sylwester TVN

  sylwester TVN

  Święta to wyjątkowy okres w roku - świat wokół zwalnia tempo, a my razem z nim. Nieodłącznymi elementami Bożego Narodzenia są pięknie udekorowana choinka, blask światełek i nastrojowych świec czy stół zastawiony przysmakami. Najważniejszy jest jednak czas spędzany w gronie najbliższych, a umilić go może wspólnie oglądanie telewizji. Sprawdź, jakie wyjątkowe programy na święta przygotował dla widzów TVN.

  Na Pl. Bankowym w Warszawie odbył się sylwester TVN. Na scenie wystąpiło wiele gwiazd. Za kulisami było też bardzo ciekawie. Kto kogo poharatał brzytwą? Kto był Pawłem i Gawłem imprezy? I kto włożył do krawata szwedzko-ortopedyczny kołnierz? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedziała się również, jak miniony rok będzie wspominała Kasia Kowalska i jakie plany zawodowe ma Grzegorz Markowski.

  Na Pl. Bankowym w Warszawie odbędzie się sylwester TVN. Na scenie wystąpi wiele gwiazd. Jak się przygotowują do imprezy? Kto będzie miał na sobie bieliznę termiczną, a kto postawi na cekiny? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Miała nawet okazję zobaczyć eleganckie kalesony Filipa Chajzera. Rozebrał się przed nią na ulicy... :)

  Natalia Capelik-Muianga - to dziewczyna, która zrobiła duże wrażenie na jurorach i publiczności programu "Mam talent". Podczas tegorocznego sylwestra TVN wystąpi zaśpiewa na sylwestrowej scenie. A już dziś wcześniej wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie, jak ta "fajna babeczka" śpiewa.

  Jedną z gwiazd sylwestra z TVN będzie Beata Kozidrak i Bajm. W ilu kreacjach artystka wystąpi na scenie? Kto je przygotowuje? Z jakiego kraju zostały ściągnięte materiały, z których będą uszyte kreacje? Z kim na scenie wystąpi wokalistka? Dlaczego przyszły rok będzie dla niej i Bajmu szczególny? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy zespół Pectus, gwiazdę tegorocznego sylwestra TVN. W jakich strojach wystąpią w sylwestrowy wieczór? Czym nas zaskoczą? Dlaczego próbują dorównać "Himalajom stylizacji", czyli Beacie Kozidrak? O co pytali ich internauci na naszym czacie? Jakie są ich noworoczne postanowienia? I wreszcie, jak bracia Szczepanik spędzili Święta Bożego Narodzenia?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Nick Sinckler, jedna z gwiazd tegorocznego sylwestra TVN. Towarzyszył mu DJ Inox. Posłuchajcie piosenki "I like you"!

  Ostatnią noc w roku warto spędzić z TVN. Sylwester przygotowany przez naszą stacją będzie naprawdę wyjątkowy. Na scenie na Pl. Bankowym w Warszawie wystąpi wiele gwiazd. O szczegółach imprezy powiedział prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

  Od kilka lat Agnieszka Woźniak-Starak spędza Sylwestra w górach. Tym razem będzie musiała jednak wrócić na kilka godzin do Warszawy, aby poprowadzić Sylwestra z TVN. Jak to logistycznie rozwiąże? Z prezenterką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A gdzie ostatnie dni w roku spędzi Michał Piróg?

  Gość Dzień Dobry TVN Grzegorz Hyży będzie jednym z artystów, którzy zagrają podczas tegorocznego sylwestra TVN. W studiu odpowiedział na kilka krótkich pytać. Woli piłkę nożną, czy karate? Jak relaksuje się przed koncertami? Gdzie spędzi Święta - u mamy, czy teściowej?

  Jak przygotowują się do sylwestrowego występu podczas Sylwestra z TVN na pl. Bankowym w Warszawie. Gdzie spędzą Wigilię? Na naszej scenie wystąpili z akustyczną wersją swojego hitu "Barcelona".

  Sylwester TVN to będzie wyjątkowe wydarzenie. Na scenie na Placu Bankowym zabrzmią największe przeboje polskich i zagranicznych gwiazd. Czy wyobrażają sobie one sylwestra poza sceną? Z Eweliną Lisowską, Dominiką Gawędą i Cleo rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już jutro wielka impreza sylwestrowa TVN Hello 2017. Zobaczcie, jak wygląda scena, na której wystąpią nasze gwiazdy. Co zagrają podczas zabawy: Natalia Nykiel, Antek Smykiewicz i Sound'n'Grace? Rozmawiał z nimi prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

  2016 rok był dla Cleo bardzo udanym rokiem i - jak mówi w Dzień Dobry TVN - łaskawym rokiem. Ale na ten sukces musiała oczywiście zapracować. Nagrała solową płytę, która odeszła od muzyki folkowej. Jak wspomina współpracę z Donatanem? Co dostała w prezencie od Doroty Wellman i Marcina Prokopa? W ilu kreacjach wystąpi podczas sylwestrowej nocy na Placu Defilad w Warszawie? I czy przygotowała dla fanów jakąś niespodziankę? Zapraszamy na Sylwestra TVN w Warszawie od 19:00 pod sceną, na której wystąpi m.in. Cleo. A o 19:45 rozpocznie się transmisja telewizyjna. Bądźcie z nami!

  Agustin Egurrola opowiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu o przygotowaniach tancerzy do "Hello 2017!" - imprezy sylwestrowej TVN, prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy i Stołecznej Estrady na Placu Defilad. #SylwesterWarszawa rozpoczyna się o 19:00, a emisja w TVN o godz. 19:45. Imprezę poprowadzi m.in. Marcin Prokop, który - jak zapewnia Dorota Wellman - będzie cały w aksamitach. Czy tancerze są już przygotowani? Do jakiej muzyki będą tańczyć tancerze Agustina? Czym zaskoczą nas organizatorzy tej sylwestrowej zabawy? I kto wystąpi na scenie?

  Jula wraz z chórem Sound’n’Grace nagrali świąteczną piosenkę „Gdy Gwiazdka”. Jak im się współpracowało przy tworzeniu tego utworu? Gdzie spędzą święta i koniec tego roku?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś Rafał Brzozowski z utworem Skaldów - "Nie domykajmy drzwi". Rafała będziecie Państwo mogli usłyszeć także podczas sylwestrowej zabawy z TVN na pl. Defilad w Warszawie - "Hello 2017"! Zapraszamy serdecznie.

  Justyna Steczkowska sprawia wrażenie osoby perfekcyjnej, która musi mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. Czy rzeczywiście tak jest? Z wokalistką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Marcin Prokop przyznał, że podczas sylwestra TVN Justyna skutecznie go rozgrzała. Zobaczcie, w jaki sposób.

  W Krakowie trwają ostatnie przygotowania do sylwestrowej nocy. Wszystko nadzoruje nasz prezenter pogody Bartek Jędrzejak i Agnieszka Chylińska, która rozgrzeje Was dziś wieczorem!

  Czy Kraków jest już gotowy na sylwestrową noc? Zobaczcie, jak wygląda scena i, jaka panuje atmosfera wśród gwiazd, które wystpią jutro w Krakowie. Srawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  W Krakowie odbędzie się najlepszy i najbardziej spektakularny sylwester pod chmurką. Budowa sceny, na której wystąpią gwiazdy rozpoczęła się już na początku grudnia. Do rodu Kraka wysłaliśmy prezentera pogody Bartka Jędrzejaka, aby sprawdził, jak idą przygotowania. Czy scena jest już gotowa? Które z gwiazd uświetnią sylwestra TVN?

  To był prawdziwy wieczór królów! Na krakowskim rynku atmosfera sięgnęła zenitu. Wszyscy wiemy, co działo się na scenie w kształcie królewskiej korony. A co działo się za kulisami? O to byście mogli to zobaczyć zadbała Agnieszka Jastrzębska. Słynny "strażacki" płaszcz Marcina Prokopa, klasyka Oliviera Janiaka, kalesony Piotra Kupichy oraz rozebrane prowadzące: Agnieszka Szulim i Patricia Kazadi.

  Czy, pomimo że Dorota Gardias mówi o nim "partner", z Piotrem są już po ślubie? Na tę okoliczność przepytała Dorotę dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co jeszcze zdradziła jej najpiękniejsza pogodynka w Polsce? Agnieszka Szulim i Marcin Prokop uchylają rąbka tajemnicy o zabawie sylwestrowej TVN! Jak będą ubrani i czy Marcin założy termalną bieliznę? :)