Gwiazdy

Magda Gessler zapowiada wyjazd z Polski i zachwyca stylizacją. "Ale ma Pani nogi"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Magda Gessler od lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim i choć żyją na dwóch różnych kontynentach, z powodzeniem układają sobie życie. Teraz restauratorka zapowiedziała, że po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa w końcu będzie mogła wyjechać do Kanady i odwiedzić ukochanego męża. Opublikowane w sieci wspólne zdjęcie zachwyciło internautów.

Magda Gessler o Waldemarze Kozerawskim

Magda Gessler jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd TVN-u, a jednocześnie jedną z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego show biznesu. Kochają ją miliony ludzi, choć praca wypełnia jej większość czasu i nie bywa "na ściankach" ani głośnych imprezach. Najwięcej wolnych chwil poświęca bliskim, bo to oni są dla niej najważniejsi. Spędza czas z synem Tadeuszem, córką Larą, a także ukochanym Waldemarem. Ona mieszka w Polsce, a on w Kanadzie, jednak starają się jak najczęściej ze sobą spotykać i wyjeżdżać na wspólne wakacje.

- Tworzymy udany, szczęśliwy duet. Gdyby nie codzienne rozmowy, szalone wyjazdy, randki na końcu świata, myślę, że nie byłoby Magdy Gessler takiej, jak ta, którą dziś jestem. Nasz tryb życia, spotkania raz w miesiącu pozwalają nam się realizować zawodowo, co dla nas jest ważne. A tęsknota jednego za drugim utrzymuje w związku wspaniałą atmosferę i temperaturę. Jest idealnie - mówiła Magda Gessler w wywiadzie dla portalu kobieta.pl.

Magda Gessler wyjeżdża z Polski

W ciągu ostatnich miesięcy przez pandemię koronawirusa ich wyjazdy były ograniczone. Wiadomo, że Magda i Waldemar spędzili wspólne wakacje w Ameryce Południowej, jednak restauratorka nie mogła przyjechać do ich wspólnego domu w Kanadzie ze względu na obowiązujące obostrzenia. Niebawem ma się to zmienić. W piątek 8 października gwiazda opublikowała bowiem w mediach społecznościowych zdjęcie z ukochanym i obwieściła, że niebawem wyjeżdża z naszego kraju.

- Za chwilkę znowu razem w Kanadzie po 2 latach przez zamknięte granice. Nie mogę się doczekać - napisała Magda Gessler na Instagramie.

Na fotografii zarówno Magda, jak i Waldemar są świetnie ubrani. Mężczyzna zachwyca w granatowej marynarce, białej koszuli, jasnych jeansach oraz skórzanych, niebieskich butach. Restauratorka z kolei czaruje w wąskich, czarnych spodniach, pięknej koszuli w granatowo-czerwony print, oryginalnych butach w szpic ze zdobieniami w postaci pereł i kokardy oraz z torbą z ćwiekami. Fani w komentarzach pisali: "Ślicznie pani wygląda", "Cudowni", "Elegancko", "Wow, super wyglądacie", "Ale ma Pani nogi - petarda" czy "Świetne stylizacje".

Wam również się podobają?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Skąd się wzięła Magda Gessler?

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości