Gwiazdy

Czerwona choinka Joanny Przetakiewicz robi furorę w sieci: "Jest zrobiona z bawełny, a jej kolor jest symbolem siły"

Gwiazdy

Czerwona choinka Joanny Przetakiewicz robi furorę w sieci: "Jest zrobiona z bawełny, a jej kolor jest symbolem siły"

Joanna Przetakiewicz słynie z dopracowanych aranżacji wnętrz. Zarówno dekoracje w mieszkaniu w Londynie, jak i w Konstancinie-Jeziornej, przy każdej okazji cieszą się uznaniem i zachwytem fanów. Teraz projektantka mody zaprosiła nas do siebie i pokazała, jakie ozdoby wymyśliła na święta. 

Świąteczny dom Joanny Przetakiewicz

- W tym roku postawiłam na czerwień, taki energetyczny kolor. I gdybym powiedziała, że to minimalistyczna dekoracja, bo jest jeden kolor, zabrzmiałoby to śmiesznie - powiedziała nam gwiazda.

Joanna Przetakiewicz postawiła w swoim domu wyjątkową i niestandardową choinkę. Jej wykonanie wydaje się być bardzo czasochłonne. 

- Zobaczyłam kiedyś u Agnieszki Woźniak-Starak wielką czerwoną choinkę i wymarzyłam sobie, że też taką będę miała. Dlatego, że ona przyciąga jak wielki ogień w kominku, dobrą energię. Ona jest symbolem wielkiej siły. Akurat wielkiej siły w tym roku też nam bardzo potrzeba. Nasz znak też był czerwony. W tym roku króluje czerwień, podkreślając nasze możliwości i siłę - zdradziła projektantka mody. 

- Ona jest zrobiona z bawełny. Pomagała mi ją zrobić Gosia, moja koleżanka, która robi takie dekoracje, i która przygotowywała je także na mój ślub. Ta cała choinka jest zbudowana ręcznie z gałązek, które otulone są bawełną - dodała. 

Joanna Przetakiewicz o roli żony 

Całkiem niedawno projektantka wyszła za mąż za holenderskiego producenta Rinke Rooyensa.

- Jeszcze czuję się jak panna młoda, bo to jest ten czas. To nasze pierwsze święta jako męża i żony. W dalszym ciągu brzmi to abstrakcyjnie i nowo.

- Są takie momenty, że tuż po ślubie poszliśmy na kawę do małej greckiej kawiarenki. I Rinke powiedział: "Dla mojej żony coś tam, coś tam...". I sam był tym wzruszony - dodała.

Joanna Przetakiewicz o wigilii

Projektantka zdradziła, jak będą wyglądały jej święta Bożego Narodzenia. Ma jeden patent, który może zaoszczędzić nerwów tuż przed wieczerzą. 

- Nakrywam do wigilii wieczór wcześniej przynajmniej i już cały stół jest ustawiony poprzedniego dnia. Dzisiaj też przychodzą do nas dwie osoby i już stół jest gotowy i udekorowany - powiedziała Joanna. 

Gwiazda wyznała także, że niewykluczone, że do wigilii będzie gotowała razem z mężem. 

- Ja już uczę się gotować od jakiegoś czasu i my nawet ostatnio razem gotujemy, bo Rinke lubi gotować - podsumowała.

Dodała także, że te święta, z uwagi na ograniczenia, będą skromniejsze pod względem gości.

- Mój średni syn mieszka w USA, tata Rinke w Amsterdamie, w związku z czym ta sytuacja się wyrównuje sama - usłyszeliśmy od gwiazdy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Reporter: Kinga Burzyńska
Co sądzisz o tym artykule?
76
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
24.12.2020
Wioletta32
Wygląda dziwnie no ale co się komu podoba tak ma... Wczoraj poczta kwiatowa dostarczyła mi moją choinkę. Jest tradycyjna, zielona z czerwonymi i złotymi bombkami i łańcuchach w tym samym kolorze. Wygląda pięknie. Co roku u mnie w salonie stoi żywa choinka.