Gwiazdy

Edyta Pazura szuka przyjaciółki? Pokazała zabawną listę wymagań

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Edyta Pazura

Edyta Pazura po raz kolejny rozbawiła internautów. Żona Cezarego Pazury opublikowała listę spisaną przez ich córkę, Amelię. Jakie wytyczne powinny obowiązywać najlepsze przyjaciółki? Niektóre zasady mogą Was zaskoczyć.

Edyta Pazura szuka przyjaciółki

Edyta Pazura jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, w których chętnie pokazuje swoją codzienność, a także smaczki z rodzinnego życia. Ku uciesze fanów publikuje zdjęcia z dziećmi oraz mężem. Traktuje Instagram poniekąd jak album czy pamiętnik i prezentuje ujęcia z ważnych dla niej wydarzeń. Ma w sobie również dużo humoru, a jej posty niejednokrotnie rozbawiły internautów. Nie inaczej jest tym razem. W czwartkowy wieczór 7 października opublikowała swoją fotografię z zabawną listą.

- Szukam BFF (Best Friend Forever). A oto kilka zasad: jesteśmy fajne, żremy, nie boimy się alkoholików i najważniejsze - nie gubimy brokatu. Jasne? #Amelia #pozamiatała #bff - napisała Edyta Pazura na Instagramie.

Edyta Pazura i zasady najlepszych przyjaciółek

Tym ogłoszeniem Edyta Pazura nawiązała do listy zasad najlepszych przyjaciółek spisanych przez jej 12-letnią córkę, Amelię. Na zdjęciu opublikowanym przez żonę znanego aktora można zauważyć, że wśród głównych założeń (oprócz tych wymienionych w poście) jest także: spotkanie w każdą środę, brak kłótni, bycie fajnym, bronienie się, zapoznanie swoich braci, brak zdrad oraz ustalenie dni, w których kto płaci za zakupy w sklepiku.

Lista bardzo rozbawiła Edytę Pazurę, a także internautów. "Ten brokat i żremy załatwia wszystko", "Rozumiem, że najbliższe spotkanie w środę?", "Z tymi alkoholikami to dopiero ciekawe", "Słowo 'żremy' mnie przekonało", "Doskonałe! Gdzie można się zrekrutować?", "Mogę jutro zapłacić za sklepik" czy "Zniosę brokat, jak będzie odpowiednia ilość alkoholu, co oznacza, że nie boję się alkoholików" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Edyta Pazura o życiu przedszkolaka: "Rodzice powinni być na to przygotowani"

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości