2020 to wielki powrót "BrzydUli". Julia Kamińska oprócz pracy na planie znalazła czas na nowe pasje

2020 Julii Kamińskiej
Pandemia koronawirusa miała wpływ w mniejszym lub większym stopniu na wszystkich. Julia Kamińska należała jednak do tych szczęśliwców, którzy nie narzekali na brak pracy. Dodatkowo znalazła nawet czas na odkrycie nowych pasji. Jak bohaterce "BrzydUli" minął 2020 rok?

Niezwykłe hobby Julii Kamińskiej

Mijający rok Julia Kamińska określa jako "dziwny". Dla niej, jak i całego środowiska artystycznego, był trudny, jednak sama przyznaje, że czuje się jakby była na uprzywilejowanej pozycji i przeszła przez te dramatyczne miesiące suchą stopą.

- To niezwykły, dziwny, bardzo trudny dla nas wszystkich rok. Oprócz tego, że miałam okazję szczęśliwie - bo nie wszyscy jakby z mojej branży mieli tę okazję - wrócić na plan, z czego bardzo się cieszę, to spędziłam bardzo dużo czasu w domu - wyznała w Dzień Dobry TVN aktorka.

Wcześniej jej się to nie zdarzało. W domu jedynie spała, ale nie spędzała tam w ogóle czasu. Pandemia spowodowała jednak, że rozejrzała się po swoim mieszkaniu i zdała sobie sprawę, jak bardzo ono nie nadaje się do życia.

- W związku z tym, że przestałam pracować w teatrze, przestałam pracować na planie - no wszyscy musieliśmy troszkę dostosować swoje zwyczaje do tego dziwnego czasu - po prostu musiałam zobaczyć, gdzie żyję i gdzie funkcjonuję. Okazało, że mam kilka braków, w związku z czym nauczyłam się skręcać meble i potem na tych meblach postawiłam rośliny - wyjawiła gwiazda "BrzydUli".

To właśnie kwiaty stały się jej pasją. Gdy kupiła dziesiątki roślin doniczkowych przez Internet, odkryła w sobie nowe hobby. Czas poświęcała również na pisanie scenariuszy oraz zajmowanie się swoim zakładem fryzjerskim Spiękniej .

- Teraz szczerze mówiąc nie za bardzo mam czas na to, żeby zawodowo zajmować się czymkolwiek innym, ponieważ jesteśmy bardzo intensywnie w zdjęciach i przed nami jeszcze kilkadziesiąt - co najmniej - odcinków , także nawet nie mam czasu myśleć o czymkolwiek innym - wyjaśniła Julia Kamińska.

Sylwester 2020/2021 z TVN7

Julia Kamińska poinformowała również, że w Sylwestra pojawi się na antenie TVN7. "Szczęśliwa Siódemka" to idealna propozycja dla fanów produkcji stacji TVN7, którzy ostatnią noc w roku będą mogli spędzić z ulubionymi bohaterami. W nietypowej imprezie udział wezmą gwiazdy takich produkcji, jak "BrzydUla 2" (Julia Kamińska, Filip Bobek, Paulina Kondrak), "Hotel Paradise" (Klaudia El Dursi, Pan Lektor, Marietta Witkowska, Maciej Kindler, Viola Nowasielska, Magda Jankowska, Beata Postek, Anna Matyasek, Ivan Yevtushenko, Łukasz Karpiński), "Zakochani po uszy" (Michał Meyer i Kasia Grabowska) oraz "19+" (Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał, Malwina Roczniok).

- Będziemy udzielać odpowiedzi na przeróżne pytania. Czasami będziemy się bronić przed odpowiedziami, a czasami wręcz przeciwnie - tłumaczyła w naszym programie Julia Kamińska.

Sylwester 2020/2021 z TVN - co będzie można obejrzeć?

Z kolei Sylwester TVN będzie inny niż dotychczas. Z powodu panującej obecnie w kraju i na świecie sytuacji, w tym roku nie odbędą się koncerty ani występy gwiazd. W zamian za to stacja zaprasza na wieczór filmowy. W TVN będziecie mogli obejrzeć:

 • "Nigdy w życiu!",
  • "Pieniądze to nie wszystko",
   • "American Pie II",
    • "Świadek koronny".

     Zobacz też:

     Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

     Autor: Sabina Zięba

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości