Majka Jeżowska

  Jest na scenie od 56 lat i nie planuje z niej schodzić. Cały czas podróżuje, w czym towarzyszą jej czworonożni przyjaciele. - Jest kierownikiem zespołu, menagerem, marketingowcem, PR-owcem – mówi o niej Majka Jeżowska.

  Artystka wyjaśniła, jak rozłąka z synem wpłynęła na jej zdrowie psychiczne.

  Majka Jeżowska kilka miesięcy temu została babcią. Szybko odnalazła się w nowej roli, która niezwykle jej odpowiada. Teraz w Dzień Dobry TVN piosenkarka wraz ze swoją synową opowiedziały o małej Róży.

  Artystka potwierdziła doniesienia o pogorszeniu się jej stanu zdrowia. Znana wokalistka trafiła do szpitala. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jest już pod opieką lekarzy. Co jej dolega?

  Majka Jeżowska powraca w wielkim stylu. Piosenkarka zdecydowała się pokazać światu swoją nową muzykę i wydała utwór "Nie wciągaj mnie". Jego premiera odbyła się w Dzień Kobiet. W Dzień Dobry TVN wokalistka opowiedziała o tej piosence oraz teledysku.

  Dzień Babci w 2022 roku świętować będzie wiele gwiazd. O relacjach z wnukami chętnie opowiada Magda Gessler, Beata Kozidrak czy Agata Młynarska. Świeżo upieczoną babcią została niedawno Majka Jeżowska. Kto jeszcze wyczekuje swojego święta?

  Majka Jeżowska za pośrednictwem Instagrama przekazała radosną wieść. - O 6:15 zostałam babcią! Już oficjalnie skoro rodzice umieszczają posty to babcia też - napisała szczęśliwa wokalistka. Znamy płeć i imię nowego członka rodziny.

  Majka Jeżowska opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN o kulisach powstania swojej legendarnej mikołajkowej piosenki "Kochany panie Mikołaju". Swój nieśmiertelny przebój zaprezentowała na naszej scenie. Piosenkarka zdradziła również, jak przygotowuje się do roli babci.

  To bardzo dobry czas w życiu Majki Jeżowskiej. Niedługo po raz pierwszy zostanie babcią, czego nie może się już doczekać. Ponadto niedawno świętowała 40. urodziny swojego syna Wojciecha, a z jego żoną łączy ją bardzo bliska więź.

  Już niedługo piosenkarka zostanie babcią po raz pierwszy.

  "To umiejętność podejścia do kłopotów"

  Andrzej Krzywy to legenda polskiej sceny muzycznej. Zdaniem kolegi po fachu Andrzeja Piasecznego, na scenie jest satelitą i przyciąga niesamowitą osobowością. Lider grupy De Mono podkreśla jednak, że nie lubi słowa "gwiazda". - Jestem taki sam, jak każdy inny - zapewnia muzyk. Kim jest z wyuczonego zawodu? Jak zarabiał na życie? Odpowiedź może zaskakiwać.

  Majka Jeżowska zaskoczyła wszystkich swoim ostatnim wyznaniem. Okazuje się, że gwiazda nazywa się zupełnie inaczej niż od lat zwracają się do niej fani. Z biegiem lat przypisała sobie imię Majka, którym posługuje się do dzisiaj. W dokumentach artystki widnieje jednak coś zupełnie innego.

  Majka Jeżowska sławę zdobyła dzięki piosenkom dla najmłodszych. W tym roku gwiazda będzie miała szansę zaśpiewać szczególnie ważnej słuchaczce, czyli swojej przyszłej wnuczce. Radosną nowinę artystka ogłosiła podczas występu na sopockiej scenie. O przygotowaniach do nowej, życiowej roli i kolejnych celach zawodowych opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Internet obiegła fotografia, wskazująca na to, że wkrótce rodzina Majki Jeżowskiej się powiększy. Słynna wokalistka będzie miała okazję sprawdzić się w zupełnie nowej roli - zostanie babcią.

  Majka Jeżowska wystąpiła w studiu Dzień Dobry TVN, prezentując jeden ze swoich najpopularniejszych utworów, "Dłonie". Piosenkarka zachęciła do wzięcia udziału w festiwalu "Top Of The Top", który rozpocznie się 17 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie.

  Fryderyki 2021 za nami. Podczas gali wręczenia najważniejszych nagród muzycznych w Polsce pojawiło się wielu artystów. Wśród nich znaleźli się m.in. Kayah, Natalia Szroeder, Majka Jeżowska, Andrzej Piaseczny czy Margaret. A jak prezentowali się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie poniżej i zagłosujcie w naszej sondzie, czyja galowa stylizacja była najlepsza.

  Majka Jeżowska została nominowana w kategorii Album roku rock za nagranie koncertu w trakcie festiwalu Pol'and'rock 2019. Artystka nie kryje zaskoczenia, a w rozmowie z dziendobry.tvn.pl opowiedziała o emocjach na kilkadziesiąt minut przed galą wręczenia Fryderyków.

  Majka Jeżowska postanowiła rozpocząć pracę nad płytą dla dorosłych. Tym samym gwiazda zapowiada przełom w swojej karierze. Latem mają ruszyć pierwsze nagrania. W jakim stylu i o czym będzie nowy album? O tym piosenkarka opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Zdradziła także kulisy pracy nad piosenką "Miłość", którą napisała dla Andrzeja Piasecznego.

  Majka Jeżowska wykazała się ogromnym sercem. W miniony weekend gwiazda dołączyła do akcji zorganizowanej przez Filipa Chajzera, w ramach której sprzedawała kawę w jednej z warszawskich kawiarni. Wszystko po to, aby pomóc w zbiórce na leczenie i operację mózgu dla 12-letniego Wiktora Lewickiego.

  Andrzej Piaseczny nie przestaje zaskakiwać. Jego najnowsza płyta "50/50" zdążyła odbić się głośnym echem jeszcze przed oficjalną premierą. Uwagę zwracają szczere i bezkompromisowe teksty piosenek.

  Kaseta magnetofonowa w tym roku skończyła 58 lat. Choć jakiś czas temu o niej zapomniano, wszystko wskazuje na to, że znów wraca do łask. Dostrzegło ją młode pokolenie artystów, m.in. Taylor Swift, Justin Bieber czy Ralph Kamiński. Czy rynek muzyczny jest przygotowany na wielki come back tego archaicznego nośnika? O tym rozmawialiśmy z wokalistami Majką Jeżowską i Krzysztofem Skibą oraz dziennikarką Kamilą Ryciak.

  Majka Jeżowska jak nikt inny zaraża fanów dobrą energią. Dzięki pozytywnemu nastawieniu oraz swojej charyzmie przez lata na scenie zaskarbiła sobie rzeszę wielbicieli, którzy zawsze wyczekują od niej muzycznych nowości. Piosenkarka po krótkiej przerwie wróciła do nich z dobrą nowiną. Być może już niedługo usłyszymy nowe piosenki wokalistki.

  Niekiedy duża różnica wieku między znajomymi czy partnerami wzbudza w otoczeniu wielkie kontrowersje. Jednak czy słusznie? O tym, czy przyjaźń między osobami z różnych pokoleń jest możliwa opowiedzieli w Dzień Dobry TVN Anna Jarosik, Joanna Kurowska, Majka Jeżowska oraz Wiktor Dopierała.

  Po tym, jak Andrzej Piaseczny opublikował w sieci wideo ze szpitala, wszyscy fani wokalisty martwili się o jego zdrowie. Teraz Piaseczny wraca już do formy, a towarzyszy mu ukochana mama, Alicja. Na temat jego stanu zdrowia wypowiedziała się z kolei Majka Jeżowska.

  23 marca Agata Młynarska świętowała 56. urodziny. Prezenterka pochwaliła się w sieci życzeniami, jakie otrzymała od bliskich i przyjaciół. Niespodzianek nie było końca. Majka Jeżowska na cześć Agaty zaśpiewała nawet autorską piosenkę.

  Lara Gessler to jedna z wielu polskich gwiazd, które postanowiły zmienić swoje imię. I choć przyzwyczailiśmy się już m.in. do Maryli Rodowicz, Majki Jeżowskiej, czy Sebastiana Karpiela-Bułecki, to artyści kiedyś nazywali się inaczej. Jak brzmią prawdziwe imiona znanych i lubianych?

  Już tylko 9 dni zostało do 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem ogromną częścią całego wydarzenia jest działanie online i rozmaite aukcje. Co niesamowitego możemy znaleźć na owych licytacjach? Opowiedzieli w Dzień Dobry TVN Majka Jeżowska, Szymon Chwalisz oraz Jurek Owsiak.

  Majka Jeżowska wciąż zadziwia swoich fanów. 60-letnia piosenkarka opublikowała w mediach społecznościach zdjęcie w skąpym bikini. Zmysłowym kadrem z plaży może zawstydzić niejedną młodszą koleżankę. Internauci nie kryją zachwytu.

  Dla Majki Jeżowskiej to będą wyjątkowe święta. Po raz pierwszy piosenkarka spędzi jest wspólnie z pochodzącą z Katowic rodziną synowej. Sophie zdradziła nam, że w planach na przyszły rok jest powiększenie rodziny. Czy Majka Jeżowska jest gotowa na rolę babci?