- Rodzinna muzyczna współpraca – Alicja Janosz i jej mąż Bartosz Niebielecki od niemal pięciu lat tworzą muzykę dla dzieci, a do ich projektu dołączył 11-letni syn Tymek, który po raz pierwszy nagrał utwór wspólnie z rodzicami.
- Naturalny początek wspólnego nagrania – pomysł na udział Tymka powstał spontanicznie podczas pracy w studiu; rodzina podkreśla, że choć wspólna praca nie jest łatwa, nauczyli się łączyć życie rodzinne z muzyką w harmonijny sposób.
- Wspieranie pasji dziecka – Alicja Janosz nie chce, by muzyka stała się dla syna obowiązkiem; zachęca go do rozwijania różnych talentów, dbając, by muzyczna przygoda pozostała dla niego radością i częścią beztroskiego dzieciństwa.
Rodzinna pasja muzyczna
Od lat tworzą muzykę z serca – dla dzieci, rodziców i wszystkich, którzy cenią autentyczność. Teraz jednak ich artystyczna przygoda nabrała zupełnie nowego wymiaru. Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki połączyli siły nie tylko jako małżeństwo i duet muzyczny, ale także jako rodzice. Do rodzinnego projektu dołączył ich 11-letni syn Tymek, który po raz pierwszy nagrał piosenkę wspólnie z mamą i tatą.
Jak przyznają rodzice, sama idea wyszła przypadkiem.
- Nagrywaliśmy płytę i Tymon słyszał, jak pracujemy w studio, słyszał, jak zaczęła powstawać hip-hopowa piosenka i mówi, może ja bym coś zaśpiewał? – powiedziała Alicja.
Dumny tata dodał zaś, że mimo bliskich relacji, praca z bliskimi nigdy nie należy do najłatwiejszych.
- To nie jest łatwa praca rodzinna. My z Alicją już się tego nauczyliśmy, bo jesteśmy razem 18 lat. Wydaliśmy kilka płyt, ale na początku były różne tarcia. Teraz potrafimy naszą współpracę przekazać Tymkowi – dodał.
Alicja Janosz wspiera pasje syna
Choć muzyka od lat jest ważną częścią życia Alicji Janosz, dziś artystka największą radość czerpie z obserwowania, jak jej syn odkrywa własne pasje. Nie narzuca mu kierunku, nie stawia oczekiwań – po prostu towarzyszy mu w jego małych i dużych odkryciach. W najnowszym rodzinnym projekcie 11-letni Tymek nie tylko zaśpiewał wspólnie z rodzicami, ale też stanął przed kamerą, grając główną rolę w teledysku.
- Tymek nie tylko zaśpiewał nowy utwór, ale i zagrał główną rolę w teledysku. Jakoś specjalnie nie zachęcamy Tymka do tego muzykowania. On ma bardzo różne zajawki, pasje i talenty. Ma talent aktorski, piłkarski. Myślę, że teraz przeżywam to, co moi rodzice, gdy byłam w wieku Tymka i śpiewałam na scenie na różnych festiwalach. Mam obawy, żeby to nie poszło za bardzo do przodu, żeby on miał normalne dzieciństwo. To ma być dla niego przygoda, a nie coś, co będzie determinować jego wartość – wyjaśniła artystka.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na Player.pl
Zobacz także:
- Ralph Kaminski otwarcie o problemach zdrowotnych. "To żaden wstyd, proszę o pomoc"
- Piosenkarz spróbował swoich sił jako aktor. Ralph Kaminski: "To jest okrutnie trudny zawód"
- Anna Dymna i Dorota Wellman spacerują po Krakowie. "Według mnie jesteś mieszanką krakowską"
Autor: NB
Reporter: S. Repeła, S. Witas
Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN