Gwiazdy

Katarzyna Nosowska otwarcie o swojej nieśmiałości: "Blokowała mnie przed podejmowaniem decyzji"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Katarzyna Nosowska wróciła z Bambuko i ponownie rozkochała w sobie czytelników. Dzięki swojej drugiej książce wokalistka nawiązała jeszcze lepszą relację z fanami. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zwalczyła nieśmiałości. Jak jej się to udało?

Katarzyna Nosowska to prawdziwy człowiek- orkiestra. Artystka nie tylko śpiewa i komponuje, ale od niedawna pisze też książki. Jej "Powrót z Bambuko" został wyróżniony podczas tegorocznej gali Bestsellerów Empiku w kategorii "Literatura piękna".

Katarzyna Nosowska o nieśmiałości

Jeszcze w tym roku fani Nosowskiej mogą spodziewać się nowej płyty oraz niespodzianki. O co dokładnie chodzi? Tego dowiemy się w najbliższych miesiącach. Gwiazda przyznała, że kiedy pracowała nad książką "Powrót z Bambuko" w jej głowie zaszło sporo zmian.

- Przewalczyłam w sobie nieśmiałość, która bardzo często w życiu mnie blokowała przed podejmowaniem decyzji o jakiejś formie działalności. Szczególnie przy tej drugie książce wyciszyłam nieśmiałość i postanowiłam w zupełnie otwarty sposób opowiedzieć o rzeczach niekoniecznie łatwych. Jestem z siebie dumna, że zdobyłam się na taką odwagę, ponieważ doświadczyłam niesamowitej bliskości z ludźmi - mówiła artystka.

Katarzyna Nosowska jest "zakochana w ludziach"

Wokalistka nie ukrywa, że obecnie ma jeszcze lepszy kontakt z fanami, niż w latach 90. ubiegłego wieku, kiedy zespół Hey święcił największe triumfy. Wciąż otrzymuje listy od czytelniczek i czytelników, w których zwierzają się jej ze swoich intymnych przeżyć.

- Czuję się tak zakochana w ludziach, dzięki naszej wymianie zdań - stwierdziła artystka. Do rozmowy z odbiorcami wykorzystuje też media społecznościowe. Już od dłuższego czasu na jej instagramowym profilu pojawiają się przezabawne filmiki, w których komentuje otaczająca nas rzeczywistość.

Lubicie poczucie humoru Katarzyny Nosowskiej?

Zobacz tez:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości