Gwiazdy

Borys Szyc i Justyna Nagłowska świętują roczek syna. "Dziękuje kochanie za ten cud, który wydałaś na świat"

Justyna Nagłowska i Borys Szyc

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Borys Szyc i Justyna Nagłowska świętują roczek syna. "Dziękuje kochanie za ten cud, który wydałaś na świat"

Justyna Nagłowska i Borys Szyc

Tomasz Urbanek/East News

Borys Szyc i Justyna Nagłowska mają prawdziwy powód do świętowania. Ich syn Henryk w sobotę 21 marca skończył swój pierwszy roczek. Z tego powodu dumni rodzice opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia z rodzinnych urodzin. Ich słowa wzruszają.

Borys Szyc o rodzicielstwie

Borys Szyc i Justyna Nagłowska-Szyc zostali rodzicami 21 marca 2020 roku, kiedy już od tygodnia wszyscy Polacy byli zamknięci w domach przez wzgląd na pandemię koronawirusa. Od tego momentu życie pary diametralnie się zmieniło. Ich codzienność zaczęła się kręcić wokół Henia, co niekiedy było dla nich bardzo męczące.

- Z żoną dzielimy się wszystkimi obowiązkami oprócz karmienia, które jest magicznym momentem tylko między nią a synem, choć oczywiście wyczerpującym dla Justyny ze względu na częstotliwość. Po tych doświadczeniach nigdy już nie powiem, że jakaś kobieta "siedzi w domu z dzieckiem". Jakże to urągający w tych okolicznościach czasownik! Dawno nie byłem tak zmęczony. Oczywiście, chciałbym też mieć większą swobodę choćby po to, żeby móc wychodzić na spacer bez maseczki, ale mimo to czuję, że ten czas w moim życiu jest dobry - mówił Borys Szyc w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

Pierwsze urodziny Henryka Szyca

Ciężko uwierzyć, że od przyjścia na świat Henryka Szyca minął już rok. W niedzielny wieczór 21 marca Boryc i Justyna pokazali w swoich mediach społecznościowych, jak świętowali ten wyjątkowy dzień. Były balony, prezenty oraz tort, a wszystko odbywało się w gronie najbliższej rodziny.

Pojawił się rok temu w pierwszy dzień wiosny. I choć padał dziś śnieg, patrząc na niego jest nam bardzo ciepło w sercu. Rok w pandemii Heniutku... Przeszliśmy go dzięki Tobie z uśmiechem na ustach. Dziękuję ci kochanie, Justyna Nagłowska, za ten cud, który wydałaś na świat, za Twoją czułość, opiekę i wysiłek. Rośnij zdrowy kochany synku! Dziękujemy Ci za Twój uśmiech! Jesteś naprawdę gość - napisał Borys Szyc na Instagramie.

Borys Szyc w roli ojca 

Ujęcia szczęśliwego Henia w otoczeniu prezentów opublikowała także Justyna Szyc-Nagłowska. Ujawniła, że wyjątkowego dnia towarzyszyły im jej córki z poprzedniego związku. Dodała także, że ceni swojego męża za niezwykłą relację z synkiem.

- Henio skończył rok! To był najdziwniejszy rok w moim życiu. Ale też najpiękniejszy. Kolejny raz nosiłam w sobie dwa serca i nauczyłam się kochać jeszcze mocniej. Pandemia dała nam szansę zwolnić i pobyć w tych najważniejszych chwilach razem. Dziś nie było na urodzinkach gości. Ale było wszystko, co daje mi radość. Moja rodzina, moje córeczki, mój mąż i mój synek. Heniutku jesteś cudem. Kochamy Cię do szaleństwa. Kochanie, Borys Szyc, dziękuję Ci, że jesteś rodzicem na równi ze mną, jesteśmy najlepszą drużyną. Zbudowałeś tak piękną więź z synem, że patrząc na Was za każdym razem czuję wzruszenie. O rany ile dziś różnych emocji i wzruszeń. Czuję taką wdzięczność, że chyba świecę - wyznała Justyna na Instagramie.

Pod fotografiami pojawiło się mnóstwo pięknych życzeń od obserwatorów pary dla ich malucha. My również się do nich dołączamy. Wszystkiego najlepszego Henryk!

Justyna Szyc-Nagłowska o życiu zawodowym i prywatnym: "Jest mi dobrze tu i teraz". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
92
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0