Miasto Kobiet

  Lara Gessler była gościnią "Miasta kobiet". W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską i Marzeną Rogalską otworzyła się na temat zaburzeń odżywiania i relacji z własnym ciałem. - To poczucie gigantycznej paniki w momencie, kiedy przestajesz mieć kontrolę nad własnym życiem - przyznała restauratorka.

  Rozmowa z Larą Gessler otworzy trzeci sezon "Miasta Kobiet". Gwiazda opowiedziała o swoich zmaganiach z zaburzeniami odżywiania. To pierwszy raz, kiedy tak otworzyła się na ten temat.

  "Wnosi powiew świeżości".

  Jak widzi swój udział w talk-show TVN Style?

  Jedna z najchętniej oglądanych stacji lifestylowych w Polsce obchodzi osiemnaste urodziny! Jak to wszystko się zaczęło? Który z programów oglądał się najlepiej w historii kanału?

  Kto może znaleźć się na jej miejscu?

  Katarzyna Sokołowska w 9. odcinku "Miasta Kobiet" opowiedziała o swojej drodze do macierzyństwa i stereotypach, z którymi mierzy się dojrzała kobieta w ciąży.

  Przed nami 9. odcinek "Miasta Kobiet". Tym razem prowadzące będą gościć Kasię Sokołowską, reżyserkę pokazów mody, jurorkę i choreografkę, a także przyszłą mamę.

  Kilka tygodni temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili, że po 17 latach związku postanowili się rozstać. Tancerz po raz pierwszy zdecydował się opowiedzieć o tym, co przeżywał, gdy ich relacja dobiegała końca.

  Jakie emocje towarzyszą mu po rozstaniu z Katarzyną Cichopek?

  "Mam dużo wyznań miłości od niego. Wszystkie oprawiłam w ramkę".

  Ola Żebrowska znana jest z tego, że w mediach społecznościowych pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa. Skąd czerpie siłę i energię do tego, by jednocześnie prowadzić dom, biznes i z humorem przedstawiać fanom swój świat? O tym opowiedziała w nowym odcinku Miasta Kobiet.

  Stacja TVN Style od lat pokazuje na swojej antenie wartościowe, społeczne oraz edukacyjne programy, które są źródłem wiedzy i inspiracji nie tylko dla kobiet, ale również i dla mężczyzn. Zaangażowanie redakcji i wielu zespołów zostało docenione na gali Marki Roku 2020/2021.

  Aleksandra Kwaśniewska pojawiła się na gali Marki Roku. Podczas uroczystości prowadząca "Miasto kobiet" odebrała nagrodę dla "Osobowości Roku". W rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl przyznała, że najwięcej wiadomości spłynęło do niej po odcinku programu o bezdzietności.

  Kilka miesięcy temu dziennikarz TVN24, Piotr Jacoń przyznał, że ma transpłciową córkę. Niedawno Wiktoria musiała pozwać do sądu swoich rodziców, ponieważ innego rozwiązania polskie prawo nie przewiduje. Powództwo z jakim wystąpiła nazywane jest powództwem o ustalenie płci. Jak to wygląda i co czują obie strony takiego procesu?

  Gwiazda latami maskowała swoją chorobę. Dziś o nerwicy lękowej mówi otwarcie i normalizuje kwestie związane ze zdrowiem psychicznym. Zapytana w rozmowie z Olą Kwaśniewską i Olgą Legosz o to, co mogło być podstawą jej zaburzeń, sięgnęła do traumatycznych wspomnień.

  Małgorzata Foremniak w najnowszym odcinku "Miasta Kobiet" opowiedziała, co w jej życiu zmieniła terapia. Aktorka zasięgnęła pomocy specjalisty, by przepracować temat śmierci najbliższych. Pogodzenie się z odejściem mamy i taty, było dla niej bardzo trudne.

  Aleksandra Kwaśniewska w najnowszym wywiadzie wróciła wspomnieniami do dnia ślubu z Kubą Badachem. Tego, co działo się przed kościołem, nie przewidziała. 

  "Nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele osób może na nie cierpieć".

  Anna Kalczyńska rzadko mówi o swoich bliskich. Zdarza się jednak, że w przypadku ważnych tematów robi wyjątek. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce w "Mieście Kobiet". Dziennikarka opowiedziała o trudnej rozmowie, jaką odbyła z synem, a która dotyczyła uchodźców.

  Z kim chciałaby poprowadzić Dzień Dobry TVN?

  "Jestem gruba, mam w domu lustro"

  "Ona nas po prostu nie lubiła"

  "Jestem despotyczna"

  W "Mieście Kobiet" nie ma tematów tabu, których prowadzące Marzena Rogalska, Olga Legosz i Aleksandra Kwaśniewska, bałyby się poruszyć. W 5. odcinku programu zaproszeni goście rozmawiali m.in. o miłości, która nie zna granic, ryzykownym poprawianiu urody i rodzinie patchworkowej.

  Już w niedzielę, 3 października na antenie TVN Style premiera 5. odcinka programu "Miasto Kobiet". Zaproszeni goście poruszą tematy związane z rodziną patchworkową, ryzykownego poprawiania urody oraz miłości, dla której nie ma żadnych przeszkód.

  Jakie tematy są dla nich ważne?

  "Był pełen muzyki"

  Czym zaskoczy widzów czwarty odcinek programu?

  W ostatnim odcinku programu "Miasto Kobiet" poruszono temat świadomej bezdzietności. Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz gościły Ewę Chodakowską, która jakiś czas temu zdecydowała się powiedzieć głośno, że rezygnuje z macierzyństwa. Rogalska podkreśliła, że cały czas dostaje wiadomości od kobiet, które dziękują za tę dyskusję.