urodziny dziecka

  Natalia Siwiec opublikowała w mediach społecznościowych chwytający za serce wpis. W ten sposób uczciła piąte urodziny swojej córki. Post został opatrzony zdjęciami, na których mała Mia zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie.

  Bohaterka programu "Królowe życia" opublikowała kilka rodzinnych zdjęć i złożyła wzruszające życzenia.

  "Jestem tak wdzięczna".

  - Dziękuję, że mi go urodziłaś - wyznał Jarosław Bieniecki.

  Nikt ich nie widział, ale każdy wie, jak wyglądają. Jednorożce rozpalają wyobraźnię ludzi od starożytności. Te bajkowe stworzenia opanowały popkulturę lata temu i nie zamierzają się z niej prędko wynosić. O ich fenomenie rozmawiamy z Bogną Bojanowską, redaktor naczelną magazynu dla mam, oraz aktorką Katarzyną Kołeczek jej córką 4-letnią Marianną.

  Jo Hayhoe ma dziewięcioro dzieci w tym bliźniaków, którzy urodzili się w innych dniach. Kobieta postanowiła co roku obchodzić ich urodziny naprzemiennie. Kiedy dorosną chce dać swoim pociechom możliwość zdecydowania, którą datę chcą celebrować.

  "Wspaniały, młody człowiek z pasją".

  Przygotowując prezent i kartkę urodzinową dla dziecka, warto dobrze przemyśleć, jaki tekst na niej wpisać. Powinien być przede wszystkim krótki i zrozumiały oraz dobrze dopasowany do wieku. Życzenia urodzinowe dla dzieci na 2 latka i 12 lat w oczywisty sposób będą się od siebie różnić. Jakie będą najlepsze?

  Córka Moniki Richardson obchodzi swoje święto. Z okazji urodzin dziennikarka postanowiła pokazać fanom kilka uroczych fotografii Zosi i złożyć jej życzenia. Fani nie mogą się nadziwić, że nastolatka jest tak bardzo podobna do mamy.

  Olivier Janiak ma trzech synów. Najmłodszy z nich, Julian, obchodzi właśnie 8. urodziny. Z tej okazji prezenter pochwalił się jego pięknym zdjęciem. Fani składają chłopcu życzenia i jednogłośnie stwierdzają, że bardzo przypomina sławnego tatę.

  Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu malucha i jego rodziców. To początek nowego etapu w życiu, który podkreślony jest przyjęciem urodzinowym w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Rodzice, chcąc zaznaczyć rangę wydarzenia, często decydują się na wybór eleganckich strojów na roczek dla swoich pociech. Sukienka to sprawdzony wybór stroju dla dziewczynki. Co wypada założyć i jak ubrać dziecko by było mu wygodnie?

  Halina Mlynkova po raz drugi powitała na świecie dziecko. Radosną nowinę wokalistka przekazała za pośrednictwem Instagrama. Zdradziła też imię i płeć maluszka. Jak się czuje świeżo upieczona mama i jej maleństwo?

  Izabela Janachowska świętowała niedawno 2. urodziny swojego synka Christophera. Właśnie podzieliła się z fanami zdjęciami z wyjątkowej uroczystości, którą przygotowała dla chłopca. Jak przystało na miłośniczkę przyjęć i uroczystości rodzinnych, wszystko było dopięte na ostatni guzik.

  Już jedno dziecko potrafi wywrócić życie rodziców do góry nogami, a co dopiero mówić o sześciorgu? Na własnej skórze przekonała się o tym para z Tylmanowej. Kaja, Nela, Zosia, Malwina, Filip i Tymon skończyli właśnie dwa lata. Jak dzieci obchodziły swoje urodziny? Kto zdmuchnął świeczki na torcie?

  Lewandowscy chętnie dzielą się z fanami informacjami ze swojego życia. Choć dbają o prywatność swoich dzieci i nie publikują ich wizerunku, to co jakiś czas pojawiają się jednak zdjęcia, na których można dostrzec twarze dziewczynek. Z okazji urodzin Laury rodzice na Instagramie pokazali urocze fotografie. Jakie życzenia złożyli?

  Natalia Kukulska, córka wybitnych polskich artystów: Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, od wielu lat sama jest szczęśliwą mamą. Razem z mężem, Michałem Dąbrówką, doczekali się trójki dzieci: syna Jana oraz córek Anny i Laury. Starsza córka pary świętuje właśnie 16. urodziny. Z tej okazji Natalia opublikowała wyjątkowy post.

  Paweł Małaszyński należy do aktorów, którzy niechętnie dzielą się z fanami informacjami z życia prywatnego. Tym bardziej post, który ostatnio pojawił się na instagramowym profilu aktora zaskoczył jego obserwatorów.

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska mają prawdziwy powód do świętowania. Ich syn Henryk w sobotę 21 marca skończył swój pierwszy roczek. Z tego powodu dumni rodzice opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia z rodzinnych urodzin. Ich słowa wzruszają.

  Urodziny to ważny moment w życiu każdego dziecka, na który bardzo mocno i długo się czeka. Każdy rodzic chce, aby były to wyjątkowe i niezapomniane chwile. Mamy zaproszonych gości i kupione dekoracje, ale co zrobić, żeby maluchy dobrze się bawiły? Jak zorganizować czas tak, żeby im się spodobał, a dla dorosłych nie był stresujący? Kilka propozycji zabaw dla dzieci przygotowała animatorka, Patrycja Lipińska. Zobacz, jak nasi prowadzący robili miecze z balonów.

  Dokładnie 7 lat temu Dorota Gardias powitała na świecie swoją córkę. Z tej okazji nasza pogodynka opublikowała urocze zdjęcia, na których pozuje z małą Hanią. Pod fotkami dumna mama umieściła życzenia i wzruszający wpis.

  Urodziny w japońskim stylu. Tadeusz, syn Małgorzaty Rozenek - Majdan, skończył właśnie 10 lat. Z tej okazji kochająca mama postanowiła spełnić jego marzenie. Zdjęciami z urodzinowej imprezy Perfekcyjna Pani Domu podzieliła się w sieci. Obserwatorzy nie kryją zachwytu.

  Minął okrągły rok odkąd słynne sześcioraczki pojawiły się na świecie. To jedyny taki przypadek w Polsce. Dokładnie 10 maja 2019 roku pierwszy urodził się Filip, a za nim kolejna piątka. Jak rodzeństwo świętowało swoje pierwsze urodziny?

  Jak powinno wyglądać przyjęcie urodzinowe, tak by dziecko było uhonorowane? Psycholog Aleksandra Piotrowska zwróciła uwagę, że imprezy urodzinowe powinny być bardziej kameralne. Aktualnie rodzice organizują dzieciom pompatyczne przyjęcia w salach zabaw lub w restauracjach, na które zapraszają całe klasy. Co więcej, rodzice zaczynają ze sobą konkurować, które z nich zorganizuje bardziej wystawne urodziny. Według psycholog powinniśmy wrócić do tego co było dawniej i zamiast hucznych imprez zaprośmy gości do domu. Pozwólmy też dziecku, aby to ono było organizatorem własnego przyjęcia. Dzięki temu możemy nauczyć je, co to znaczy być gospodarzem.