świąteczne dekoracje

  świąteczne dekoracje

  Święta zbliżają się wielkimi krokami, warto więc pomyśleć o wystroju domu czy mieszkania. Dobrym pomysłem jest zaangażowanie do tego dzieci oraz najbliższych i wspólnymi siłami stworzenie wyjątkowych ozdób. Na co warto zwrócić uwagę? Wyjaśniła Agnieszka Winnicka, dekoratorka wnętrz i prowadząca program "Ach, ten ślub!" w TVN Style.

  Już na początku listopada sklepy ozdobione są dekoracjami bożonarodzeniowymi, większość stacji radiowych emituje przebój George'a Michaela "Last Christmas", a w telewizji pojawiają się reklamy świąteczne. Jakie są plusy i minusy tworzenia świątecznej atmosfery jesienią? O tym w Dzień Dobry TVN mówił socjolog Tomasz Sobierajski.

  Do Świąt Bożego Narodzenia zostało już tylko kilka dni. To ostatni moment, by udekorować dom na święta. Blogerka Małgorzata Kowalewska-Kawuza radzi, jak to zrobić samemu. Jej propozycje są nie tylko ładne, ale proste i tanie w przygotowaniu. Krótki kurs pod okiem blogerki przeszła dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Przygotowania do Wielkanocy to nie tylko wielkie sprzątanie i pichcenie w kuchni. To także dekoracje. Jak przystroić dom, by było w nim czuć wiosnę? Czy to czasochłonne zajęcie? Swoimi pomysłami na świąteczne stroiki podzieliła się z nami - i Kasią Olubińską - blogerka Katarzyna Ogórek.

  Anthea Turner podpowiada, jak udekorować stół bożonarodzeniowy. Jakie obowiązują trendy? Czy warto co roku kupować nowe ozdoby? Czy Perfekcyjna Pani Domu sama przygotowuje Święta? Z Anthea Turner rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.

  W Dzień Dobry TVN Dorota Szelągowska podpowiada, jak udekorować mieszkanie zrobionymi przez siebie świątecznymi ozdobami i, jak przygotować niesztampową choinkę z drewna. Do dzieła!