Karol Strasburger zapytany o wiek. "Odejmijmy ten rok"

Karol Strasburger o wieku i późnym ojcostwie
Źródło: Dzień Dobry TVN
Tata sam w domu z dzieckiem
Tata sam w domu z dzieckiem
Jakob Kosel o roli ojca
Jakob Kosel o roli ojca
Spełniony czterdziestolatek, dumny tata
Spełniony czterdziestolatek, dumny tata
Tata napisał bajkę dla syna z ADHD
Tata napisał bajkę dla syna z ADHD
Mężczyźni na froncie rodziny
Mężczyźni na froncie rodziny
Niezwykłe podróże taty z córką
Niezwykłe podróże taty z córką
Tata, no weź - czyli jak zostać ojcem idealnym
Tata, no weź - czyli jak zostać ojcem idealnym
Roman Paszkę o relacji z synem
Roman Paszkę o relacji z synem
Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu
Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu
Karol Strasburger jest ojcem 4,5-letniej dziewczynki. Późne rodzicielstwo skłoniło aktora do tego, by dbać o kondycję i sprawność fizyczną. W najnowszym wywiadzie snuł wizje na temat wesela córki. Nawiązał również do swojego wieku.

Dywagacje na temat wieku Karola Strasburgera

Karol Strasburger był ostatnio gościem Marcina Mellera w prowadzonej przez dziennikarza "Mellinie" publikowanej w serwisie YouTube na kanale Eski ROCK. Gospodarz programu chciał pochwalić aktora za dobrą formę, dlatego też wspomniał o jego wieku. - Ma pan 77 lat - stwierdził.

Wtedy spotkał się z żartobliwym sprzeciwem gwiazdora. - Nie! Siedem jeszcze nie. Nie, nie, nie. Nie no, jeszcze dajmy sześć. Do lipca 76. Odejmijmy ten rok - zaoponował Strasburger, próbując odmłodzić się o kilka tygodni. Aktor obchodzi urodziny 2 lipca.

Karol Strasburger chce zatańczyć na weselu córki

Dalsze rozważania na temat wieku Karola Strasburgera dotyczyły późnego ojcostwa. Córeczka gwiazdora skończy za pół roku 5 lat. Nic więc dziwnego, że dumny tata ma nadzieję, że będzie żył jak najdłużej i chce być obecny w wychowywaniu córki. Snuje nawet związane z jej przyszłością plany.

- Powinienem pociągnąć do stówki. Na przykład grałem dziś w tenisa z kolegą, który ma 90 lat. I gra całkiem dobrze i dobrze się ma, może gorzej biega. Ja myślę tak, że jest to wyzwanie, jest to mobilizacja. [Późne ojcostwo - przyp. red.] jest to sytuacja, która zmusza mnie, tak jak powiedziałem, do tego, żebym przynajmniej na weselu córki mojej zatańczył. O ile dopuszczę kandydata, bo to jeszcze zobaczymy. Będziemy patrzeć, czy się nadaje chłopina - zażartował aktor w rozmowie z Marcinem Mellerem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Eska ROCK/"Mellina"

Źródło zdjęcia głównego: Andras Szilagyi/MWmedia.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?