Gwiazdy

Vienio przeszedł ogromną przemianę. "Zapuściłem się. Po 40-tce trzeba się za siebie zabrać"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Piotr "Vienio" Więcławski zmienił styl życia i udowodnił, że na zmiany nigdy nie jest za późno. Raper porzucił śmieciowe jedzenie i zrezygnował z samochodu. Spotkaliśmy się z nim na zajęciach jogi i w kuchni, gdzie pokazał, jak przygotowuje sobie zbilansowaną dietę.

"Vienio" zmienił swój styl życia

Piotr Więcławski zaczął promować w swoich social mediach zdrowy tryb życia. Odwiedziliśmy artystę podczas zajęć jogi. To właśnie wtedy zdradził nam, że nastał w jego życiu czas na zmiany.

- Różne rzeczy się dzieją w życiu, że człowiek zaczyna je zmieniać. Trochę późno się za to zabrałem, bo się zapuściłem. Ale myślę sobie, że po 40-tce trzeba się za siebie zabrać - przyznał raper w rozmowie z Sandrą Hajduk.

- Jestem teraz 14 dni na zielonej diecie. To jest detoksykująca dieta i jest cudownie. Chcę się odżywiać zdrowo. Bardzo dużo osób odezwało się do mnie, że ich zainspirowałem. Lubię gotować kobiecie. W ogóle lubię gotować - dodał Vienio.

Artysta dbając o siebie, zrzucił zbędne kilogramy. Zawzięcie walczył o przemianę, aż w końcu udało się!

- Mógłbym schudnąć kilka lat wcześniej. Teraz ważę 82 kg. Mama mówi mi, żebym już nie chudł. Jeszcze kilogram mi został i to koniec - zapowiedział muzyk.

"Vienio" zrezygnował z samochodu

Raper nie tylko zadbał o siebie, ale także o środowisko. Nie przemieszcza się już samochodem. Można go za to spotkać na ścieżkach rowerowych. Jak "Vienio" czuje się bez czterech kółek?

- Rower to jest wszystko, czego potrzebuj ę. Nie chodzę do pracy na co dzień. Mam wolny zawód. To też jest w pewnym sensie jakieś nadużycie - samochód, który stoi i czeka na swojego właściciela - tłumaczył artysta.

Piotr "Vienio" Więcławski - kim jest?

Piotr "Vienio" Więcławski to raper, wokalista, autor tekstów, DJ i producent muzyczny, a także reżyser i dziennikarz radiowy. W 1995 r. założył zespół Molesta Ewenement. W 2011 r. został sklasyfikowany na 19. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. W 2016 r. "Vienio" wziął udział w programie rozrywkowym "Agent – Gwiazdy".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości