Vienio

  Vienio

  O muzyce, jej roli w życiu oraz o tym jak powstają ponadczasowe hity, rozmawialiśmy z Piotrem „Vieniem” Więcławskim - raperem, wokalistą i autorem tekstów oraz Romanem Rogowieckim, dziennikarzem muzycznym.

  Niestety w wakacje wiele zwierzaków traci swój dom, bo ludzie je porzucają. Raper Piotr "Vienio" Więcławski, który kocha zwierzęta, pojechał do schroniska dla zwierząt w Korabiewicach, by im pomóc. Zobaczcie, czego potrzebują zwierzaki ze schroniska.

  We wczorajszym odcinku "Agenta" z programem pożegnał się Rafał Maślak i Piotr Więcławski-Vienio. Co poszło nie tak? Dlaczego, aż dwóch uczestników musiało pożegnać się z programem? Obecnego w studiu Dzień Dobry TVN Rafała zapytaliśmy o to, które zadanie go przerosło. Czy ma do siebie żal, że tak szybko podpadł z programu?

  On jest raperem, który lubi gotować, a ona szefową kuchni. Piotr "Vienio" Więcławski i Ada Marczewska, autorzy kulinarnego show "Ślinotok", emitowanego w Kuchni +, urzędują dziś w kuchni Dzień Dobry TVN. Kogo będą zapraszać do swojego programu? I co dobrego ugotowali wspólnie z dzieciakami z warszawskiej Pragi? Próbowaliście kiedyś jeść liście z rzodkiewki? Co Vienio ugotował dla Ani Kalczyńskiej z okazji jej urodzin?

  Grzegorz Ciechowski, Kapitan Nemo, Grzegorz Markowski, Tomek Lipiński, Sztywny Pal Azji, Apteka. Interpretacje utworów tych artystów usłyszymy na nowej płycie rapera Vienio. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy muzyka oraz legendę polskiej muzyki Kapitana Nemo.