swoim bratem Błażejem? To on jest reżyserem spektaklu, ale czy zawsze grał pierwsze skrzypce w tym duecie? Jakie przedstawienia wystawiali w dzieciństwie? Z Błażejem i Marią Peszek spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  "Karabin" to "ciepła jeszcze" płyta Marii Peszek. Kinga Burzyńska spotkała się z artystką, by porozmawiać o tym, co znajdziemy na jej nowym krążku. Co wkurza Marię Peszek? Czym jest "cywilizacja niszczycieli"?

  Maria Peszek w swoich najnowszych tekstach wiele pisze o nienawiści. Czy jej twórczość spotkała się z hejtem? Jak artystka sobie z nim radzi? Wywiad Kingi Burzyńskiej już w niedzielę. Zapraszamy!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Polacy, którzy mieli swój udział w stworzeniu scenografii do nominowanego do Oscara "Marsjanina". Następnie: Kinga Rusin prosto z przygotowań do święta filmu. Oprócz tego: Maria Peszek o męsko-damskich związkach, a Justyna Steczkowska o sile kobiecości. Zaś na czacie porozmawiacie z Wojtkiem Łuszczykiewiczem. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! :-)

  W warszawskim klubie Stodoła zaśpiewa Maria Peszek. Czy koncert w Dniu Kobiet to prowokacja? Czy w takim dniu artystka oczekuje od swojego partnera kwiatów? Jaka według niej jest definicja kobiecości? Z Marią Peszek rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Występowała z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, a także u boku Noviki, Marii Peszek, Pauliny Przybysz. Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Lubrano wykonała utwór "Dulskość”.

  Radek Majdan postanowił szczerze opowiedzieć Katarzynie Olubińskiej o swojej nowej miłości i metamorfozie jaką ostatnio przeszedł. Dowiecie się również, jakie kobiety podobają mu się. Co myślicie o tych zmianach?

  Już jest! Najnowsza płyta Marii Peszek! Czego możemy się po niej spodziewać? W Dzień Dobry TVN dowiedzieliśmy się m.in dlaczego Marii nie słychać na koncertach, czym naraża się artystka i czy Jarosław Kaczyński ma z nią kłopot?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: "Nie zorientowałam się, że tyję", czyli jak mózg oszukuje, kiedy ciało nabiera kilogramów. W programie także: Radek Liszewski i zespół Weekend mają już dość plotek na swój temat - u nas powiedzą prawdę o swoich porażkach i sukcesach. Ponadto: jak w Glasgow smakują gwiazdy i drogie samochody sprawdził Jakub Porada. Zapraszamy jutro od 8:00!

  "Okazało się, że to aktorstwo było fantastycznym rozbiegiem ale to był tylko rozbieg (...) muzyka to jest coś, co sprawia, że Maria Peszek jest szczęśliwym człowiekiem" Jak czuje się artysta, kiedy na koncercie wszyscy znają teksty piosenek z najnowszej płyty? Czy Maria Peszek planuje zaszokować odbiorców zmianą na wzór Agnieszki Chylińskiej?

  Agnieszka Chylińska nagrywa, czy minęła się z powołaniem? Ponadto: na naszym czacie Liroy. W programie także: Krzysztof Krauze, Antoni Pawlicki i ich magiczna Papusza. Zaczynamy w sobotę od 8:30!

  W Gdyni zakończył się jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce. Zobaczcie co o festiwalu, jego atmosferze i publiczności powiedzieli nam: Katarzyna Nosowska, zespół Skunk Anansie, Maria Peszek i "Abradab"!

  Jan Peszek pokazał nam Kraków swej młodości. Tam studiował aktorstwo na Akademii Teatralnej. Ale jego dzieciństwo i lata licealne związane są z oddalonym o kilkadziesiąt kilometrów od Krakowa Andrychowem. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktora.

  Dziś w Krakowie koncert Marii Peszek. Fani mają nadzieję, że obędzie się bez awarii :) Kinga Burzyńska spotkała się z Marią Peszek. Artystka słynie z tego, że jest bezkompromisowa. Mówi, co myśli, ale nie co jej ślina na język przyniesie. Co artystka sądzi o tym, że w społeczeństwie wzbudza skrajne emocje?