Gwiazdy

Kasia Stankiewicz pokazała odważną stylizację sceniczną. "Przemyśl te majty, dziewczyno"

Kasia Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz

Kamil Piklikiewicz//East News

Gwiazdy

Kasia Stankiewicz pokazała odważną stylizację sceniczną. "Przemyśl te majty, dziewczyno"

Kasia Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz

Kamil Piklikiewicz//East News

Kasia Stankiewicz jest obecna na polskiej scenie muzycznej już od ponad 20 lat. W tym czasie niejednokrotnie prezentowała podczas koncertów wyszukane stylizacje. Teraz na Instagramie pokazała najodważniejszą z nich. Przez przypadek odsłoniła przed fanami bieliznę.

Kasia Stankiewicz w odważnej stylizacji

Kasia Stankiewicz zadebiutowała w 1995 roku, a już kilka miesięcy później została nową wokalistką zespołu Varius Manx, zajmując miejsce Anity Lipnickiej. Przez to, że właśnie mija 30-lecie działalności popularnej grupy, wokalistka postanowiła opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie z przeszłości. Pokazała na Instagramie fotografię z festiwalu w Opolu z 1997 roku i wywołała falę komentarzy. Wszystko dlatego, że przez nieodpowiedni materiał, widać jej było bieliznę.

- Gdybym była wtedy gdzieś obok siebie, myślę śmiało dawałabym znaki, że jeśli taka kiecka już musi występować, to chociaż "przemyśl te majty, dziewczyno"W lekko zaciemnionej pracowni Teresy Sedy, która zaprojektowała tę suknię, nie można było przewidzieć (a może można było...), że światło sceniczne wydobędzie te galoty. Głos: "Pani Kasiu, tak mało skromnie w tym Opolu pani wypadła. Nikt nie słuchał jak pani pięknie śpiewa. Proszę wyciągnąć wnioski". Wyciągnęłam - nadal nie przepadam za zbyt kryjącym odzieniem scenicznym, tylko majty dobieram z dbałością - napisała na Instagramie.

Kasia Stankiewicz odsłoniła bieliznę

Fotografia artystki sprzed 24 lat i dołączony do niej opis niezwykle rozbawiły fanów artystki. W komentarzach obserwujący docenili jej szczerość i dodali, że Kasia Stankiewicz wylansowała wówczas nowy trend. Pisali:

  • Pewnie nastolatki oglądające wtedy koncert myślały sobie: "Łał, ale ona jest odważna! Co za pomysł! Mamo, też tak chcę!"
  • Super poczucie humoru! Oj tam, oj tam, ważne, że majty były
  • Wtedy i majtki pokazane to szczyt odwagi, bo teraz to już goły tyłek nie robi wrażenia
  • Pamiętam! Myślę, że tą stylówą Kasia przetarła pewne szlaki 

Też tak uważacie?

Kasia Stankiewicz – życie w ciągłym biegu. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
52
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0