Majka Jeżowska

  Majka Jeżowska

  Majka Jeżowska opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN o kulisach powstania swojej legendarnej mikołajkowej piosenki "Kochany panie Mikołaju". Swój nieśmiertelny przebój zaprezentowała na naszej scenie. Piosenkarka zdradziła również, jak przygotowuje się do roli babci.

  Majka Jeżowska sławę zdobyła dzięki piosenkom dla najmłodszych. W tym roku gwiazda będzie miała szansę zaśpiewać szczególnie ważnej słuchaczce, czyli swojej przyszłej wnuczce. Radosną nowinę artystka ogłosiła podczas występu na sopockiej scenie. O przygotowaniach do nowej, życiowej roli i kolejnych celach zawodowych opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Kaseta magnetofonowa w tym roku skończyła 58 lat. Choć jakiś czas temu o niej zapomniano, wszystko wskazuje na to, że znów wraca do łask. Dostrzegło ją młode pokolenie artystów, m.in. Taylor Swift, Justin Bieber czy Ralph Kamiński. Czy rynek muzyczny jest przygotowany na wielki come back tego archaicznego nośnika? O tym rozmawialiśmy z wokalistami Majką Jeżowską i Krzysztofem Skibą oraz dziennikarką Kamilą Ryciak.

  Lara Gessler to jedna z wielu polskich gwiazd, które postanowiły zmienić swoje imię. I choć przyzwyczailiśmy się już m.in. do Maryli Rodowicz, Majki Jeżowskiej, czy Sebastiana Karpiela-Bułecki, to artyści kiedyś nazywali się inaczej. Jak brzmią prawdziwe imiona znanych i lubianych?

  Wyprowadzka dziecka to bardzo trudna chwila, zwłaszcza dla kobiet. Często matki poświęcają maluchom całe życie, rezygnując z kariery zawodowej, by wychować dziecko. I nawet gdy maleństwa są już dorosłe, dla rodzicielek zawsze pozostaną małymi, ukochanymi dziećmi. Jak pogodzić się z faktem, że dziecko wyfruwa z rodzinnego gniazda? O swoich sposobach opowiedziały wokalistka, Majka Jeżowska oraz propagatorska zdrowego stylu życia, Mariola Bojarska-Ferenc.

  Majka Jeżowska jest autorką największych dziecięcych przebojów wszechczasów. Niedawno piosenkarka świętowała swoje 60. urodziny. Z tej okazji zaprosiła Dzień Dobry TVN do swojego pięknego mieszkania i opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie, relacje z synem i jak wspomina swój koncert podczas festiwalu Pol'and'Rock 2019.