sylwester z tvn

  sylwester z tvn

  Marcin Prokop: "Dzisiaj ruszymy w przestrzeń, nikt nie będzie się nudził, wszyscy będą się dobrze bawić, a przede wszystkim zobaczymy prawdziwą galaktykę gwiazd". Jak myślicie, która gwiazda spowoduję, że Marcin "wysunie odsłuch z ucha, poluzuje krawat, zsunie rajstopy i biustonosz i będzie nimi wywijać nad głową"?

  Dziś u nas, a jutro na sylwestrowej scenie TVN na placu Bankowym w Warszawie! OMI – „Drop in the ocean”. Jak Wam się podobał jego występ?

  Kto spędzi ten wieczór w domu przed telewizorem, kto wybierze się na bal, kto będzie grał w grę, no i co zrobić z dziećmi...? Filip Chajzer spytał przechodniów jakie mają plany na wieczór sylwestrowy. W studiu Dzień Dobry TVN o swoich sposobach na walkę z "sylwestrową presją" i świętowaniu "przedsylwestra" opowiedzieli Michał Kempa, Elżbieta Romanowska i Wojciech Błach. A co Wy planujecie na ten wieczór?

  Sobotni poranek spędziliśmy w towarzystwie Eweliny Lisowskiej. Artystka była gościem na naszym czacie, a Kindze i Piotrowi opowiedziała o swojej wielkiej pasji - kickboxingu! Piosenkarkę zobaczymy wkrótce podczas Sylwestra z TVN na pl. Bankowym w Warszawie, a już dziś mieliśmy okazję posłuchać jej na scenie Dzień Dobry TVN!

  Już dziś wieczorem usłyszycie ich podczas Sylwestra z TVN w Warszawie! W naszym studiu, po raz pierwszy w pełnym składzie, opowiedzieli o trasie koncertowej i swoich noworocznych planach. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór - "Scarlett" dając nam przedsmak wieczornych emocji! Posłuchajcie!

  Od samego rana Bartek Jędrzejak trzyma rękę na pulsie sylwestrowych przygotowań do wielkiej fety - Hello 2017! Zobaczcie co czeka na Was od 19.00 na warszawskim pl. Defilad, a od 19.45 w TVN. Do wspólnej zabawy zapraszają także Gabi Drzewiecka, Daria Zawiałow i Agnieszka Chylińska!

  Już o 19.00 zaczynamy zabawę na pl. Defilad w Warszawie! Sylwester z TVN w Warszawie - Hello 2017! Zapraszamy też przed telewizory od 19.45. Tymczasem zobaczcie jak wyglądały przygotowania do tej fantastycznej imprezy!

  Na naszej scenie, z piosenką "Na pół", wystąpiła - jedna z gwiazd tegorocznego sylwestra w Warszawie "Hello 2017!" - Cleo. Nam bardzo się podoba ta piosenka, a Wam?

  W Warszawie, pod Pałacem Kultury i Nauki, na Pl. Defilad odbędzie się wielka impreza sylwestrowa "Hello 2017!". Jej organizatorami są: miasto stołeczne Warszawa, Stołeczna Estrada i telewizja TVN. Na scenie wystąpią: Agnieszka Chylińska, Lady Pank, Cleo, Natalia Nykiel, LemON, Sound'n'Grace, Kasia Stankiewicz i Varius Manx, Rafał Brzozowski, KOMBII, Daria Zawiałow, Andrzej Piaseczny, Anna Wyszkoni, Jula. Imprezę poprowadzą m.in.: Marcin Prokop, Filip Chajzer, Magda Mołek, Patrycja Kazadi i Gabi Drzewiecka. Oprócz gwiazd wyjątkowy ma być również pokaz sztucznych ogni. Zabawa rozpoczyna się o 19.00, a transmisja w TVN - o 19.45. Zapraszamy! Zapowiada się niezwykła noc :)

  Dawid Balana - pierwszy Polak, który ukończył elitarną szkołę Alain Ducasse Education w Paryżu, przygotował w kuchni Dzień Dobry TVN przekąski idealne na Sylwestra: róże pustyni, czekoladowe trufle, tatara wołowego i buraczane jaja. Jak wygląda współpraca z najlepszymi kucharzami na świecie?

  Wkrótce będziemy mogli usłyszeć ją podczas sylwestrowej zabawy z TVN na Placu Defilad w Warszawie - "Hello 2017", a już dziś wystąpiła na naszej scenie z utworem "Pół Dziewczyna", spotkała się z Wami na czacie i opowiedziała o swoich planach muzycznych i życiowych podczas rozmowy ze swoim sąsiadem - Marcinem Mellerem i Magdą Mołek.

  Wielką imprezę sylwestrową 2016/2017 na pl. Defilad zorganizują wspólnie miasto stołeczne Warszawa i telewizja TVN. Na konferencję, na której przedstawiono szczegóły zabawy wysłaliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską. Kto wystąpi na scenie w noc sylwestrową? Kto poprowadzi imprezę? Czy gwiazdy mają już przygotowane kreacje? Co zagrają?

  Specjalnie dla Was, z Krakowa, Bartek Jędrzejak śle noworoczne życzenia i zaprasza wszystkich na sylwestrową zabawę z TVN. Zobaczcie, czego Wam życzy i skorzystajcie z jego zaposzenia!

  Raz w roku Rynek Główny w Krakowie przeżywa prawdziwe oblężenie. Kiedy? W noc sylwestrową. Wspaniałą atmosferę, stworzoną przez występujące gwiazdy i przybyłe na rynek osoby, będziecie mogli zobaczyć na antenie TVN. Zobaczcie, jakie gwiazdy zagrają tym razem i kto poprowadzi imprezę. Jedyną niewiadomą jest wygląd sceny, która ma być ogromną niespodzianką.

  Piotr Kupicha był jedną z najjaśniejszych gwiazd sylwestra TVN w Krakowie. O płaszczu Marcina Prokopa ze złotymi guzikami od Rodrigo De La Garzy mówiła cała Polska! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Piotra Kupichę i Marcina Prokopa o ich już legendarne płaszcze. Jak się okazuje nasza dziennikarka ma fotograficzną pamięć. Dlaczego i co odkryła? Zobaczcie!

  Jutro od rana bawimy się z Dzień Dobry TVN! A w programie: niezwykła przyjaźń Kazika z Zacierem - kto kogo sprowadza na złą drogę? Człowiek, który zamieszał w Internecie - Sylwester Wardęga z nami świętuje swoje urodziny i imieniny. Pojedziemy także do Słupska i sprawdzimy, jak Magda Gessler przyprawia bigos Robertowi Biedroniowi. A w naszym studiu piękne barmanki, gorące rytmy i sylwestrowe koktajle. Zapraszamy już od 8.00! Sylwestrowy program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.