Gwiazdy

Justyna Nagłowska żyje w zgodzie z fazami Księżyca. "Czerpię wskazówki z astrologii"

Gwiazdy

Justyna Szyc-Nagłowska, Justyna Nagłowska

Nauka potwierdza wpływ Słońca i Księżyca na życie na Ziemi, a wielu uważa, że planety oraz gwiazdy w specyficzny sposób oddziaływają na ludzi przesyłając tajemniczą energię. Jedną z tych osób jest Justyna Szyc-Nagłowska. Na Instagramie wyznała, że wierzy w magię Księżyca.

Magia pełni Księżyca

Już w niedzielę 28 marca o godzinie 20:50 wypadła pełnia Księżyca, zwana również Księżycem Burz lub Skrzypiącym, Cukrowym Księżycem. Podobno układ, który utworzyła może przynieść nagłe przetasowania partnerskie, intensywne poszukiwania sensu relacji oraz szukanie prawdziwej więzi oraz harmonii. Ponadto związkowe emocje mogą wymykać się spod kontroli, a atmosfera powodować wybuchy agresji i konflikty. Co jeszcze? Sprawdźcie, co na ten temat mówiła astrolog Merkurja .

Justyna Nagłowska żyje zgodnie z fazami księżyca

W zapewnienia astrologów wierzy Justyna Szyc-Nagłowska. Małżonka popularnego aktora opublikowała w niedzielny wieczór swoje zdjęcie w koszulce z księżycem w mediach społecznościowych i wyznała, że jej humor zależy od położenia księżyca.

- Wierzycie w magię i moc księżyca? Ja wierzę i odczuwam jego wpływ na mój organizm i stan ducha. Od paru lat żyję w zgodzie z fazami Księżyca, i czerpię wskazówki z astrologii . Kiedy jest pełnia, jestem pełna mocy, pobudzona i kreatywna. Kiedy jest nów to dołuję. Wpływ Księżyca odczuwam zazwyczaj już parę dni przed pełnią i przed nowiem . Czasami czuję, że coś się dzieje, że coś przeszkadza, uwiera. Kiedy jestem zaganiana i nie spojrzę w niebo, bywa, że olśni mnie dopiero kolejnego dnia - pełnia idzie! I już wiem, co się dzieje. Świadomość to mój ulubiony stan psychiczny. Dzięki niej jesteśmy w stanie reagować na to, co się dzieje z nami i innymi, którzy są blisko - zaczęła swój wpis na Instagramie.

W dalszej części odniosła się do Cukrowego Księżyca. Zwróciła uwagę na to, że obecnie należy się skupiać na swoich partnerach i wyjaśniać z nimi wszelkie nieporozumienia, gdyż jest to czas wyjątkowych rozmów.

- Pełnia w Wadze - pierwsza wiosenna pełnia - jest m.in. o podejmowaniu odpowiedzialności w relacjach. Mówieniu o swoich potrzebach i słuchaniu potrzeb drugiej osoby. O budowaniu kompromisów, które pozwolą obu stronom poczuć się uwzględnionym i równie ważnym w tej relacji. Bardzo ważna jest w tym czasie wzajemna komunikacja i uczenie się innego sposobu wyrażania swoich myśli, emocji i potrzeb , tak, by faktycznie mogły być one zrozumiałe. Owocnych rozmów Wam życzę. (...) Fajnie jest zatrzymać się w pełnię i pomyśleć o sobie miło. Moc księżyca działa cuda - dodała dziennikarka.

Wierzycie w to, że pełnia ma rzeczywiście wpływ na nasze życie?

Justyna Szyc-Nagłowska o życiu zawodowym i prywatnym: "Jest mi dobrze tu i teraz". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości