Gwiazdy

Marcin Prokop ma wyjątkowe towarzystwo przed telewizorem. Nie zgadniecie, z kim ogląda mecz. "Brat bliźniak?"

Gwiazdy

Mateusz Jagielski/East News

Marcin Prokop wie, jak podbić serca fanów. Zdjęcia prowadzącego Dzień Dobry TVN z jego psem stały się już kultowe. Każdorazowo budzą w internautach ogrom pozytywnych emocji. Nie inaczej jest tym razem. Zdjęcie Marcina z kanapy w towarzystwie jego czworonożnego pupila rozbraja do łez.

Marcin Prokop i jego pies

Marcin Prokop znany jest z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Jakiś czas temu nasz prowadzący opublikował w sieci zdjęcie i post w imieniu swojego psa Rufusa, który nazywa go tatusiem. Zachwyceni internauci zauważyli wówczas między nimi niesamowite podobieństwo: "Jak dwie krople wody” - pisali.

Dziennikarz najwyraźniej wyczuł, że jego pupil jest mile widziany w sieci. Najnowsze zdjęcie wyjątkowo rozczula. To trzeba zobaczyć.

Marcin Prokop - z kim ogląda mecz?

Dziennikarz po raz kolejny zapewnił fanom dużą dawkę humoru. Podczas oglądania meczu, na kanapie przed telewizorem nie kibicował sam. Towarzyszył mu Rufus. Zresztą spójrzcie sami:

- Oglądamy meczyki - czytamy w opisie fotki.

Fani pokochali psa Marcina. W komentarzach czytamy:

- "Kiedy mój 7-letni syn zobaczył Pana psa, to pocałował ekran i mówi: matko jaki długi nos, ile nosa jest do wycałowania". "Brat bliźniak?". "Z takim przyjacielem to i przegrana staje się znośna ".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Marcin Prokop i Dorota Wellman o kulisach pracy

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości