urodziny dziecka

  urodziny dziecka

  Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu malucha i jego rodziców. To początek nowego etapu w życiu, który podkreślony jest przyjęciem urodzinowym w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Rodzice, chcąc zaznaczyć rangę wydarzenia, często decydują się na wybór eleganckich strojów na roczek dla swoich pociech. Sukienka to sprawdzony wybór stroju dla dziewczynki. Co wypada założyć i jak ubrać dziecko by było mu wygodnie?

  Już jedno dziecko potrafi wywrócić życie rodziców do góry nogami, a co dopiero mówić o sześciorgu? Na własnej skórze przekonała się o tym para z Tylmanowej. Kaja, Nela, Zosia, Malwina, Filip i Tymon skończyli właśnie dwa lata. Jak dzieci obchodziły swoje urodziny? Kto zdmuchnął świeczki na torcie?

  Lewandowscy chętnie dzielą się z fanami informacjami ze swojego życia. Choć dbają o prywatność swoich dzieci i nie publikują ich wizerunku, to co jakiś czas pojawiają się jednak zdjęcia, na których można dostrzec twarze dziewczynek. Z okazji urodzin Laury rodzice na Instagramie pokazali urocze fotografie. Jakie życzenia złożyli?

  Urodziny to ważny moment w życiu każdego dziecka, na który bardzo mocno i długo się czeka. Każdy rodzic chce, aby były to wyjątkowe i niezapomniane chwile. Mamy zaproszonych gości i kupione dekoracje, ale co zrobić, żeby maluchy dobrze się bawiły? Jak zorganizować czas tak, żeby im się spodobał, a dla dorosłych nie był stresujący? Kilka propozycji zabaw dla dzieci przygotowała animatorka, Patrycja Lipińska. Zobacz, jak nasi prowadzący robili miecze z balonów.

  Jak powinno wyglądać przyjęcie urodzinowe, tak by dziecko było uhonorowane? Psycholog Aleksandra Piotrowska zwróciła uwagę, że imprezy urodzinowe powinny być bardziej kameralne. Aktualnie rodzice organizują dzieciom pompatyczne przyjęcia w salach zabaw lub w restauracjach, na które zapraszają całe klasy. Co więcej, rodzice zaczynają ze sobą konkurować, które z nich zorganizuje bardziej wystawne urodziny. Według psycholog powinniśmy wrócić do tego co było dawniej i zamiast hucznych imprez zaprośmy gości do domu. Pozwólmy też dziecku, aby to ono było organizatorem własnego przyjęcia. Dzięki temu możemy nauczyć je, co to znaczy być gospodarzem.