kibicowanie

  "Mało się pokazuje rodzin na stadionie"

  Konkurs drużynowy Pucharu Świata w Zakopanem to nie lada gratka dla oddanych miłośników sportów zimowych. W Dzień Dobry TVN sympatycy wyjątkowej dyscypliny opowiedzieli o swojej pasji i fascynujących doświadczeniach związanych z kibicowaniem.

  Sprawdź plan transmisji zawodów Pucharu Świata.

  Puchar Świata w skokach narciarskich to wydarzenie gwarantujące kibicom szereg niepowtarzalnych emocji. Zimowe kwalifikacje i konkursy ściągają tłumy obserwatorów na trybuny pod skoczniami, ale cieszą też oczy widzów zasiadających przed ekranami telewizorów czy komputerów. Jakimi przekąskami warto umilić sobie czas spędzany na oglądaniu sportowych relacji? Zapytaliśmy o to reprezentanta polskiej kadry skoczków, Aleksandra Zniszczoła.

  Puchar Świata w skokach narciarskich to wydarzenie gwarantujące kibicom szereg niepowtarzalnych emocji. Wisła to kolejne miasto na mapie podróży liderów polskiej kadry. W rodzimej miejscowości Adama Małysza, mimo wiatru i mrozu, stawiło się wielu miłośników zimowej rywalizacji. W jakim stroju wybrać się na trybuny pod skocznią, by czuć się komfortowo, a zarazem modnie się prezentować? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła uznana stylistka Wiganna Papina.

  "Jak wygrywają, to jestem taka szczęśliwa".

  Marcin Prokop wie, jak podbić serca fanów. Zdjęcia prowadzącego Dzień Dobry TVN z jego psem stały się już kultowe. Każdorazowo budzą w internautach ogrom pozytywnych emocji. Nie inaczej jest tym razem. Zdjęcie Marcina z kanapy w towarzystwie jego czworonożnego pupila rozbraja do łez.

  Adam Sokołowski ma prawie 70 lat i po raz kolejny został Mistrzem Polski Kibiców Sportowych. W zawodach startuje od ponad pięciu dekad i do starcia przygotowuje się bez użycia Internetu. Sam tworzy swoje pomoce naukowe, a z wiedzy przepytuje go żona.

  Mundial, a zwłaszcza mecze naszej reprezentacji, to czas ogromnych emocji, często wyrażanych wokalnie. Jak zadbać o głos, by po pełnym dramatyzmu meczu, meczu go nie stracić? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy specjalistę w tej kwestii - Piotra Balickiego, animatora publiczności i trenera w „Małych Gigantach”.

  Wielki dzień dla polskiego futbolu, wielkie nadzieje i ... ogromne rozgoryczenie. Filip Chajzer towarzyszył polskim kibicom przed, w trakcie i po meczu Polski z Senegalem. To nie był szczęśliwy dzień. Teraz czeka nas "mecz o wszystko".

  Krakowski Rynek za sprawą aktorki Anny Dymnej zamienił się w jedną, wielką strefę kibica. Odbył się tam mecz charytatywny, w którym wzięły udział gwiazdy serialu Julia. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zapytała gwiazdy o sportowe emocje. Jak kibicuje Anna Dymna, Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski, Przemysław Saleta i Sonia Bohosiewicz? Jak gwiazdy obstawiają wynik meczu Polska-Rosja? Czy Agnieszka Jastrzębska wierzy w wygraną Polaków? Co Shakira robi w Polsce? O tym Agnieszka Jastrzębska.