Justyna Nagłowska

  Justyna Nagłowska

  Justyna Nagłowska zapozowała na zdjęciu ze swoim rocznym synkiem. Chłopiec do złudzenia zaczyna przypominać znanego tatę, co nie umknęło uwadze internautów. Jak się okazało, zdjęcie swojej żonie i synkowi zrobił sam Borys Szyc. Trudno się nie rozczulić na ich widok.

  Gdy rok temu media obiegła informacja, że Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub, w mediach zawrzało. Wszystko przez fakt, że wcześniej uparcie milczeli na temat ceremonii. Wydarzenie było prawdziwym zaskoczeniem dla ich fanów. Teraz, świętując pierwszą rocznicę, reżyserka opublikowała w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie. Nawiązuje nim do wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

  Czas urlopu to dla wielu osób doskonała okazja do tego, żeby odpocząć od jakichkolwiek obowiązków. Tymczasem nawet podczas wakacyjnego wyjazdu można mieć ręce pełne roboty - czego doświadczyła Justyna Szyc-Nagłowska. Dziennikarka wyznała, że zawsze ma jakieś obowiązki do wykonania. "Mały domek oznacza duży bałagan, a ja lubię mieć porządek" – zaznaczyła. Czy podczas robienia porządków może liczyć na pomoc męża?

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska kilka miesięcy temu zostali rodzicami małego Henia. Chłopiec całkowicie skradł ich serca i zawrócił w głowie, co obserwujemy w mediach społecznościowych pary. Tym razem na Instagramie dumnej mamy ukazało się urocze, czarno-białe zdjęcie Borysa z synkiem. Widać, że maluch odziedziczył po tacie ekspresję.

  Aktor Borys Szyc i jego partnerka Justyna Nagłowska wspierają adopcję psów. W listopadzie 2016 roku para przygarnęła suczkę Wenę. Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie ze zwierzakiem? Czy po adopcji Justyna i Borys mieli chwile zwątpienia? Co radziliby osobom, które chciałyby zaopiekować się psem ze schroniska?