Gwiazdy

Miuosh i Katarzyna Nosowska znów połączyli siły. Powstał singiel, do którego klip stworzył Ralph Kaminski

Gwiazdy

Miuosh i Katarzyna Nosowska znów połączyli siły. Powstał singiel, do którego klip stworzył Ralph Kaminski

Miuosh rok po płycie "Powroty" postanowił przypomnieć o sobie i wydał singiel "Klucze".  Do współpracy po raz kolejny zaprosił Katarzynę Nosowską. I na tym nie koniec niespodzianek. O szczegółach w studiu opowiedziała Sandra Hajduk, która zaprezentowała widzom klip nagrany do utworu. 

Duet  Miuosha i Katarzyny Nosowskiej mogliśmy już podziwiać przy okazji utworu "Tramwaje i gwiazdy". Artyści po raz kolejny postanowili połączyć siły. I to dokładnie rok po tym, jak Mioush wydał album "Powroty". 

Miuosh ft. Nosowska – "Klucze"

Najnowszy utwór "Klucze" opowiada o moralności oraz silnych emocjach między dwójką ludzi. Natomiast nie tylko duet Miuosh i Katarzyna Nosowska rozgrzał Internet. Za teledysk i scenariusz odpowiada bowiem - Ralph Kaminski, który po raz pierwszy stanął po drugiej stronie kamery, by stworzyć klip dla innego artysty. 

Ralph Kminski wyreżyserował "Klucze"

Kaminski w teledysku zabiera widzów do supermarketu rodem z początków lat 90., który po godzinach żyje własnym życiem. Miuosh zagrał sprzedawcę działu monopolowego, a Katarzyna Nosowska, z zielonym cieniem na powiekach, wcieliła się w rolę ostatniej klientki

W obsadzie znaleźli się też: Dorota Kamińska-Kowalik, Danil Vitkovski, Lulla La Polaca i Natan Migliori. 

Natomiast Sandra Hajduk zdradziła jeszcze jedną ciekawostkę.

- Kasia Nosowska napisała na swoim Instagramie, że Ralph jest człowiekiem renesansu. Trudno się z tym nie zgodzić. Ten klip jest po prostu smaczny w obrazku i dźwięku - oświadczyła nasza dziennikarka i zaprosiła do obejrzenia teledysku. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Tak się śpiewa hit "Typ niepokorny"! Stachursky oniemiał w dniu 55. urodzin: "Myślałem, że niewiele mnie w życiu zaskoczy"

Robert Cichy z utworem "Seize the day". Ta piosenka jest dla niego szczególnie ważna

Agustin Egurrola pokazał jedno z pierwszych zdjęć z żoną. Fani twierdzą: "Miłość można spotkać wszędzie, jak widać"

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
81
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0