Gwiazdy

Mały Henio coraz bardziej przypomina Borysa Szyca. "Cały tatuś"

Gwiazdy

Justyna Nagłowska zapozowała na zdjęciu ze swoim rocznym synkiem. Chłopiec do złudzenia zaczyna przypominać znanego tatę, co nie umknęło uwadze internautów. Jak się okazało, zdjęcie swojej żonie i synkowi zrobił sam Borys Szyc. Trudno się nie rozczulić na ich widok.

Justyna Nagłowska pokazała synka

Borys Szyc i Justyna Nagłowska-Szyc zostali rodzicami 21 marca 2020 roku, kiedy w Polsce zaczynała się izolacja domowa ze względu na pandemię koronawirusa. Od tego momentu życie pary diametralnie się zmieniło. Ich codzienność zaczęła się kręcić wokół małego Henia. I tak zostało do dzisiaj.

Małżeństwo często pokazuje w sieci momenty z życia swojej rodziny. Tym razem mogliśmy zobaczyć Justynę z synkiem w uroczej scenerii na spacerze. Zdjęcie zrobił Borys Szyc. Zresztą spójrzcie sami:

- Nowy kumpel do spacerów. Marszobiegów raczej... Tak pozytywny i tak ciekawy świata, że pójdę za nim wszędzie i myślę, że sporo się nauczę - czytamy w opisie.

Fani byli zachwyceni zdjęciem Justyny. Widok małego Henia wyjątkowo ich rozczulił.

  • Ślicznie Pani wygląda. A Henio to słodziak niesamowity
  • Ten krasnal jest cudowny. Pozdrawiam ?
  • Cały tatuś

Justyna Nagłowska o depresji

Justyna Nagłowska bardzo chętnie dzieli się z fanami chwilami ze swojego życia prywatnego. Nie zawsze jednak mówi o samych przyjemnych i radosnych momentach. Bywało, że w jej życiu nie działo się dobrze. Justyna Nagłowska od lat zmaga się bowiem z depresją.

- Jest to bardzo trudna choroba. Chorowałam około trzech lat. Nie jestem w stanie wskazać, kiedy dokładnie zapadłam na depresję. To jest taki proces, który się wkrada w Twoje życie i nagle przykrywa wszystko . Kiedy dotarło do mnie, że choruję i postanowiłam walczyć o siebie, poszłam do lekarza. Tabletki tabletkami, sama je kiedyś brałam, ale najważniejsza jest praca z psychologiem. To dało mi najwięcej. I taka świadomość, że wzmacniasz się każdego dnia. Wstałam z kolan - mówiła jakiś czas temu gwiazda w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Justyna Szyc-Nagłowska o życiu zawodowym i prywatnym: Jest mi dobrze tu i teraz

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości