Miuosh

    Miuosh

    Julia Pietrucha pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym singlem. Artystka zaprezentowała piosenkę, nad którą pracowała wraz z Miuoshem oraz Zespołem Śląsk. Jak się okazuje, utwór "Celina" to muzyczny hołd złożony żonom himalaistów. "To najpiękniejsza Polska piosenka, jaką kiedykolwiek śpiewałam i do której wymyśliłam melodię" – podkreśliła Pietrucha.

    To najgłośniejszy projekt muzyczny minionego roku. Kompozytor Radzimir Dębski we współpracy z raperem Miuoshem oraz NOSPR połączyli hip hop z muzyką klasyczną. Jak wyglądały przygotowania do koncertu? Czy obawiali się odbioru publiczności? I dlaczego tak rzadko występują?

    Radzimir Dębski (aka Jimek) i raper Miuosh współpracują ze sobą od jakiegoś czasu. Ich wspólny koncert w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu uświetni finał tegorocznego Święta Szlaku Zabytków Techniki. Z artystami spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Czy na początku raper obawiał się współpracy z Jimkiem? Jak środowisko raperskie przyjęło projekt Jimka i Miuosha?