Gwiazdy

Seksowna Julia Kamińska w Paryżu. Fani pod wrażeniem: "Kusicielka"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Julia Kamińska

Julia Kamińska niedawno odwiedziła Paryż, gdzie uczestniczyła w sesji zdjęciowej na ulicach miasta zakochanych. Teraz pochwaliła się w sieci efektami pracy i zaskoczyła internautów. Zmysłowe ujęcie aktorki przypadło do gustu wielu fanom.

Julia Kamińska o Paryżu

Julia Kamińska w ostatnim czasie znów wpadła w wir zajęć i nieustannie pracuje na planie kolejnej serii "BrzydUli". W natłoku zajęć znalazła jednak czas na to, by wybrać się na kilka dni do Paryża. Wydaje się, że to prawdziwe spełnienie jej marzeń, ponieważ jeszcze kilka lat temu utrzymywała w wywiadach, że bardzo chciałaby odwiedzić stolicę Francji.

- Zawsze, kiedy pracowałam w sylwestra, marzyłam o tym, żeby zawinąć się w kołdrę, otworzyć piwo i obejrzeć fajny film. Mam sześciopłytową fascynującą historię kina, która zaczyna się od braci Lumière, obejrzałam dopiero dwa odcinki, może to będzie ten dzień, kiedy obejrzę całość. A z drugiej strony marzy mi się Francja, nigdy nie byłam w Paryżu, więc może tam na sylwestra zawinę się w kołdrę? - mówiła Julia Kamińska w 2017 roku w wywiadzie dla "Vivy!".

Seksowne zdjęcie odtwórczyni roli BrzydUli

Ostatnio gwiazda "BrzydUli" odwiedziła miasto zakochanych i zrobiła to w wielkim stylu. W mediach społecznościowych chętnie pokazywała fanom, jak przebiega jej wizyta i prezentowała kulisy sesji zdjęciowej na paryskich ulicach. Teraz przyszedł czas na pochwalenie się efektami. W piątek 8 października aktorka opublikowała fotografię, na której pozuje w czarnej sukience mini z wieloma wycięciami oraz seksownych, koronkowych pończochach na tle wieży Eiffle'a przy wejściu na kultowy plac Trocadéro.

- Było 16 stopni i słońce - napisała Julia Kamińska na Instagramie.

Ujęcie zachwyciło internautów, którzy tłumnie wyrazili podziw w komentarzach. Pisali: "Cudowna", "I wyszło, jakby było 30 stopni. Super zdjęcie", "O Jezu, ale hot", "Niesamowite zdjęcie", "Polska Marylin Monroe", "Piękna sesja", "Jak 'Balerina'", "Ostatnio zauważam u Ciebie więcej pikanterii", "Kochana, swoją urodą przyćmiewasz żelazną damę Paryża" czy "Kusicielka".

A Wam jak się podoba takie wydanie Julii Kamińskiej?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Julia Kamińska o body shamingu: "To jest zawsze bardzo przykre"

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości