Hey

  Piosenki Kasi Nosowskiej zna większość Polaków. Jej droga do sukcesu jednak nie była łatwa. Pracowała na poczcie i śpiewała w chórkach, zanim rozpoczęła się jej kariera. Obecnie jest jedną z najbardziej szanowanych piosenkarek. Jak to osiągnęła?

  Katarzyna Nosowska wybrała się do Szczecina, gdzie się urodziła i wychowała. Wciąż mieszkają tam jej najbliżsi. Wokalistka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z salonu w rodzinnym domu. Pokój, który wygląda tak, jakby czas się w nim zatrzymał, gwiazda żartobliwie nazwała skansenem.

  Hey ostatni koncert zagrał 3 i pół roku temu. Fani powoli się niecierpliwili, jednak w tym roku miłośnicy twórczości grupy będą mogli usłyszeć kultowe kawałki na żywo, choć liczba tych spotkań jest mocno ograniczona - konkretnie do jednego. Gdzie i kiedy muzycy zagrają jedyny w tym roku koncert?

  Katarzyna Nosowska wróciła z Bambuko i ponownie rozkochała w sobie czytelników. Dzięki swojej drugiej książce wokalistka nawiązała jeszcze lepszą relację z fanami. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zwalczyła nieśmiałości. Jak jej się to udało?

  "Pomyślałam, że to jest taki odpowiedni moment [...] żeby sprawdzić, czy los ma dla nas w ofercie coś jeszcze" - powiedziała o zawieszeniu działalności zespoły HEY Katarzyna Nosowska. "CDN" to wydany w tym roku album zawierający wszystkie przeboje HEY. Czy ostatni? Jak Nosowska wyobraża sobie życie bez HEY'a? Mówią o niej "Baba z Instagrama". Kto odkrył przed nią portal społecznościowy i skąd pomysł na alter ego, które pokochali internauci? "Ta morda z Instagrama mnie jakoś rozbawiła" - przyznała w Dzień Dobry TVN Katarzyna Nosowska.

  Ależ energia! Na dachu Dzień Dobry TVN gościliśmy zespół HEY! Zresztą, posłuchajcie sami: HEY i utwór "Prędko, Prędzej" z ich nowej płyty Błysk. Jest moc!

  Już w najbliższą niedzielę na naszym dachu wystąpi Hey. Zespół wykona na żywo premierowy utwór "Prędko prędzej". Nie możecie tego przegapić. Zapraszamy przed telewizory.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN będzie sielsko i rodzinnie - w Jajkowicach u Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. A potem filmowo i zawodowo - jak majówkę spędza Magda Boczarska? W programie także muzycznie i premierowo - zespół Hey znów zaskakuje. A na koniec chwila wzruszeń - o ks. Janie Kaczkowskim jego siostra i ojciec. Zapraszamy o 8.30!

  Solistka, wokalistka i autorka tekstów, na scenie od ponad 26 lat, zdobywczyni 31 Fryderyków - w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Nosowską! Znajomi i przyjaciele, których poprosiliśmy by o niej opowiedzieli, wypowiadali się w samych superlatywach. My spytaliśmy artystkę i towarzyszącego jej Marcina Macuka, muzyka i kompozytora, czy ma jakieś złe cechy i co zmienia się w życiu po 40-tce! Dla kogo przeznaczona jest najnowsza płyta zespołu: „Hey w Filharmonii. Szczecin Unplagged”?

  Już wkrótce premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego zatytułowanego "Kalejdoskop". Na płycie będzie można usłyszeć m.in. przeboje Dżemu, Varius Manx, Hey, Kayah, Myslovitz i Roberta Gawlińskiego. Artyście towarzyszy orkiestra Metropole Orkest. Czy nie boi się porównań nowych aranżacji z oryginałami? Andrzeja Piasecznego gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Jaką niespodziankę przygotowali dla artysty jego fani?

  Hey Unplugged - zespół ruszył w jesienną trasę koncertową, a kamera Dzień Dobry TVN towarzyszyła im w próbach i podczas koncertu w Warszawie. Czy Katarzyna Nosowska lubi kaprysić i "gwiazdorzyć"? Co fani zespołu Hey usłyszą podczas koncertów unplugged? Jak Nosowska radzi sobie z tremą?

  Już w marcu zespół Hey rusza w trasę koncertową! Zagrają 7 koncertów "bez prądu", zaczynają pierwszego dnia wiosny. Co przez lata działalności zmieniło się w samym zespole i na koncertach, poza tym, że "Miś gęsto nie sypie się na scenę"? Czy koncerty akustyczne są bardziej intymne i kameralne?

  W Gdyni zakończył się jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce. Zobaczcie co o festiwalu, jego atmosferze i publiczności powiedzieli nam: Katarzyna Nosowska, zespół Skunk Anansie, Maria Peszek i "Abradab"!

  W 1993 ukazała się ich pierwsza płyta. Dziesiąty studyjny album zespołu noszący tytuł "Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan" ukazał się w 2012 roku. Mija 20 lat od kiedy zespół Hey jest na scenie. I to wciąż na firmamencie. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk.