karol strasburger

  W życiu każdego taty przychodzi taki moment, kiedy musi sam zająć się dzieckiem. I co wtedy? Czy podczas nieobecności mamy, mężczyzna jest w stanie upilnować malucha, czy jednak załamuje ręce i odlicza czas do powrotu kobiety do domu? O swoich doświadczeniach w Dzień Dobry TVN opowiedzieli ojcowie z kilkuletnim stażem.

  Karol Strasburger i jego żona, Małgorzata, udzielili osobistego wywiadu, którego tematem było rodzicielstwo. Para w 2019 roku powitała na świecie córeczkę Laurę, a późne ojcostwo popularnego aktora elektryzowało publiczność. W rozmowie z magazynem "Viva!" zdradził, jak sam postrzega swoją decycję.

  Karol Strasburger i jego żona Małgorzata Strasburger słyną m.in. z tego, że konsekwentnie chronią swoją prywatność. Informacji na temat ich związku w mediach pojawia się niewiele. Jednak ostatnio poruszenie wywołały doniesienia o tym, że para przechodzi kryzys. Zapytaliśmy więc Małgorzatę Strasburger, czy rzeczywiście tak jest.

  Co roku studniówki w szkołach budziły wiele emocji. Ze względu na pandemię tegoroczni maturzyści mogą jednak zapomnieć o hucznej imprezie, na którą czekali z utęsknieniem. Ale czy na pewno? W sobotę 6 lutego o 19:00 odbędzie się nietypowa studniówka online, podczas której będą zbierane datki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie zabraknie atrakcji i niespodzianek.

  Polak jak to Polak – pogadać sobie lubi. A temat do rozmowy zawsze się znajdzie. Ale uwaga! Są tematy, których lepiej nie poruszać, aby nie psuć atmosfery przy świątecznym stole. O tym, jak uniknąć kłótni w Boże Narodzenie opowiedzieli Odeta Moro, Karol Strasburger i Łukasz "Lotek" Lodkowski.

  Niedawno media pisały o "tragicznym wydarzeniu", jakie miało przytrafić się w rodzinie Karola Strasburgera. Świeżo upieczony tata wraz z małżonką rzekomo ratowali życie swojemu dziecku, które pod nieuwagę rodziców zadławiło się liściem tiu. Jak sytuacja wyglądała naprawdę? Poprosiliśmy aktora o komentarz. Oto co nam powiedział.

  Karol Strasburger ma na swoim koncie udział w wielu produkcjach filmowych, serialowych i teatralnych. Nie ukrywa jednak, że najważniejsza jest dla niego rola ojca. Szczęśliwą rodzinę stworzył razem ze swoją obecną żoną Małgorzatą Strasburger. Aktor w lipcu obchodził swoje 73. urodziny. Jak świętował? Przed kamerami "Uwagi! TVN" zdradzili kilka szczegółów ze swojego życia.

  Z okazji Dnia Wędkarza zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN miłośników łowienia ryb - aktorów: Laurę Łącz, Tomasza Stockingera i Karola Strasburgera oraz muzyka Rafała Brzozowskiego. Co ich pasjonuje w tym zajęciu? Co wędkarstwo ma wspólnego z polityką? ;)

  Serial lub film, którego akcja osadzona jest w czasach dawnych wymaga odpowiedniej charakteryzacji aktorów. W tym kostiumu. Czym różni się praca na planie filmu kostiumowego od tego współczesnego? Jakie umiejętności musi posiadać aktor, aby strój był pomocnym mu rekwizytem, a nie przeszkodą? W Dzień Dobry TVN Józef Toliboski z "Nocy i dni", czyli Karol Strasburger i Baśka z "Pana Wołodyjowskiego", czyli Magdalena Zawadzka opowiedzieli, jakie figle może spłatać aktorowi kostium. Czy te, w których występowali w filmach serialach i na deskach teatrów były szyte specjalnie dla nich?

  Polskich aktorów poprosiliśmy, aby przeczytali kwestie z Nocy i dni w dość nietypowy sposób. Panowie musieli zmierzyć się z rolą kobiecą, a Panie - z męską. Był to pretekst do rozmowy o budowaniu ról w oparciu o stereotypy: delikatna kobieta i mężczyzna macho. O zaszufladkowaniu w aktorstwie i graniu "po warunkach" rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z: Rafałem Rutkowskim, Grażyną Wolszczak, Magdaleną Schejbal, Karolem Strasburgerem, Wojciechem Solarzem i Edytą Olszówką. O jakich rolach marzą nasi goście?

  Od czasu Titanica Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, ku rozpaczy fanów, łączy nie gorące uczucie, lecz szczera i oddana przyjaźń. Czy łatwo o taką przyjaźń wśród aktorów? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: Sylwię Gliwę i Hannę Konarowską oraz Karola Strasburgera i Mateusza Banasiuka.

  To, co od miesięcy dzieje się w Kielcach, to zdaniem Filipa Chajzera coś na kształt żartu Karola Strasburgera - dziwi, ale śmieszy średnio! Nasz tropiciel absurdów polskiej rzeczywistości wybrał się tym razem na wycieczkę do... Kielc, gdzie budowa przystanków ciągnie się w nieskończoność, a wiata na przystanku autobusowym będzie kosztować nawet - uwaga - 400 tys. złotych!!! Kto w Kielcach jest od chodników, a kto od przystanków? I kto odpowiada za przestój w pracach? Zobaczcie reportaż Filipa Chajzera!

  Najczęściej są to obrazki z zabawnymi podpisami. Memy internetowe powstają na każdą okazję. Komentują rzeczywistość jednocześnie na nią wpływając. Przechodzą do historii tworząc ją. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Karol Strasburger, aktor, prezenter oraz bohater memów wszelakich oraz Joanna Dziwak, która nałogowo tworzy memy. Jak aktor czuje się będąc obiektem żartów?

  "Familiada", "Koło fortuny", "Milionerzy", „Idź na całość”, „Ananasy z mojej klasy”. Te teleturnieje zna i kocha cała Polska. Żarty Karola Strasburgera zyskały miano kultowych. „Magda, pocałuj pana" - tę żartobliwą sentencję zna każdy Polak powyżej trzydziestki. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Wojciech Pijanowski, Karol Strasburger, Zygmunt Chajzer i Hubert Urbański. Który z prowadzonych przez nich teleturniejów pobił rekord oglądalności?

  Cz Polacy mają poczucie humoru? Czy potrafimy się śmiać ze swoich wad? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Magdaleną Gessler i Karolem Strasburgerem. Czy nasi goście obrażają się, gdy inni się z nich naśmiewają? Co Magda Gessler myśli o memach na swój temat? O komentarz poprosiliśmy też socjologa Jacka Wasilewskiego.