Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz dzień wcześniej nakryła stół na wigilię. Czy jest tak samo spektakularny, jak jej choinka?

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Joanna Przetakiewicz na początku grudnia pokazała choinkę, która wywołała niemałe poruszenie w sieci. Teraz poszła o krok dalej i zaprezentowała w mediach społecznościowych stół wigilijny. Jest stylowy i udekorowany z rozmachem!

Joanna Przetakiewicz zdecydowanie nie zalicza się do grona kobiet, które "na ostatnią chwilę" wykonują porządki świąteczne i dekorują dom. Projektantka 2 grudnia miała już ubraną choinkę, a 23 – przygotowany stół do kolacji wigilijnej.

Gdy odwiedziliśmy ją z kamerą, wyznała, że to jej minitradycja. - Nakrywam do wigilii wieczór wcześniej przynajmniej i już cały stół jest ustawiony poprzedniego dnia - powiedziała Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Kingą Burzyńską.

Spektakularny stół wigilijny

W święta Bożego Narodzenia w naszych domach zazwyczaj dominuje: złoto i srebro, a do kolacji wigilijnej zasiadamy przy białym obrusie. Natomiast Joanna Przetakiewicz w tym roku wyłamała się z tradycji. W mediach szerokim echem odbiła się jej krwistoczerwona choinka, a teraz okazało się, że nakrycie stołu jest w tym samym kolorze! Krwistoczerwony obrus, świece, talerze, kieliszki, a nawet stroiki. Efekt? Piorunujący!

Dlaczego projektantka zrezygnowała z białego obrusu? - Uwielbiam monochromatyczne, ale spektakularne dekoracje . (...) Ja w tym roku zrezygnowałam z klasyki i totalnie zaszalałam z dekoracjami w kolorze soczystej czerwieni. (...) To kolor miłości, mocy i wspanialej energii. Tak ważnej w tym dziwnym, trudnym czasie – wyjaśniła.

Reakcja internautów na dekoracje świąteczne Joanny Przetakiewicz

Przy okazji publikacji postu Joanna Przetakiewicz złożyła internautom życzenia i zapytała, czy podoba im się taka forma nakrycia stołu?

  • Magicznie. Pasuje do twojej żywiołowości, temperamentu, energii i miłości, którą roztaczasz wokół
  • Nie lubię czerwieni, ale to jest petarda!
  • Ale czad! Nie bójmy się kolorów

- brzmią komentarze.

Zobacz też:

Ostatnie święta Trumpów w Białym Domu. Czy w nowym roku Melania rozwiedzie się z Donaldem?

Przedświąteczna wizyta u Sylwii Bomby. Jak mieszka gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Polsko-włoskie święta rodziny Brunettich. "Wielkim zaskoczeniem było, jak wprowadziłam na wigilię opłatek"

Zobacz wideo: Wyjątkowa choinka Joanny Przetakiewicz

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości