Gwiazdy

Karol Strasburger w oczach żony: "To mężczyzna z marzeń. Ja się starzeję, a jemu się chce wszystko"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Karol Strasburger ma na swoim koncie udział w wielu produkcjach filmowych, serialowych i teatralnych. Nie ukrywa jednak, że najważniejsza jest dla niego rola ojca. Szczęśliwą rodzinę stworzył razem ze swoją obecną żoną Małgorzatą Strasburger. Aktor w lipcu obchodził swoje 73. urodziny. Jak świętował? Przed kamerami "Uwagi! TVN" zdradzili kilka szczegółów ze swojego życia.

Małgorzata i Karol Strasburgerowie

Karol i Małgorzata Strasburgerowie są szczęśliwym małżeństwem od sierpnia 2019 roku. Małżonka aktora nie ukrywała w Kulisach Sławy programu "Uwaga! TVN", że już podczas pierwszego spotkania zrobił on na niej doskonałe wrażenie. Jakie cechy urzekły ją w jej przyszłym mężu?

To był taki mężczyzna z marzeń. Idealny facet, który świetnie traktuje kobietę, jest szarmancki, ma w sobie spokój

- podkreślała jego zalety.

Żartobliwie stwierdziła, że gdy ona się starzeje, jej ukochany robi się coraz młodszy. Jej samej zdarzają się momenty słabości, gdy nie ma ochoty na zrobienie czegoś. Z kolei Karol Strasburger potrafi późnym wieczorem pójść na basen, siłownię czy pobiegać, jeśli we wcześniejszych godzinach dnia nie miał takiej możliwości.

Rodzina Karola Strasburgera

Na swoim koncie Karol Strasburger ma wiele ról filmowych i teatralnych. Do historii przeszła chociażby jego scena ze zrywaniem nenufarów z "W nocach i dniach". Zagrał również w "Ekstradycji 2" czy w "Czterdziestolatku". Jednak to rola ojca jest dla niego najważniejsza. Aktor został nim w wieku 72 lat i teraz może cieszyć się czasem spędzonym z córeczką Laurą. Dziewczynka dopełnia jego rodzinne szczęście z Małgorzatą Strasburger.

Nigdy nie myślałem o tym, że tak się stanie i trochę to trwało. Tej roli pewnie bym nie sprostał w okresie, kiedy w głowie miałem karierę filmową i dużo na to poświęcałem czasu. Myślę, że jestem w okresie, że mogę tego czasu poświęcić więcej i mieć więcej spokoju. Jak dziecko płacze, to nie wkurzam się, bo muszę biec, robić coś ważniejszego. Nie ma nic ważniejszego

- podkreślił aktor.

73. urodziny Karola Strasburgera

Ekipa programu "Uwaga! TVN" odwiedziła gwiazdora w jego 73. urodziny. Jego żona zorganizowała dla niego przyjęcie - niespodziankę w wyjątkowych okolicznościach.

Pierwszy raz jestem na urodzinach, gdzie strój obowiązkowy to kąpielówki

- powiedział Krzysztof Hanke.

Co o Karolu Strasburgerze mówią jego przyjaciele? Zobacz wideo:

Cały reportaż zobaczysz na stronie Uwagi! TVN.

Zobacz także:

Dramatyczne kulisy udziału Przemka Kossakowskiego w zawodach sportowych. "Nie wiem, jakim cudem nie straciłem zębów"

Córka Waldemara Goszcza spodziewa się dziecka. "Nasze szczęście ma już 19 tygodni"

Magdalena Lamparska wystosowała apel do internautów. "Za Madzię już podziękujemy"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości