Gwiazdy

Córka Waldemara Goszcza jest w ciąży. "Nasze szczęście ma już 19 tygodni"

Dziecięce skarpetki

luchschen/Getty Images

Gwiazdy

Córka Waldemara Goszcza jest w ciąży. "Nasze szczęście ma już 19 tygodni"

Dziecięce skarpetki

luchschen/Getty Images

Wiktoria Goszcz podzieliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. 23-letnia córka tragicznie zmarłego przed laty Waldemara Goszcza jest w ciąży. 

Wiktoria Goszcz – córka Waldemara Goszcza

Tragiczna śmierć Waldemara Goszcza, aktora, modela i wokalisty była dla wszystkich wstrząsem. 17 lat temu mężczyzna, wracając z koncertu w towarzystwie Filipa Siejki oraz Radosława Pazury zderzył się z pędzącym z naprzeciwka samochodem. Jak przyznali przyjaciele artysty, tuż przed incydentem panowie mieli zamienić się miejscami. Nie zdążyli. Kierowca zginął na miejscu, natomiast pasażerowie doznali poważnych obrażeń. W wyniku wypadku pod Ostródą w 2003 roku aktor osierocił 6-letnią córeczkę. Dziś Wiktoria jest już dorosłą kobietą. 23-latka poszła w ślady ojca i podobnie jak on, próbuje swoich sił w modelingu, a na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy.  

Niedawno Wiktoria ogłosiła w mediach społecznościowych radosną nowinę. Dziewczyna wraz z ukochanym spodziewa się dziecka. 

Córka Waldemara Goszcza w ciąży

Wiktoria Goszcz niedługo zostanie mamą. Modelka na Instagramie zamieściła romantyczne zdjęcie z Juraty i pokazała ciążowe krągłości. Już za kilka miesięcy 23-lata wraz z partnerem Adamem powita na świecie pierwsze dziecko. Córka Waldemara jest w 5 miesiącu ciąży. 

 Cześć wszystkim! Dzisiaj razem z Adasiem postanowiliśmy podzielić się z Wami odrobiną naszego szczęścia. Nasze szczęście ma już 19 tygodni i jest wielkości mango 

– napisała na Instagramie.

Pod nowym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci serdecznie gratulowali Wiktorii stanu błogosławionego i życzyli dużo zdrowia. 

Zdrówka dla mamusi i dla maluszka
Dziadek Waldek byłby dumny

- pisali fani.

Zobacz także:

Szymon Grzybacz i jego wielki debiut. Singiel "Malinowy" nagrany został z orkiestrą, z którą śpiewał sam Andrea Bocelli 

Paweł Małaszyński na romantycznym zdjęciu z żoną. "Możemy wreszcie puścić wodze fantazji"

Alżbeta Lenska pożegnała przyjaciela: "Byłeś z nami i znałeś każdą chwilę naszego życia"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Co sądzisz o tym artykule?
80
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0