Marcin Meller

  Skąd czerpał inspiracje do swojej książki?

  W całej Polsce zorganizowane zostały marsze związane ze śmiercią 30-letniej Izabeli z Pszczyny. Na ulicach miast nie zabrakło także gwiazd, które pojawiły się przed Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie, skąd jego uczestnicy przeszli przed Ministerstwo Zdrowia.

  Marcin Meller od lat jest w szczęśliwym związku z Anną Dziewit-Meller. Choć na początku znajomości nie pałali do siebie sympatią, świętują właśnie 14. rocznicę ślubu. Z tej okazji dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie z uroczystości, która odbyła się w Gruzji. Zobaczcie, jak oryginalnie prezentowała się młoda para.

  Mija 20 lat nadawania TVN24. Z tej okazji dziennikarze, redaktorzy i prezenterzy związani z naszym kanałem informacyjnym postanowili powspominać w mediach społecznościowych lata pracy w stacji. Niektórzy z nich zamieścili archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak zmienili się Anna Kalczyńska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marcin Meller, Marta Kuligowska i Monika Olejnik.

  Jak wysuszyć mokre dżinsy i zrobić to ekspresowo? Metod jest pewnie kilka, ale Marcin Meller zaprezentował tę wyjątkowo oryginalną. Zobacz, co zrobił pomysłowy dziennikarz.

  Cierpiący na achondroplazję 15-letni Kuba Chęciński chciałby zostać dziennikarzem i występować między innymi w telewizji śniadaniowej. Swoim marzeniem postanowił podzielić się z Marcinem Mellerem. Napisał więc wiadomość do naszego prowadzącego. Dotarliśmy do nastolatka, by choć trochę spełnić jego marzenie. Jak sobie poradził z zadaniem, które dla niego przygotowaliśmy?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: jeden z największych polskich reżyserów - jaki prywatnie był filmowy guru Krzysztof Kieślowski? Następnie wyjątkowe medyczne wydarzenie: kulisy jednoczesnego przeszczepu wątroby i serca. Oprócz tego: jeden z siedmiu cudów Polski, czyli płyniemy statkiem po trawie, po Kanale Elbląskim. Zaczynamy o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Oświeciński, Piróg i Olbrychski o czasach zanim stali się gwiazdami - tylko u nas wspominają swój zawodowy pierwszy raz. W programie także: Polka, która podbiła chłodne szwedzkie serca - co nowego u Margaret? Oprócz tego: bardzo utalentowana rodzina: Jacek Lenartowicz wyjątkowo nie w serialu "Pułapka", ale w swoim pełnym energii domu. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Jolanta Pieńkowska i Marcin Meller.

  Dokładnie trzynaście lat temu ruszył pierwszy odcinek Dzień Dobry TVN. Prowadzili go Kinga Rusin i Marcin Meller. Nie obyło się bez drobnych wpadek. Jakich? Zobaczcie! :)

  Pierwszy powakacyjny program Dzień Dzień Dobry TVN był absolutnie wyjątkowym wydaniem. Pierwszy raz w trzynastoletniej historii programu wszyscy prowadzący, w jednym studiu, poprowadzili wspólnie program. Zobaczcie, co działo się w weekend w studiu Dzień Dobry TVN w felietonie przygotowanym przez dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  "Jestem osoba przeszczęśliwą. Mam najpiękniejszy okres w życiu. Ja to powtarzam, trąbię naokoło, że naprawdę wiek nie jest ważny. Można spełniać marzenia w każdym wieku. Całe życie marzyłam o tym, żeby mieć własny dom na wsi i nagle okazało się, że będę miała. (...) Mam dużo do zrobienia JESZCZE!" o życiu prywatnym i planach zawodowych, Marcinowi i Dorocie opowiedziała Urszula Dudziak.

  To już dziś. Zaczynamy nowy sezon Dzień Dobry TVN. Po raz pierwszy w historii naszego programu, dzisiejszy odcinek poprowadzą WSZYSCY nasi prowadzący. Gdzie byli na wakacjach? Jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla naszych widzów? Zobaczcie!

  Bądźcie z nami w sobotni poranek. Zaczynamy o 8.00! Tego jeszcze nie było! Program poprowadzą wszyscy nasi prowadzący. Obudzą Was: Kinga Rusin, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Piotr Kraśko, Marcin Meller i Andrzej Sołtysik. W programie Tom Odell i Alice Merton w duecie. Artyści przyjechali do Polski specjalnie dla DDTVN! Domniemany syn Michaela Jacksona w Dzień Dobry TVN! Specjalnie dla nas Brandon Howard o powiązaniach z królem popu i relacjach z jego rodziną. Oprócz tego Urszula Dudziak po raz pierwszy z narzeczonym. Przyjdźcie na róg Hożej i Marszałkowskiej. W naszej kawiarence takie gwiazdy jak: Pectus, Wojtek Łuszczykiewicz, 4DREAMERS, Natalia Nykiel, Sarsa, Blue Cafe i Patryk Kumór. Będziecie mieli okazję z nimi porozmawiać i zrobić zdjęcie. Zostańcie z nami do końca, ponieważ po programie na rogu Hożej i Marszałkowskiej koncert zespołu Video! Tego nie będzie w programie :)

  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje jedziemy maluchem do Bułgarii. W programie w Kazimierzu Dolnym same gwiazdy, między innymi Urszula, Patricia Kazadi i Andrzej Krzywy. Sprawdzimy także, jak wygląda akcja polskich strażaków w Grecji i w Szwecji. Zapraszamy!

  W sobotę w Dzień Dobry Wakacje jesteśmy w Kazimierzu Dolnym, gdzie rozpoczyna się Festiwal Dwa Brzegi. Spotkamy się z Margaret, Grzegorzem Hyżym i Jakubem Kucnerem - jednym z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Na deser mistrz świata w konstrukcjach motocyklowych! Zapraszamy przed telewizory od 8.30!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: to, czego jeszcze nie wiemy o Macieju "Glebie" Florku - u nas z siostrzeńcami, którzy urodzili się i mieszkali w Namibii. Oprócz tego: kolumbijska historia i hiszpańskie gwiazdy w Hollywood, czyli Javier Bardem i Penelope Cruz razem w filmie o Pablo Escobarze. W programie także legendy sportu - jako jedyni spotykamy się z żoną Kazimierza Deyny w jego domu w Kalifornii. A potem genialny Kajetan Kajetanowicz o sile silnika i sile rodziny. Bądźcie z nami o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: małżeństwo, które zawsze gra do tej samej bramki - tylko u nas Artur i Sara Boruc o tym, jak miłość pozwala spełniać życiowe marzenia. W programie także: Lady Pank w wykonaniu Kowalskiej i Markowskiego - tylko u nas razem z Panasewiczem i Borysewiczem. Oprócz tego: Chajzer na tropie tajemnic niedługo zabytkowego Dworca Centralnego, a Martyna Wojciechowska o tym, dlaczego w swoim DNA ma dbanie o naturę. Bądźcie z nami o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Kazimierz Marcinkiewicz o tym, czy trening do "Iron Mana" daje tyle samo adrenaliny, co kiedyś polityka. Następnie: Majewska, Frąckowiak i Korcz, dlaczego w sercu zawsze będzie im grała muzyka Zbigniewa Wodeckiego. W programie także: Iwona Hartwich z niepełnosprawnym synem Jakubem o marzeniach i powrocie do trudnej codzienności po 40 dniach protestu w Sejmie. A na koniec: Monika i Robert Gawlińscy o tym, jak się im życie z wilkami. Bądźcie z nami w sobotę od 8:00!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: w "Zimnej wojnie" zachwyciła Juliette Binoche i Julianne Moore. Joanna Kulig o swojej roli życia. Następnie: Janda, Umer, Łapicka i przyjaźń, która przetrwa każdy sukces i niepowodzenie. Oprócz tego: najstarsza siostra ma 42 lata, a najmłodszy brat 19... Antek Smykiewicz o tym, dlaczego w dużej rodzinie wielka siła. W programie także gorąca rozgrywka, czyli Wojciech Szczęsny w ogniu pytań Filipa Chajzera. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:00!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: warszawianka w Trójmieście - Aleksandra Woźniak z córeczkami i mężem dla którego porzuciła karierę w stolicy. Następnie Katarzyna Nosowska o swoim nowym nieznanym obliczu. Oprócz tego: niewiele brakowało, by został księdzem - tylko u nas znakomity trener Jacek Gmoch o swoim życiu i piłkarskiej karierze, a na koniec ikona aktorstwa, piękna bez względu na wiek - tylko u nas Helen Mirren o swoim mężu. Bądźcie z nami o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN prosto z Windsoru najnowsze informacje o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle, a na naszych kanapach swój najpiękniejszy dzień w życiu wspominać będą Ewa Minge, Izabela Janachowska i Laura Łącz. W programie także historyczny wyczyn polskich żeglarzy - spotykamy się z załogą, która jako jedyna na świecie opłynęła Antarktydę. Następnie Ryan Reynolds - czego nie wiemy o światowym obiekcie żeńskich westchnień?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Dziewit-Meller i Marcina Mellera. Małżeństwo opowiedziało nam o swojej wielkiej miłości do Gruzji. Co w ich przypadku było pierwsze, uczucie do siebie nawzajem czy do Gruzji? Dlaczego tak często tam wracają? Kobiecie podobno jest w Gruzji łatwiej się odnaleźć. Co to oznacza?

  W piątek - podczas programu, który prowadzili Dorota Wellman i Marcin Prokop - wpadł do studia Marcin Meller. Po co? Chciał wygryźć dzisiejszych prowadzących? ;)

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Joanna Krupa o zawodowych planach i przystojnym mężczyźnie u swego boku. Jurek Owsiak i finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaś Zakościelny, Egurrola i Karpiel-Bułecka zdradzą, co przekazali na tę charytatywną akcję. W programie także polski kaskader, któy współpracował przy filmie "300" oraz z Tomem Cruisem. zapraszamy przed telewizory już od 8.00.

  9-letni Mateusz Wysokiński został mistrzem świata w warcabach do lat 11. Chłopiec był najmłodszym uczestnikiem turnieju i w drodze do tytułu pokonał niemal 250 zawodników. Ile miał lat, kiedy zaczął grać w warcaby? Kiedy zaczął wygrywać ze swoim tatą? Ile czasu chłopiec poświęca treningowi? Czy warcaby to jedyny sport, którym się zajmuje? Mateusza i jego tatę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jak poszło Marcinowi Mellerowi w rozgrywce z młodym mistrzem.

  5 listopada to Dzień Postaci z Bajek. Dlatego własnie Cleo, Magda Mołek i Marcin Meller powiedzieli o swoich bohaterach lat dziecięcych. A kto jest Twoim?

  ...byłby podobny do młodej Anny Dereszowskiej! W jakich okolicznościach Marcin Meller postanowił przyodziać damskie ciuszki? I czy to, co trzymał w ustach to aby na pewno papieros?

  3 października 1997 roku stacja TVN rozpoczęła nadawanie! Jesteśmy z Wami już od 20 lat! Jaki był pierwszy program wyemitowany w naszej stacji? Jak wyglądały początki pracy Kingi Rusin, Marcina Mellera, Ewy Drzyzgi i Huberta Urbańskiego? Jak zmieniliśmy się przez te lata? Zobaczcie! Dziękujemy, że WY jesteście z nami! :)

  Do sądu trafił wniosek o ukaranie Jerzego Owsiaka za przekleństwo, które padło, gdy mówił do uczestników festiwalu "Przystanek Woodstock". O tym w jakich okolicznościach przekleństwa nam nie przeszkadzają, a kiedy są niewskazane rozmawialiśmy z mistrzem przejęzyczeń - Marcinem Mellerem, Ewą Błachnio i Andrzejem Nejmanem: "Są ludzie, którzy pięknie wplatają wulgaryzmy w swoje wypowiedzi, a są ludzie, którzy nie potrafią tego robić".

  O związanych z TVN momentach, które zapamiętają na zawsze, Agnieszce Jastrzębskiej opowiedzieli: Omena Mensah, Grzegorz Kajdanowicz, Martyna Wojciechowska, Michał Piróg, Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcin Meller, Dorota Wellman, Marcin Tyszka, Magda Gessler, Katarzyna Sokołowska oraz Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska.