alicja janosz

  alicja janosz

  Dla Alicji Janosz świat dzieci stał się najważniejszy po tym, jak sama została matką. Pod koniec marca 2020 r. wydała płytę "Alicja Janosz Dzieciom". Teraz zmienia repertuar. Wokalistka stawia na siebie i na to, co jej w duszy gra. Na naszej scenie wykonała nowy singiel "Puść", a w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o przesłaniu, jakie niesie jej muzyka. Artystka zdradziła również, jak wspomina początki swojej kariery.

  Take That to jeden z najsłynniejszych boysbandów na świecie. Sprzedali ponad 45 milionów płyt, przez lata królowali na szczytach list przebojów! Teraz, po kilkuletniej przerwie, zespół wraca z nowym albumem - "Wonderland". Howard Donald, Mark Owen i Gary Barlow po raz pierwszy udzielili wywiadu polskim mediom! Zobaczcie co powiedzieli Annie Senkarze. O tym, czy artyści czasami potrzebują przerwy w karierze, rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Alicją Janosz i Krzysztofem Zalewskim.

  W Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu działa niezwykła szkoła rodzenia. Tam przyszli rodzice otrzymują informację, jak przetrwać poród i opiekować się noworodkiem, ale również uczą się śpiewania kołysanek. Dlaczego wprowadzono tam lekcje śpiewu? Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska rozmawiała z ginekolog dr hab. Lidią Hirnle oraz Alicją Janosz, która rodziła we wrocławskim szpitalu.

  Na scenie debiutowała w wieku ośmiu lat. Alicja Janosz po kilkuletniej przerwie wydała solowy album "Retronowa", o którym Anna Kalczyńska mówi, że to "wulkan pozytywnej energii". Z tej płyty pochodzi piosenka "Gdy Przychodzi Noc", którą Alicja zaśpiewała w studiu Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie tej piosenki i oceńcie ją! Marcinowi Prokopowi wyraźnie przypadła do gustu :-)

  Pierwszy spacer z niemowlakiem to bardzo stresujące przeżycie dla młodej mamy. Dodatkowo sytuacja komplikuje się kiedy trzeba nakarmić dziecko poza domem. Zobaczcie, jak wybrać dobry wózek, jak ubrać dziecko na pierwszy spacer i jak bezstresowo karmić piersią w miejscach publicznych. Naszym gościem była Alicja Janosz, która mimo, że nie jest "matką-wariatką, ekoświrnięta hipiską" wspiera akcję „Karmię swobodnie”!

  Wydaje się, że jeszcze niedawno miała 17 lat i właśnie zwyciężyła pierwszą w Polsce edycję Idola. Dlatego trudno uwierzyć, że dzisiaj jest już dojrzałą kobietą, która niedługo urodzi pierwsze dziecko. O kim mowa? O Alicji Janosz. Czy boi się porodu? Jak znosi ciążę? Czy nadal koncertuje? Nam zdradziła płeć dziecka.

  Każdy z nas kiedyś się zestarzeje. A gdyby ten proces przyspieszyć o 30 lat? Taki eksperyment przeprowadzili twórcy wystawy „Ty też będziesz seniorem”, na której można zobaczyć postarzone zdjęcia znanych osób. Jak będzie wyglądać za 30 lat Jolanta Fraszyńska, Jerzy Dudek, Krzysztof Ibisz, Alicja Janosz czy Michał Piróg? Kto oprócz nich wziął udział w tej akcji?

  7-letnia gwiazda konkursu piękności w jednej z amerykańskich telewizji dostała swój program i z powodzeniem go prowadzi. Jak ta wczesna przygoda z show- biznesem wpłynie na małą Amerykankę? Rozpieści, zepsuje czy może zapewni szczęście i bogactwo? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy gwiazdy, które "urodziły" się na scenie: dziennikarkę muzyczną Małgorzatę Halber, która jako trzyletnia dziewczynka po raz pierwszy pojawiła się na szklanym ekranie, aktorkę Karolinę Sawkę, która zagrała Nel w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy" oraz wokalistkę Alicję Janosz - na scenie od ósmego roku życia. O komentarz poprosiliśmy psychologa dziecięcego Dorotę Kalinowską.

  Jakie cechy musi mieć mężczyzna, by kobieta straciła dla niego głowę? Co urzekło Iwonę Pavlović, Alicję Janosz i Paulinę Młynarską w ich mężach? Dlaczego zdecydowały się być z nimi na dobre i na złe? Skąd kobieta wie, że to ten jedyny?

  Utwór "Zawsze mało" pochodzi z nowej płyty Alicji Janosz pt. "Vintage", na której znalazło się 11 autorskich kompozycji utrzymanych w klimacie bluesa, soulu, jazzu i rythm’n’bluesa. Posłuchajcie i oceńcie jej występ na scenie Dzień Dobry TVN!

  3 grudnia 2011 roku ukaże się drugi, długo oczekiwany, solowy album Alicji Janosz pt. „Vintage”. Artystka zapowiada odmienną stylistykę muzyczną od albumu z 2002 roku. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała jeden utwór ze swojej nowej płyty. Czy podoba się Wam?

  „I woke up so happy” to tytuł kolejnego singla z płyty „Vintage” autorstwa Alicji Janosz. Premiera krążka odbędzie się późną jesienią. Jak Wam się podoba Alicja Janosz na scenie Dzień Dobry TVN?