Gwiazdy

Czy możliwa jest przyjaźń mimo sporej różnicy wieku? "Czas jest rzeczą względną"

Gwiazdy

Niekiedy duża różnica wieku między znajomymi czy partnerami wzbudza w otoczeniu wielkie kontrowersje. Jednak czy słusznie? O tym, czy przyjaźń między osobami z różnych pokoleń jest możliwa opowiedzieli w Dzień Dobry TVN Anna Jarosik, Joanna Kurowska, Majka Jeżowska oraz Wiktor Dopierała.

Przyjaźń Majki Jeżowskiej i Wiktora Dopierały

Ona ma 60 lat, on - 47. Poznawali się dwukrotnie. Za pierwszym razem, kiedy wokalistka grała koncert w Międzyzdrojach. Wiktor poprosił ją o pamiątkowe zdjęcie, a ona zapamiętała jego piękne oczy. Po latach Joanna Kurowska postanowiła poznać Majkę Jeżowską ze swoim i Agaty Młynarskiej przyjacielem. Okazał się nim Dopierała. Wielokrotnie jeździli razem na wakacje, ale dopiero kiedy przyjechał po nią na lotnisko i wokalistka zobaczyła jego rejestrację, zorientowała się, że to ten sam mężczyzna.

- Muszę powiedzieć, że Wiktor jest takim prawdziwym przyjacielem i fanem. Bardzo często doradza mi w sprawach zawodowych, muzycznych, ale przede wszystkim wspiera mnie w trudnych chwilach - wyznała w Dzień Dobry TVN Majka Jeżowska.

Dopierała dodał, że nigdy nie traktował wokalistki, jak osoby starszej od siebie. Wyznał, że ma do niej stosunek nawet jak do młodszej siostry. Uznaje bowiem, że przyjaźń nie zna żadnych granic, ani nie ma wieku.

Przyjaciółki Anna Jarosik i Joanna Kurowska

Kurowska wyznała, że zawsze przyjaźniła się z osobami albo znacznie starszymi, albo bardzo młodymi. Twierdzi, że "czas jest rzeczą względną". Z Jarosik polubiły się grając w serialu. Odwiedzają się, spędzają razem święta i są dla siebie jak rodzina. Co ciekawe, 35-letnia Anna traktuje 56-letnią Joannę również jak młodszą siostrę i załatwia za nią ważne sprawy - pilnuje, by ta zapisała się na szczepienie na COVID-19, pamiętała o spisie powszechnym czy zarejestrowała się do lekarza.

- Ona jest moim przyjacielem. Jak my się logujemy gdzieś, to jest to też rodzaj jakiegoś teatru, który tworzymy - stwierdziła Joanna Kurowska.

Według artystek przyjaźń między ludźmi w różnym wieku jest możliwa, ponieważ tak naprawdę chodzi o to, jaki dana osoba ma charakter i nastawienie. Chodzi o wzajemną ciekawość, a nie pesel.

- Asia ma takie powiedzenie, że wiek jest w głowie. Mamy tyle, na ile nam głowa pozwala i nieważne, że mamy doświadczenie życiowe dwa razy większe od naszego dużo młodszego przyjaciela czy partnera. Jeśli mamy o czym rozmawiać, jeśli patrzymy w tę samą stronę, mamy podobne pasje, podobne marzenia i cały czas jesteśmy siebie ciekawi, to to jest absolutnie bezwiekowe - dodała Majka Jeżowska.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Pozostałe wiadomości